dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 78
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał jo--anna Zobacz post
    Fajnie, że jesteś z siebie mega zadowolona, panie strojące swe mieszkania w złoto i bordo też są przekonane o nienagannym guście swym


    Połączenia kolorów nie są kiczem. Nieumiejętne ich stosowanie tak.

    nasycona czerwień i złoto (do tego czarny) to podstawowe kolory chińskich wnętrz
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-06-2014 o 20:26

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał krcb Zobacz post
    a masz jakiś filmik instruktażowy albo opis z obrazkami żeby było wiadomo jak to się robi
    tu dziewczyna opisuje jak to robila tworząc obrazek:
    http://wymarzonemiejsce.blogspot.com...ag-dalszy.html

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    tu dziewczyna opisuje jak to robila tworząc obrazek:
    http://wymarzonemiejsce.blogspot.com...ag-dalszy.html
    Ok dzięki za link

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post


    Połączenia kolorów nie są kiczem. Nieumiejętne ich stosowanie tak.

    nasycona czerwień i złoto (do tego czarny) to podstawowe kolory chińskich wnętrz
    Mam jeszcze pytanie - jak wrzucasz takie duże zdjęcia tutaj?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    W tym dziale "projektowanie wnętrz" na górze jest przyklejony wątek "jak umieścić zdjęcie na forum" Sama go napisałam

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Test metody









    Działa

    Dzięki Elfir
    Ostatnio edytowane przez krcb ; 14-06-2014 o 15:43

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Widok na kuchnie wieczorową porą...jest tam sporo miejsca więc może uda nam się kiedyś dorobić wyspę...



    Ostatnio edytowane przez krcb ; 01-07-2014 o 20:41

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Trochę kolorków u mnie

    Ostatnio edytowane przez krcb ; 01-07-2014 o 21:33

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Zastanawiam się jakimi kolorami i dodatkami ożywić kuchnię. Macie jakieś pomysły? Myślałam o miętowym lub pistacjowym kolorze albo jakieś inne pastele Zdecydowaliśmy się na klasyczne białe fronty w połysku bo fajnie powiększają optycznie kuchnie która w sumie nie jest taka mała Nie chcieliśmy bardzo nowoczesnej ani stylizowanej kuchni tylko coś pośredniego, coś prostego bez udziwnień a jak się w ciągu kilku dni kupuje mieszkanie i w miesiąc samemu je urządza to naprawdę nie ma zbyt wiele czasu na przemyślenia :/









    A i kuchnia nie jest z IKEA Nie mieliśmy tyle odwagi by zaryzykować kupno mebli kuchennych w IKEA. Niektórzy chwalą meble z IKEA inni mówią że rozwalają się szybko dlatego w przypadku mebli kuchennych postanowiliśmy że rozsądniej będzie zrobić je na wymiar
    Ostatnio edytowane przez krcb ; 13-07-2014 o 01:44

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Powoli pojawiają się u nas rożne dodatki dzięki kolorom zrobiło się weselej chociaż nadal jest dość neutralnie czyli tak jak lubię











    Ostatnio edytowane przez krcb ; 14-07-2014 o 14:24

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Bardzo mi się u Ciebie podoba. Biel i szarość to genialna baza. Podobają mi się szare fotele, podoba mi się podłoga. Fajna jest szara ściana w kuchni, szare zasłonki. Pięknie, że kolory wprowadzają rośliny i piękny jest dywan.

    Nie podoba mi się telewizor na tej wielkiej szafce. Jakoś to nie gra ze sobą. Telewizor bym powiesiła a na szafce ustawiła coś.

    Na Twojej inspiracji są ciemne ściany. Gdybyś ścianę za telewizorem potraktowała jasnoszarą wzorzystą tapetą, myślisz, że by mogło CI się spodobać? Bo ta ściana w sumie prosi się o trochę uwagi. Ale nawet jeśli nic z nią nie zrobisz masz piękne jasne mieszkanie. Ach i kocham Twoje kapcie

    A łazienkę urządziłaś? Pokaż

    Ach i spojrzałam jeszcze raz na salon i wiesz co jeszcze zgrzyta? To, że obrazki nad kanapą walczą o uwagę z zawartością szafy - dużo drobiazgów w szafie, dużo na ścianie, sporo na stoliczku. Wprowadza to trochę nerwową atmosferę a w takim wnętrzu jak Twoje powinien być spokój i harmonia. Obrazki bym przeniosła w inne miejsce a tam powiesiłabym coś dużego - pomysł z lustrem nie jest zły. Jeśli zależy CI na lekkości możesz powiesić lustro bez oprawy a na ścianie przykleić naklejkę np szarą z kształtem lustra. To tylko pomysły - nie musisz się nimi przejmować

    Co do kuchni, nie musisz jej okładać rzeczami. Ona bardzo dobrze wygląda gdy jest pusta, wystarczy ściereczkę powiesić dodającą kolor - powtórzenie pasteli z salonu i powtórzenie czerni z poduszki w trójkąty. Czarne plamy gdzieniegdzie bardzo dobrze robią - sama z resztą wiesz

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał andariel Zobacz post
    Bardzo mi się u Ciebie podoba. Biel i szarość to genialna baza. Podobają mi się szare fotele, podoba mi się podłoga. Fajna jest szara ściana w kuchni, szare zasłonki. Pięknie, że kolory wprowadzają rośliny i piękny jest dywan.

    Nie podoba mi się telewizor na tej wielkiej szafce. Jakoś to nie gra ze sobą. Telewizor bym powiesiła a na szafce ustawiła coś.

    Na Twojej inspiracji są ciemne ściany. Gdybyś ścianę za telewizorem potraktowała jasnoszarą wzorzystą tapetą, myślisz, że by mogło CI się spodobać? Bo ta ściana w sumie prosi się o trochę uwagi. Ale nawet jeśli nic z nią nie zrobisz masz piękne jasne mieszkanie. Ach i kocham Twoje kapcie

    A łazienkę urządziłaś? Pokaż

    Ach i spojrzałam jeszcze raz na salon i wiesz co jeszcze zgrzyta? To, że obrazki nad kanapą walczą o uwagę z zawartością szafy - dużo drobiazgów w szafie, dużo na ścianie, sporo na stoliczku. Wprowadza to trochę nerwową atmosferę a w takim wnętrzu jak Twoje powinien być spokój i harmonia. Obrazki bym przeniosła w inne miejsce a tam powiesiłabym coś dużego - pomysł z lustrem nie jest zły. Jeśli zależy CI na lekkości możesz powiesić lustro bez oprawy a na ścianie przykleić naklejkę np szarą z kształtem lustra. To tylko pomysły - nie musisz się nimi przejmować

    Co do kuchni, nie musisz jej okładać rzeczami. Ona bardzo dobrze wygląda gdy jest pusta, wystarczy ściereczkę powiesić dodającą kolor - powtórzenie pasteli z salonu i powtórzenie czerni z poduszki w trójkąty. Czarne plamy gdzieniegdzie bardzo dobrze robią - sama z resztą wiesz
    Dziękuję za cenne uwagi co do ramek nad sofą też teraz powiesiłabym dwie duże ale mąż bardzo się napracował nad powieszeniem ich w miarę równo i symetrycznie więc zanim zmienię koncepcję te muszą trochę powisieć żeby mu nie było przykro W regale będzie więcej pudełek więc nie będzie chyba aż tak przyciągał uwagi co do TV, chciałabym żeby mąż powiesił TV ale on marudzi i nie mogę go przekonać :/ za to są nad TV dwie półki i one zapełniają tę ścianę chociaż jakby TV wisiał byłoby lepiej moim zdaniem bo teraz półki są trochę za wysoko co do tapety na tej ścianie czy na jakiejkolwiek innej - mi podobają się takie pomysły ale mojemu mężowi już niekoniecznie. Nie lubi czegoś takiego i teraz dam mu spokój ale może przy jakimś remoncie zmieni zdanie ewentualnie może uda mi się go namówić na pasiastą ścianę w sypialni chociaż pewnie będzie ciężko mamy jeszcze jeden pokój który kiedyś może stanie się pokojem dziecinnym to w nim sobie poszaleję jak będę go urządzać

    Tak wyglądają te półki nad TV:



    Co do łazienki to nie ma za bardzo co pokazywać, płytki bez szału sanitarka też o tu masz kawałek:



    a co do kapci to fajnie zgrały się z mieszkaniem szary fotel, szary dywan...to i szare kapcie

    Ostatnio edytowane przez krcb ; 14-07-2014 o 14:35

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Niewiele się zmieniło ale doszło trochę drobiazgów Motyle namalowałam sama

























    Ostatnio edytowane przez krcb ; 08-10-2014 o 23:20

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Pięknie jest... A pastelowe ściany cudne. Może zmniejszyłabym odrobinę ilość dodatków, ale ja po prostu lubię mieć wszystko pochowane, jak stoi trochę rzeczy na widoku, to robię się nerwowa Najważniejsze, że u Ciebie jest spójnie i tak jak lubisz - a o to przecież chodzi.

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Witam,
    mi się podoba, bardzo ładnie urządzone mieszkanie, przytulne, i bardzo dobrze że takie jasne, wg mnie żadnych mocnych kolorów tam nie potrzeba. Dobrze sobie radzisz z urządzaniem, tak trzymaj i zazdroszczę białego ektropa, chętnie bym taką sofę przygarnęła, ale nawet miesiąc nie cieszyłabym sie tą bielą
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majolie Zobacz post
    Pięknie jest... A pastelowe ściany cudne. Może zmniejszyłabym odrobinę ilość dodatków, ale ja po prostu lubię mieć wszystko pochowane, jak stoi trochę rzeczy na widoku, to robię się nerwowa Najważniejsze, że u Ciebie jest spójnie i tak jak lubisz - a o to przecież chodzi.
    Po pierwsze: Miło mi, że Ci się podoba Po drugie: Masz rację jest tu w sumie dużo drobnicy i powiem Ci, że staram się kontrolować ilość dodatków ale z drugiej strony na zdjęciach są szczegóły i to się wszystko tak skumulowało bo gdy się popatrzy na całe pomieszczenie to nie ma ich wcale aż tak dużo. Zwłaszcza, że jak ktoś siedzi na sofie to jest tyłem do tej głównej ściany i widok ma na kuchnie, stół i przedpokój a tam dodatków jest mało... ale pewnie coś pochowam albo poprzestawiam bo już mi się nudzi trochę obecny układ Dzięki za uwagi

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    Witam,
    mi się podoba, bardzo ładnie urządzone mieszkanie, przytulne, i bardzo dobrze że takie jasne, wg mnie żadnych mocnych kolorów tam nie potrzeba. Dobrze sobie radzisz z urządzaniem, tak trzymaj i zazdroszczę białego ektropa, chętnie bym taką sofę przygarnęła, ale nawet miesiąc nie cieszyłabym sie tą bielą
    Ojej miło mi strasznie to słyszeć a co do sofy to czemu miałabyś taki problem z nią? Ja sobie daje biały kocyk pod zadek ale na poduchy nie i w sumie nie są brudne, czasem się trochę zakurzy ale wystarczy przetrzepać

  18. #38
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar krcb
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Kraków
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Pastele,kryształki & cekiny czyli babski świat









    Ostatnio edytowane przez krcb ; 15-10-2014 o 15:47

  19. #39

    Domyślnie

    Jest ś l i c z n i e, bardzo kobieco

  20. #40

    Domyślnie

    hej,
    faaajne mieszkanie. jestem pewna ze mieszka wam sie przyjemnie i ''lekko''. kazdy zakatek wyglada przytulnie. troszke to nie moj klimat z taka iloscia elemencikow dekoracyjnych ale ja jestem mega minimalistka, wiec na pewno nie przesadzilas

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony