dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Po czym poznać dobrego dekarza?

    Jak zapewne wiecie każdy dom należy przykryć dachem.
    Dochodzę właśnie do tego momentu i bardzo proszę Was o pomoc.
    Jak wybrać tego właściwego? Po kolorze oczu ?
    Ofert mam już kilka, rozpiętość ogromna
    Pomóżcie!!!

  2. #2

    Domyślnie

    najlepiej to sprawdż to co do tej pory stworzyli i porozmawiaj z osobami u których robili dachy, to chyba najlepsza metoda wyłapania nieżetelnych fachowców

  3. #3

    Domyślnie

    najlepiej to sprawdż to co do tej pory stworzyli i porozmawiaj z osobami u których robili dachy, to chyba najlepsza metoda wyłapania nieżetelnych fachowców

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Zgadzam sie.

  5. #5

    Domyślnie Re: Po czym poznać dobrego dekarza?

    Cytat Napisał Mirek Futerko
    Jak zapewne wiecie każdy dom należy przykryć dachem.
    Dochodzę właśnie do tego momentu i bardzo proszę Was o pomoc.
    Jak wybrać tego właściwego? Po kolorze oczu ?
    Ofert mam już kilka, rozpiętość ogromna
    Pomóżcie!!!

    a skad jestes?
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał sidney
    najlepiej to sprawdż to co do tej pory stworzyli i porozmawiaj z osobami u których robili dachy, to chyba najlepsza metoda wyłapania nieżetelnych fachowców

    niekoniecznie dakarz zawsze pokaze tych zadowolonych a tych niezadowolonych nie
    Reklamy są niezgodne z regulaminem forum.

  7. #7

    Domyślnie

    Na pewno nie będzie tak, że dekarze 2 czy 3 dachy zrobili dobrze a resztę schrzanili. Wystarczy zatem obejrzeć ich 2-3 roboty a od razu będzie widać kto zacz. Najtrudniejsze są chyba kosze, więc warto na nie zwrócić uwagę. Jeśli dach ma mieć jakieś oryginalne i trudne elementy (np. wole oczy), warto oczywiście obejrzeć, jak zrobili dach, gdzei były przez nich robione takie elementy.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    My robimy to od d..y strony czyli jeżdzimy po budowach i pytamy ludzi kto im robił. Potem wybieramy liderów i prowadzimy dalsze rozmowy.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafałek
    My robimy to od d..y strony czyli jeżdzimy po budowach i pytamy ludzi kto im robił. Potem wybieramy liderów i prowadzimy dalsze rozmowy.
    Ja też tak zrobiłem. Wystarczyło przejść się po kilkunastu okolicznych budowach. Okazało się też, że najlepsi i wcale nie najdrożsi (których ostatecznie wziąłem) wykonali najwięcej dachów.

  10. #10

    Domyślnie

    Wstępne informacje kto w miarę dobrze robi można też uzyskać od większych sprzedawców dachówek czy innych pokryć, często dociera do nich informacja zwrotna od zadowolonych lub niezadowolonych inwestorów. Ja tak znalazłem swego dekarza. Oczywiście lepiej jest nie polegać tylko na poleceniu sprzedawców, zwłaszcza, że cena tych poleconych może być mało atrakcyjna.
    Tomasz M.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    Tomaszu M. masz rację z tymi poleconymi. W jednej z hurtowni gorąco polecano mi pewną ekipę murarską, ale jej nie wziąłem i to była jedna z lepszych decyzji...

  12. #12

    Domyślnie

    Warszawa Wawer

    Pozdrawiam
    Mirek

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał sidney
    najlepiej to sprawdż to co do tej pory stworzyli i porozmawiaj z osobami u których robili dachy, to chyba najlepsza metoda wyłapania nieżetelnych fachowców
    Ja mam dach wizualnie tak zrobiony że nic dodać nic ująć normalny PROFESIONAL tylko pozazdrościć. Ale co potrafią ukryć to się w głowie nie mieści (dachówka wszystko przykryje)!!!!!!!!!!!!!!

  14. #14

    Domyślnie

    Jeśli Warszawa to mogę polecić dekarzy , którzy kładli dach u mnie. Dach zrobili jak się patrzy, a moim ostatnio ulubionym zajęciem jest pałętanie się na budowie w sobotę i przyjmowanie wycieczek ludzi , którym dach się bardzo podoba.
    Jeśli jesteś zainteresowany oto telefon do szefa 0602 494 570.
    HEJ!

  15. #15

    Domyślnie

    Dzięki za porady. Mądrze gadacie.
    Ketiso, dzięki za namiar. Na pewno w poniedziałek zadzwonię

    Pozdro

    Mirek

  16. #16

    Domyślnie

    Trzeba Ci Mirku Futerko wiedzieć , iż dobrym sposobem na rozpoznanie dobrego dekarza jest baczne obserwowanie jego fryzury Dobry dekarz ma fryzurę uformowaną za pomocą żelu w tzw charakterystyczny daszek:]
    HEJ!

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    susel

    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    3

    Domyślnie

    po bokobrodach

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony