dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lukasz69

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Oha
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    4

    Cool Materac METIS vs KOMFORT LUX - ciężki wybór..

    Witam!

    Przybywam tu z ogromnym dylematem jakim jest wybór odpowiedniego materaca do superaśnego łoża małżeńskiego.
    Przeglądając allegro w poszukiwaniu, znalazłem 2 materace, które na moje oko są okej i cenowo także.

    http://allegro.pl/materac-metis-140x...157371191.html
    http://allegro.pl/materac-140x200-ko...tml#tabsAnchor

    Moim zdaniem są one podobne do siebie.


    Może ktoś z Was jest ekspertem jeżeli chodzi o materace lub posiada któryś z nich albo też może polecić jeszcze inny, sprawdzony?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    LUKASZ69

    Coś one podejrzanie tanie. Skąd te duże przeceny? Kiedyś kupiłam dzieciom tanie w JYSK, to po roku musiałam wymieniać, bo sprężyny siadły, ale nie jest powiedziane, że te także będą kiepskie.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdecydowanie nie polecam oszczędzania na materacach, nie ma to najmniejszego sensu i może się odbić bardzo negatywnie na zdrowiu na dłuższą metę. Ze swojej strony polecam materace firmy Meble Marzenie. Są to produkty wysokiej jakości a przy tym atrakcyjne cenowo. Ze względu na połamane plecy nie mogę pozwolić sobie na zły materac, a spanie na tych nie odbija się na mnie w jakikolwiek negatywny sposób. Posiadam model Multipocket, do znalezienia tutaj:
    [spam]
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 20-08-2017 o 07:59

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kuba.walc

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    33-150
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jeśli miałbym polecać najlepszy materac do łóżka małżeńskiego to wybrałbym materace z pianką lateksową. Są najbardziej trwałe i nie odkształcają się, przy czym mają dobrą wentylację powietrza. Osobiście po wielodniowych poszukiwaniach zdecydowaliśmy się z żoną na materac kieszeniowy obity pianką lateksową hilding model flamenco i jesteśmy bardzo zadowoleni. Materac jest niesamowicie wygodny i co najważniejsze ma dwa stopnie twardości z obu stron, to znaczy, że można wybrać, na której stronie chce się spać, dla nas to było idealne rozwiązanie. Wahałem się jeszcze nad materacem Suite Bedding, który jest co prawda droższy ale podobno jest to najlepszy produkt na rynku.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie warto oszczędzać na materacu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony