dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szczupakq

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    56

    Domyślnie Kabina typu Walk In

    Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanko czy ktoś z Państwa użytkował/użytkuje kabinę typu walk in ? Do swojej łazienki kombinuje aby zamontować kabinę taką jak na zdj. o wymiarach 140x100 i mam wątpliwości czy po prysznicu w takiej kabinie rozpryskująca woda nie będzie też poza kabiną. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zeta_01.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	19,9 KB
ID:	354315

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli 140cm to długość , a bateria zamontowana będzie w szerokości , to przy zachowaniu prawidłowych spadków , będzie to działało .

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    szczupakq

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    56

    Domyślnie

    Dokładnie długość ścianki to 140 a deszczownica będzie zamontowana na środku ściny w szerz.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar interona
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-355
    Posty
    242

    Domyślnie

    szczupakq, nie wiem, czy pomoże, ale u mnie długość ścianki to 1.20 cm, deszczownica zamontowana przy ścianie, więc zostaje jakiś metr na "chlapanie", nie jest źle, mniejszej odległości bym nie doradzała, czasem za kabiną*też się*pojawiają*kropki.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Damian85
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Malbork
    Posty
    124

    Domyślnie

    mam 110cm, natrysk po środku i woda odbija się od ciała i wylatuje nawet do 1m, nie kałuże, ale kropki, trzeba ściągaczką lub ręcznikiem przejechać, jak ktoś używa słuchawki do mycia to może niechcąc skierować ją w strone bez szyby oraz kłopotliwe jest za każdym razem (przynajmniej umnie mam dużo kamienia w wodzie) czyszczenie tej szyby, ale kupiłem do tego celu myjke do okien karchera
    Z4 -szkieletowy- 100m2,ściany: 15 styro grafit+15wełna+5wełna; dach: 20+20 wełna; podłoga: 10+15 styro; WM+reku+GWC; okna 0,8 + rolety, PC powietrzna - Panasonic7kw +koza AB (sezon'15/'16 1243kwh '16/'17 1400kwh)

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    halina156

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-678
    Posty
    7

    Domyślnie

    Nie za bardzo rozumiem - co to za kabina? Przecież po to są te szyby, żeby woda się na nich zatrzymywała - coż, trzeba się z tym liczyć.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Halina, zamiast spamowć, poczytaj...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony