dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.681

    Domyślnie Masz problem? - wezwij Pogotowie Budowlane Muratora

    Jeśli będziemy mogli pomóc, przyjedziemy z ekspertem. Film z wizyty z poradą eksperta może pomóc także innym. Wizyta jest bezpłatna. Zapewniamy anonimowość.

    Masz problem budowlany, napisz na adres: [email protected]


    Zobacz wszystkie interwencje Pogotowia Budowlanego Muratora - TUTAJ

    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 19-06-2014 o 22:34

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #2

    Domyślnie

    Dokładnie to samo , a nawet i więcej , bo przed pobudowaniem można uzyskać wykonując przyzwoite obliczenia termiczno - wilgotnościowe , Dla mnie osobiście pokazanie błędów wykonania klientowi , które w większości są błędami projektowymi jest przysłowiową "wodą po kisielu" ."Bądź mądry przed szkodą" , a nie po fakcie i aby tego dokonać nie pomoże kamera termowizyjna , tylko przyzwoite obliczenia , których przeciętny architekt wykonać nie potrafi . Możemy to sprawdzić . Ja takowe wykonuję również bezpłatnie dla każdego zainteresowanego i jak napisałem , wcześniej , nawet przed zakupem projektu . Oparcie audytu energetycznego wyłącznie o współczynnik U prowadzi właśnie do bzdur projektowych i dopóki nie nastąpią radykalne zmiany w prawie budowlanym architekci będą projektować buble , a Ci z kamerkami będą wykazywać ich błędy . Sam pomiar kamerą termowizyjną pokaże luki , lub błędu w dociepleniu , ale nie poprawią złego stanu zdrowotnego budynku wynikającego z wilgoci w ścianach , a obliczenia to pokażą .
    Myślę , ze dobre obliczenia , to dużo więcej niż sprawdzenie sama kamerą termowizyjną .
    pozdro

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony