dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 56

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SKula
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Zaborów
    Posty
    2.673
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    73

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariola3108 Zobacz post
    Skula nie mogę się doczekać
    ale masz rację na wszystko przyjdzie czas
    cieszę się, że ogród już jakoś wygląda, bo po zakończeniu budowy nie będę musiała go urządzać, w sumie to on czeka na dom
    no i taki był mój zamysł
    mam nadzieję, że dużych strat nie będzie
    to jest duże wyzwanie - by uniknąć strat - ale nie niemożliwe do wykonania
    trzeba jednak przez cały czas pilnować i powtarzać ekipom co im wolno a czego sobie nie życzymy
    ja też miałem już zaczęty ogród - i ile ja się nagadałem , naopieprzałem ....nawet przywiozłem taśmę biało- czerwoną i wygrodziłem im strefę zakazaną
    bo inaczej nie rozumieli ...
    miałem dosłownie wrażenie że są to ludzie lekko upośledzeni... zupełnie nie przywiązują wagi do takich rzeczy - rzucić coś, wysypać , wylać ...

    kiedyś wylewając stropy - zostało im trochę betonu - i wylali to na ziemię w ogrodzie - jak to zaschło na kamień ( a był to beton nie robiony na miejscu w betoniarce - tylko przywieziony ) to trzeba było zobaczyć ich miny jak kazałem im to skuwać - dwa dni fedrowali
    a chcieli mi to zostawić , a potem wjechać koparą żeby to pokruszyła - ale ja miałem już rośliny i kopara nie wjechała...cóż może się czegoś nauczyli - w co wątpię

    jak mogę coś poradzić to po prostu sami , albo z kier budem wyznaczcie niezbędne strefy gdzie musi być budowa i gdzie mogą poruszać się pracownicy
    ważna rzecz to wyznaczenie miejsca na śmieci - łatwy dostęp z budowy i łatwy dostęp dla podjazdu dla kontenera czy koparki - a jest tego naprawdę sporo - ideałem by było by postawić na stałe kontener wtedy robotnicy wrzucaliby do niego śmieci , no ale kto ma tyle kasy >?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał SKula Zobacz post
    to jest duże wyzwanie - by uniknąć strat - ale nie niemożliwe do wykonania
    trzeba jednak przez cały czas pilnować i powtarzać ekipom co im wolno a czego sobie nie życzymy ....
    SKula Twoje rady są jak zdrowie - dziękuję
    nawet by mi do głowy nie przyszło, że ktoś mógłby nie szanować moich roślin - to straszne
    ten pomysł z wyznaczeniem stref poruszania dla budowlańców to doskonała sprawa, na pewno odgapię

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony