dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 141 z 142
Pokaż wyniki od 2.801 do 2.820 z 2821
  1. #2801
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    Martuś hej

    sofa 1 - wiele ludzi kupuje netowo, nie oglądając, nie sadzając dupki wcześniej - jak dla mnie nie ma co się tego bać

    w kuchni bym dała płytę na 2 palniki, skoro to n wynajem wakacyjny to wystarczy spokojne, a dojdzie dziki temu kawałek blatu - co najcenniejsze

    Karolina masz rację, ale "inwestorka" to moja mama, przekonuję ją do tej internetowej, bo żadna z I. do końca nie pasuje w tym małym salonie.

    o dp płyty, to dobra uwaga, dzięki Karolina

  2. #2802
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Póki co nadal stoimy w miejscu, stolarze jeszcze nie znaleźli czasu na spotkanie, mieszkanie będzie odebrane pod koniec września. Wstępnie wybraliśmy koncepcję kolorystyczną kuchni (a jakże - biała), okrągły stół, 4 krzesła, łózko Malm i stoliczki z lampkami. Wkleję i ocenicie

  3. #2803

    Domyślnie

    Ale to łóżko to reż w kuchni?

  4. #2804

    Domyślnie

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    nam też, tylko mama boi się kupić sofę przez internet nie widząc jej wcześniej
    Marta, pierwsza dużo ładniejsza- i efekt zwrócenia uwagi potencjalnych wynajmujących pewny Nie bałabym sie tak kupowania przez internet, teraz jak chcesz coś fajniejszego to jedyna opcja. Zawsze w ciagu 10 dni masz prawo zwrócić. My też do naszego nowego domu (2 tyg temu odebraliśmy w końcu klucze ) kupiliśmy sofę przez internet. Nie wiem jak się siedzi i nie znam nawet takniny Przyjdzie za tydzień. I mam nadzieję, że nie będziemy oddawać

  5. #2805
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    to mieszkanie do wynajęcia na kilka dni, nie musi mieć mega wygodnej sofy.

  6. #2806
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Martusia,
    A ja przegapiłam TAKIE WAŻNE WYDARZENIE w Twoim życiu!
    Gratuluję serdecznie Synusia
    Śliczny pokoik mu urządziliście
    Nasz Junior też ma pokój w tych kolorkach .
    A jak użytkuje się najpiękniejszą z pięknych kuchni ?
    Uściski serdeczne dla Was

  7. #2807
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Martusia,
    A ja przegapiłam TAKIE WAŻNE WYDARZENIE w Twoim życiu!
    Gratuluję serdecznie Synusia
    Śliczny pokoik mu urządziliście
    Nasz Junior też ma pokój w tych kolorkach .
    A jak użytkuje się najpiękniejszą z pięknych kuchni ?
    Uściski serdeczne dla Was
    kochana, jak się stęskniłam <3 kuchnię użytkuje się cudownie, w ogóle mieszka się wspaniale a najbardziej kocham naszą sypialnię chyba z całego domku jest najbardziej moja ciągle kilka rzeczy do zrobienia zostało, ale już mniej niż więcej, niestety jak to zwykle bywa, tych kilku kabli już nie zauważam, a gołe ściany wciąż czekają na zagospodarowanie ściskam mocno !

  8. #2808
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    to mieszkanie do wynajęcia na kilka dni, nie musi mieć mega wygodnej sofy.
    no niby nie, ale jednak bym wolała,żeby była wygodna

  9. #2809
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał @ga Zobacz post
    Marta, pierwsza dużo ładniejsza- i efekt zwrócenia uwagi potencjalnych wynajmujących pewny Nie bałabym sie tak kupowania przez internet, teraz jak chcesz coś fajniejszego to jedyna opcja. Zawsze w ciagu 10 dni masz prawo zwrócić. My też do naszego nowego domu (2 tyg temu odebraliśmy w końcu klucze ) kupiliśmy sofę przez internet. Nie wiem jak się siedzi i nie znam nawet takniny Przyjdzie za tydzień. I mam nadzieję, że nie będziemy oddawać
    Witaj Aga, chyba u mnie pierwszy raz

    macie rację, pierwsza sofa ładniejsza, może faktycznie zaryzykujemy, chociaż zwracanie to problematyczna sprawa, zwłaszcza, że mieszkamy na drugim końcu Polski, więc wszystko będziemy kupowali u siebie albo zamawiali do soebie, a następnie wozili.

  10. #2810
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Ale to łóżko to reż w kuchni?
    o Ty Ty

  11. #2811
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jesteśmy po spotkaniu ze stolarzami, wstępnie wybraliśmy materiały do kuchni, na doł szary laminat, górne szafki biały laminat, blat drewnopodobny. Niestety szkło pomiędzy szafkami będziemy musieli zamawiać na miejscu, bo nie chcą się podjąć dowożenia go.
    Kafelki nie wchodzą w grę, ponieważ nie ma ich kto położyć, ewentualnie może farba? sama nie wiem, wstępnie myśleliśmy o białym szkle. Stolarz zrobi też szafkę pod telewizor i szafę w przedpokoju. Cały czas czekamy,żeby położyli tam panele i zrobili łazienkę, wtedy można będzie zrobić dokładne pomiary. Największy problem mamy z układem mebli kuchennych, bo póki co cały czas wychodzi mało blatu roboczego. Jutro stolarze obiecali wysłać jakiś wstępny projekt, aczkolwiek zbyt długo ich znam,żeby uwierzyć,że jutro to faktycznie jutro, a nie wtorek za 2 tygodnie żartownisie dziś mówili,że po opierniczu za kuchnię (pamiętacie mój powrót z Cypru, do niby gotowej kuchni, gdzie zastałam 3 dolne szafki ) do tej pory budzą się w nocy z krzykiem

  12. #2812
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	12,6 KB
ID:	367466

  13. #2813
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	355
Rozmiar:	9,9 KB
ID:	367467

  14. #2814
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    fajnie - na krótki pobyt chętnie bym wynajęła

  15. #2815
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Luksusowy apartament

  16. #2816

    Domyślnie

    Marta a kto ma być docelowym klientem tego mieszkania? Czytam o tych szafkach na wymiar itd i wydaje mi się że strasznie drogo to urządzanie kosztuje.... Jesteście pewni że to się zwróci? No i ja bym chyba jednak bardziej neutralnie urządzała, tzn mniej skandynawsko. I pewnie bym się nie przejmowała ilością blatu roboczego w kuchni - jakoś mi się nie wydaje żeby klienci spędzali czas na gotowaniu, zwłaszcza Ci z bardziej wypchanymi portfelami. Jadą na wakacje, jedzą w knajpach, szkoda czasu na siedzenie w garach

  17. #2817
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Marta a kto ma być docelowym klientem tego mieszkania? Czytam o tych szafkach na wymiar itd i wydaje mi się że strasznie drogo to urządzanie kosztuje.... Jesteście pewni że to się zwróci? No i ja bym chyba jednak bardziej neutralnie urządzała, tzn mniej skandynawsko. I pewnie bym się nie przejmowała ilością blatu roboczego w kuchni - jakoś mi się nie wydaje żeby klienci spędzali czas na gotowaniu, zwłaszcza Ci z bardziej wypchanymi portfelami. Jadą na wakacje, jedzą w knajpach, szkoda czasu na siedzenie w garach
    Meble są z laminatu,blat z laminatu większość mebli z ikei ma być fajnie,po to aby przyciągnąć klientów,to bedzie wynajmowane przez jedną z agencji zajmujących się tym,oni narzucają poniekąd standard wykończenia i cenę wynajmu. Ja jak mieszkalam w takim apartamencie w te wakacji i byłam z małym dzieckiem,tokorzystałam z kuchni.

  18. #2818
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    the-strawberry

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    7

    Domyślnie

    Droga założycielko wątku, chciałam napisać prywatną wiadomość, ale masz przepełnioną skrzynkę Zaglądasz tu jeszcze? Chciałam Cię zapytać o Twoją łazienkę i płytki Marazzi. Jesteś z nich zadowolona? Mogłabyś jeszcze podzielić się jakimiś zdjęciami? Też się nad nimi zastanawiam

  19. #2819
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał the-strawberry Zobacz post
    Droga założycielko wątku, chciałam napisać prywatną wiadomość, ale masz przepełnioną skrzynkę Zaglądasz tu jeszcze? Chciałam Cię zapytać o Twoją łazienkę i płytki Marazzi. Jesteś z nich zadowolona? Mogłabyś jeszcze podzielić się jakimiś zdjęciami? Też się nad nimi zastanawiam


    Jestem bardzo zadowolona, skrzynka już wyczyszczona,zapraszam na Priv

  20. #2820
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Zobaczylam wpis, wiec wstapilam by chociaz pomachac lapka

Strona 141 z 142

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony