dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1629

Temat: Dom wariatów

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie Dom wariatów

    Witam wszystkich fanów podglądania jak ktoś robi coś, co wydaje się niemożliwie łatwe. Sam jestem takim gościem i lubię oglądać Wheeler Dealers, Extreme Makeover, How it's made, a kiedyś A Car is born,. To wszystko wydaje się takie łatwe...

    Kiedyś zrobiłem remont piętra w domu rodzinnym po godzinach. To były instalacje, szpachle, płytki, podłogi, drzwi, ściany GK, schody, ocieplenie itp. Nie brałem się za murarkę bom się bał, ani za tynki, bo mi się nie chciało. Remont się skończył a ja zostałem z dwiema prawymi rękami:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bogut40310x2.jpg
Wyświetleń:	1879
Rozmiar:	53,8 KB
ID:	249940
    No, może nie było tak boleśnie.

    Postanowiliśmy z żoną wyprowadzić się na swoje. Hmmm... wcześniej zrobiliśmy Błąd Młodego Małżeństwa i wprowadziliśmy się do mojego rodzinnego domu, w którym mieszkała tylko moja mama. Pomimo tego, że mamy wspólne tylko wejście na klatkę schodową okazało się, że to był duży błąd. Młodzi - nie idźcie tą drogą! Mi też tak mówili, ale ja myślałem, że moja rodzina jest inna... nie jest! Idźcie na swoje od razu. My w remont wpakowaliśmy około 100K PLN i teraz trudno będzie to odzyskać.

    Więc (polonistów tu powinno skręcić) zrobimy tak, że wybudujemy se tani dom energooszczędny łamane przez prawie pasywny żeby dużo nie łożyć na utrzymanie, na taniej działce, którą nabyliśmy w okresie kiedy była polderem, a dodatkowo ma to być parterówka, żeby mi było łatwo wyjść na zewnątrz/ pole/ dwór/ podwórko/ podworzec bo jestem mało ruchawy. Do domu mojego wprowadzimy lokatorów i niech robią na nas, a my będziemy sączyć kawę na tarasie...
    Ostatnio edytowane przez Przemek Kardyś ; 22-03-2014 o 19:41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony