Cytat Napisał moniss Zobacz post
Ramy okien są jednak ciemniejsze niż początkowo planowałam - grafit.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0309.jpg
Wyświetleń:	181
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	406602 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0311.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	406603 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon z ramami witryn.jpg
Wyświetleń:	174
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	406604 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon_HS przed montażem.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	94,2 KB
ID:	406605

Profile Aluprof. System montażu w warstwie ocieplenia Modulotherm, na taśmach rozprężnych Hanno.


Wczoraj śniegu napadało po kostki, warunki jazdy słabiutkie po drogach innych niż główne. Dzisiaj też lepiej nie jest... A dlaczego o tym piszę?
Ano dlatego, że mam wiadomości sprzed chwili....
Dziś miał przybyć transport od producenta szyb okiennych. Z tego co wiem, ch...wa nawigacja poprowadziła kierowcę ciężarówki wąską drogą osiedlową (i to pod górkę i z z licznymi progami zwalniającymi) zamiast główną, która jest przy naszej ulicy. Obecnie ciężarówka leży w rowie, z kilometr od budowy.
No i to byłoby na tyle w temacie...
Hej Moniss i Grek,
serdecznie witam sie w dzienniku i przyznaje, że podczytuje regularnie choc wpisy z gatunku tych, które trzeba upolować bo tak nieregularnie sie pojawiają!
Podczytuje bowiem idziecie w kierunku, który i mnie czeka (odkryta więźba, klejonka, thermano, duuuże przeszklenia) toteż każde doświadczenie na wagę złota. Ja dopiero wychodze z ziemi, SSO (z dachem na gotowo) planuje na jesień.
Aktualnie rozeznaje temat stolarki a konkretniej mojej wielkiej witryny ogrodowej o wymiarach 6,6x6,6 (około bo w praniu moze wyjdzie ciut inaczej) z podobnym trójkatem do waszego i bardzo zainteresował mnie Wasz wybór stolarki. Po tych kilku miesiacach od montażu ponownie wybralibyscie Aluprof? Czy mogłabym poznać cene samego okna trójkątnego oraz nazwę wykonawcy (może byc na priv).
Ja będe raczej zmuszona wyszukać dostawcy na północy kraju (tam gdzie sie buduję) ale zawsze to miałabym jakiś punkt zaczepienia w negocjacjach. czy ten sposób montażu to "własność intelektualna" waszego dostawcy okien czy system szeroko dostepny na rynku?
No i kwestia bramy garażowej- jak pytałam o montaż od czoła otworu to mnie ostrzegali, że nie każda bramę tak się da zamontować, że po jakimś czasie jest ryzyko poluzowania mocowania bramy i konieczność jej ponownego osadzenia(!). Czy spotkaliście sie z taką informacja gdziekolwiek? Jak w praktyce spisuje sie Wasza brama, może po prostu "mój" sprzedawca nie ma doswiadczenia i mówi głupoty?
Życze powodzenia na dalszych etapach