dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 111
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 2207
  1. #821

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy mogę Was bezczelnie poprosić o zajrzenie do TEGO wątku i pomoc w urządzeniu salonu?

  2. #822

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Taka koncepcja na szybko w pracowym kibelku

    Załącznik 274724

    Lustro na calej scianie za kibelkiem. Nad umywalka male lustro w ramie lub bez rz. Ale to powiekszy pomieszczenie. Efekt bedzie boski
    Aga, pamiętaj, że lustro będzie gdzieś dzielone - trzeba je jakość wnieść przez drzwi.

    Opcja bardzo mi się podoba ale bałabym się, że trzeba by non stop ze szmatką latać.

  3. #823
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    A ja sie nie boje i tak trzeba przecie myc. A roznica miedzy blyszczacymi czarnymi kafelkami i kibelkiem a lustrem niby jest ale i tak wole pochlapac lustro niz farbe na scianie przynajmniej krople nie wsiakaja ;ppp ta lazienka jest tak mala ze ciagle bedzie mokra. A lustra dzieline? No jasne, ze tak ale nawet jesli byloby z 6 kawalkow i tak bedzie bosko wygladalo, prawda? Wnosic nie ma gdzie, bo to lazienka na dole. Ale do gornej tez bedziemy cos planowac. Noze juz dzis. Bede znowu Was zameczac. Jak tylko wymysle co najlepiej polozyc na te sciane nad umywalka. Czarne plytki? A moze farbe? Chcialabym farbe. Bo najbardzoej podobalby mi sie jakis beton lub farba strukturalna ale za duzo tego chyba bedzie... Chce plaszczysny, faktury i kolory zmniejszyc do minimum ale jednak by bylo urozmaicone a nie jedna plytka. Wiecie z reszta o co mi chodzi, bo juz pisalam kilka razy

  4. #824

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    A ja sie nie boje i tak trzeba przecie myc. A roznica miedzy blyszczacymi czarnymi kafelkami i kibelkiem a lustrem niby jest ale i tak wole pochlapac lustro niz farbe na scianie przynajmniej krople nie wsiakaja ;ppp ta lazienka jest tak mala ze ciagle bedzie mokra. A lustra dzieline? No jasne, ze tak ale nawet jesli byloby z 6 kawalkow i tak bedzie bosko wygladalo, prawda? Wnosic nie ma gdzie, bo to lazienka na dole. Ale do gornej tez bedziemy cos planowac. Noze juz dzis. Bede znowu Was zameczac. Jak tylko wymysle co najlepiej polozyc na te sciane nad umywalka. Czarne plytki? A moze farbe? Chcialabym farbe. Bo najbardzoej podobalby mi sie jakis beton lub farba strukturalna ale za duzo tego chyba bedzie... Chce plaszczysny, faktury i kolory zmniejszyc do minimum ale jednak by bylo urozmaicone a nie jedna plytka. Wiecie z reszta o co mi chodzi, bo juz pisalam kilka razy
    Choćby i było ileś kawałków, będzie świetnie - to na pewno!

  5. #825

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Taka koncepcja na szybko w pracowym kibelku

    Załącznik 274724

    Lustro na calej scianie za kibelkiem. Nad umywalka male lustro w ramie lub bez rz. Ale to powiekszy pomieszczenie. Efekt bedzie boski
    Bardzo odważne posunięcie. W Twoim przypadku korzystanie z wc nie będzie problemowe, ale co Mąż i Synowie na koncepcję załatwiania się przed lustrem?

  6. #826
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Karola obłędne!


    zastanawiam się czy to są ponawieszane na pusto żarówki, nawet przepalone w sumie by się nadały i co niektóre są podłączone... tak to sobie tłumaczę. Wygląda to obłędnie i jeszcze klimat nadają te sciany. Fajowe!


    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Bardzo odważne posunięcie. W Twoim przypadku korzystanie z wc nie będzie problemowe, ale co Mąż i Synowie na koncepcję załatwiania się przed lustrem?
    HA!!!!!
    I tu ich mam... będą musieli siadać ;p

    Chociaż może to własnie mieć odwrotny efekt wszak faceci są tacy próżni... ;p

    W naszej rodzinie wszyscy mają piękne ciała prócz mnie więc skoro ja się nie boję na siebie nago pod prysznicem patrzeć, to inni też nie będą mieli oporów. Wszystko dla ludzi

    Generalnie w domu mam zielone światło i co sobie nie wymyślę mogę zrobić. Dlatego planuję jakąś kaligrafię na ścianie, mural na zewnątrz budynku... Ja już długo pewnie nie pożyję więc dlaczego mam się ograniczać Zwłaszcza, że to nie kasa jest zazwyczaj wyznacznikiem a względy praktyczne, bo o drogich rzeczach i tak nie myślę
    Ostatnio edytowane przez andariel ; 13-08-2014 o 19:39

  7. #827
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Niechęć do oglądania siebie nago nie jest ok albo trzeba się ze sobą pogodzić (rownież z upływającym czasem) albo coś ze sobą zrobić. Nie ma trzeciego zdrowego wyjścia.

  8. #828
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Np.takie?http://www.cuded.com/2012/10/little-...-on-a-bicycle/ Jest zabawaAlbo jakiś komin dla tej kosy

  9. #829
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar jazzy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Hello przyszlam się podpytac odnośnie koncepcji Twojej łazienki. Mi osobiście najbardziej podoba się koncepcja Pestki Swoją drogą, nie uwazasz, że to będzie ''przechlapane'' brać prysznic na otwartej przestrzeni? Bez jakiejkolwiek ścianki, szyby tudzież zasłony? Raz że zimno, a dwa, że wszystko zachlapane masz w mig...
    Jeśli napisalam tu same głupoty, to wybacz mi
    Ostatnio edytowane przez jazzy ; 13-08-2014 o 21:18
    komentarze

    dziennik budowy

    My home is my castle.

  10. #830
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mi_mała
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    2.085
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A pamiętasz to zdjęcie:

    .

  11. #831
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aga, sorrr...ryyy
    Roomstyler się zbiesił i nie zapisuje mi obrazków. Nie miałam kiedy przypomnieć sobie Sketchupa
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #832

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Karola obłędne!
    ...
    zastanawiam się czy to są ponawieszane na pusto żarówki, nawet przepalone w sumie by się nadały i co niektóre są podłączone... tak to sobie tłumaczę. Wygląda to obłędnie i jeszcze klimat nadają te sciany. Fajowe!
    ...
    no to super że trafiłam

    na bank tam to jest zrobione, że są powieszone dla ozdoby i palą się tylko te co widać



    teraz wszyscy zbieramy stare przepalone żarówki dla Agi!!
    NIE WAŻYĆ SIĘ WYRZUCAĆ!
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #833
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Świetnie to wyggląda, ale widzę jeden problem żarówki będą się kurzyć i... kto to utzyma w stanie błysk, bo tylko wtedy będzie taki piękny efekt.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #834
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Aga, sorrr...ryyy
    Roomstyler się zbiesił i nie zapisuje mi obrazków. Nie miałam kiedy przypomnieć sobie Sketchupa
    A ja nie zapisuje obrazków tylko robię zrzut ekranu


    Żarówki świetne ale kurzyć będą się okropnie to fakt. Te nie świecące musiały by być łatwo zdejmowalne by móc je wykąpać co jakiś czas. Robota nie do pozazdroszczenia. Można by troszkę ograniczyć ich ilość.

  15. #835

    Domyślnie

    hejka
    nie odzywałam się, ale cały czas śledzę i kibicuję
    dziś miałam trochę czasu i posiedziałam na blogach kulinarnych, bo od miesiąca "zdrowo jemy"
    i przypomniałam sobie, że chciałaś się dietować jakiś tydzień temu
    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Wiem, że nie na temat ale właśnie znalazłam 8-godzinną dietę. Jestem generalnie przeciwniczką diet, bo boję się eksperymentami doprowadzić się do większego roztycia ale ta do mnie jakoś przemawia.
    mam nadzieję, że ci przeszło, bo zgadzam się z Mi

    Cytat Napisał mi_mała Zobacz post
    Co do diety: nie ufam żadnym takim wynalazkom. Zdrowe MŻ i ruch to jedyne gwarantujące sukces rozwiązanie. I przede wszystkim stała zmiana nawyków żywieniowych. Diety mają to do siebie, że się kończą, ludzie wracają do starych przyzwyczajeń, a na koniec dziwią się, że mają efekt jo-jo.
    Rzuć colę i na bank szybko zobaczysz pierwsze efekty

    znalazłam bardzo fajny blog
    krok po kroku.... z jadłospisami na cały tydzień i nawet z listą zakupów
    i z przykładowym jadłospisem dla tych, co mogą gotować i dla tych, którzy zabierają do pracy...
    a co najważniejsze.... z dokładnym instruktażem jak zmienić wagę na niższą....bez głodówki
    ja wprawdzie nie muszę walczyć z wagą, bardziej z oponką, ale na pewno część przepisów i rad wykorzystam

    może i tobie się spodoba

    http://qchenne-inspiracje.blogspot.c...siecy-bez.html

    http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/

    a co do łazienki....
    chyba dobrze, że pomysł z całą lustrzaną ścianą upadł, bo wierz mi ... znam dużo lepsze zajęcia od sprzątania
    odpocznij i wracaj

    i pochwal się koniecznie kupionym obrazem....

    buziaki

  16. #836
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Ja też bardzo czekam na Ciebie i na obraz....

  17. #837
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Ale Wy jesteście, no... nie dacie mi się dołować, prawda? Buziaki :***
    Właśnie siedzę na Westwingu i się łamię kupić / nie kupić. Kurcze żebym miała kupę kaski i mogła sobie kupować co zechcę... ale muszę się szczypać. Przed chwilą nawet stwierdziłam, że będę sobie printscreeny robiła rzeczy, które chciałam na wescie kupić a jednak rozsądek zwyciężył Do tej pory oglądam sobie komodę w kropki, której nie kupiłam... Cudowna. Żałuję, ofc...ech

    Kupiłam obraz. Kilka tygodni chodziłam wokół niego. Tani był bardzo ale i bardzo mały. Na MyBaze kupiłam
    Bardzo miła dziewczyna go namalowała. Na chacie rozmawiałyśmy sobie przez kilka godzin co jakiś czas - taka luźna wymiana zdań

    obraz taki:



    moim skromnym zdaniem cudowny

    Zawiśnie w kuchni naprzeciw czarnej ściany. A może w sypialni albo wiem, w przedpokoju. Albo nie wiem, zobaczymy. W każdym bądź razie jest obłędny. Jeden minus, że maleńki 30x40 cm

    Na Weście usunęłam jedna rzecz z koszyka a trzy kupiłam Ale to takie tanioszki po 3 dychy. Mogłabym bez nich żyć.

    Dziś malowaliśmy z Miśkiem niedoróbki na fioletowej ścianie... i chyba kupiłam inny odcień farby jednak... ta jest bardziej fioletowa i jaśniejsza... więcej śmietany w tych jagodach ma... tak to jest jak się na oko wybiera farby z próbnika... Tzn wciąż mam nadzieję, że rano okaże się, że farba jakimś cudem ściemniała i że to ten sam odcień ale już ustaliliśmy z Miśkiem, że nie ma co robić dramy. Oj tam będzie bardziej wciekły salon. I tak będzie ok. a jak nam zbrzydnie, to się kupi jakąś inną farbę. Nie ma się czym aż tak martwić

    tak to wyglądało podczas malowania:






    A tak ta ciemna wyglądała jeszcze dzisiaj rano - sry za bałagan ale tak to u nas jest niestety - kartony na podłodze etc...:



    Przy okazji w końcu zauważyłam patent Miśka na cieknące piony... nawet pasuje ;p:


  18. #838
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ten nowy fiolet jest lepszy
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #839
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    zobaczymy rano jak ten nowy wygląda. Ładny jest ale nie chcę aby był za wściekły, bo wolę stonowane kolory, szarości, czerń przełamane jednym kolorem a nie samymi wściekliznami... Zobaczymy rano

  20. #840
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Obraz jest bardzo intrygujący. I taki realistyczny... U mnie też mógłby wisieć, tylko pewnie spotkałoby się to z oporem 16-latki.

Strona 42 z 111

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony