dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 63
  1. #21

    Domyślnie

    Bo prawda jest taka, że inwestorów producenci mają głęboko. Jakbyś był wykonawcą i kupowałbyś setki, albo tysiące wiader w sezonie, to producentowi by zależało. Pośrednikowi również i wówczas dużo łatwiej załatwić reklamację.
    Sam czasem reklamuję kostkę brukową w imieniu klienta, bo jego by zapewne olali. Co to jest 100m2 dla producenta. Ja zamawiam w tysiącach metrów i na mnie producentowi zależy, więc przysyła nowy materiał i zabiera bubla.
    Na ścianie jeszcze nie miałem przygody z reklamacją na szczęście.

  2. #22

    Domyślnie

    No to zgodnie z obietnicą po zakończeniu (mam nadzieję) sprawy mogę napisać co z reklamacją.
    Po zgłoszeniu w LM reklamacji dotyczącej niezgodności towaru z zamówionym (czyli nie wady jako takiej, bo nie wiem czy tynk jest wadliwy, ale tego, że dostałem co innego niż zamawiałem) LM zaczęło temat traktować jako zwykłą reklamację. Jest to błąd z ich strony i w przypadku pójścia na noże wg prawnika wytrącałby im trochę argumenty z dłoni. Przekazali sprawę do Kreisela i po kilkunastu dniach oraz jednej spokojnej i bardzo rzeczowej rozmowie z kierownikiem budowlanki w LM (który pogonił trochę sprawę) pojawił się u mnie przedstawiciel Kreisela (kolejny ;-D ), który stwierdził to samo co pierwszy czyli, że faktycznie tynk wygląda źle i nie powinien tak wyglądać. Od razu też dał do zrozumienia, że reklamacja pewnie będzie odrzucona, ale i tak dostanę to co chcę.
    Po kilku kolejnych dniach zadzwonił do mnie człowiek z centrali Kreisela, który przedstawił ich propozycje. Na początku powiedział, że może mi wymienić pozostały tynk, ale najprawdopodobniej nic to nie da, bo - jak zrozumiałem - mają teraz jakiś problem z tynkami sisi i z nową partią też tak może być (zrozumiałem to tak, jakby zmienili dostawcę któregoś komponentu i nie dają rady utrzymać poziomu jakości tynku). Dlatego proponuje, że po prostu dadzą mi farbę na całość i wg nich rozwiąże to całkowicie problem. Na moją uwagę, że farba nie kładzie się sama i ludziom należy za to zapłacić zaproponował wystawienie (przez LM) korekty na 10 wiader tynku, czyli niecała połowę (miałem 23 wiadra). Donegocjowałem jeszcze dodatkowe jedno wiadro farby, żeby mieć pewność że nie zabraknie i w ciągu kilku dni po rozmowie dostałem ustalone rzeczy.
    Najśmieszniejsze, że wszystko to, czyli korektę na grubo ponad 1000 zł oraz farby sisi 004 (6 wiader po pewnie jakieś 250 zł/wiadro) dali mi jednocześnie odrzucając reklamację jako niezasadną Ciekawe co robią przy zasadnej reklamacji? Budują dom od nowa?
    Podsumowując: tynku Kreisela raczej nie polecam (choć w międzyczasie badałem temat i z tynkami sisi to chyba większość producentów ma problem) ale przy odpowiednim podejściu i dużym wsparciu ze strony sprzedawcy (czy raczej kierownika budowlanki w LM w Manufakturze - które polecam) udało się to zakończyć względnie bezproblemowo. Czy farba pokryje dziurki i czy nie będzie problemów to się okaże

    Dom z poddaszem użytkowym, wg projektu własnego. Powierzchnia zabudowy: 230m2, powierzchnia użytkowa: za duża . Założenia: płyta fundamentowa; ściany dwuwarstwowe z ociepleniem 24cm; strop monolityczny; dach kryty dachówką z minimalną ilością okien dachowych; wentylacja mechaniczna z rekuperacją; ciepła stolarka okienna + rolety zewnętrzne - zobaczymy co się uda

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    JG: bo działając w ten sposób, pomogli Ci coś zrobić z problemem, z drugiej strony nikt nie będzie mógł podskakiwać że jemu też uznać reklamację, bo jemu też odpada, ma przebarwienia i w ogóle się łuszczy. Jakby co i tak będzie jego wina...

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lrzawiedziony

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    29

    Domyślnie

    Czy mozna cos z takim podejscie producenta zrobic ? Mam tu na mysli potraktowac sprawe globalnie. Chyba jest jakas instytucja ktora odgórnie mogłaby się zająć sprawą ? Jak widac wprowadzaja do obrotu towar zupelnie niezgodny z deklaracjami i nie tyczy to tylko jednej grupy tynków - tak jak juz pisalem u nas to byl Akrytynk.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Nic???
    ITB gdyby chciało to zrobiłoby porządek.Ale mają to w d...
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    c: ITB zawsze dostanie właściwe wiadra... Laboratorium Kreisla zawsze wyda dokument stwierdzający że jakość jest tip - top, w końcu to szef Kreisla płaci szefowi laboratorium by wyniki badań w razie reklamacji były jak należy... Tylko klient się rzuca....

  7. #27
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lrzawiedziony

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    29

    Domyślnie

    Czy ITB robi kontorlne (wyrywkowe) badania materialów w sprzedaży. Jak ewentualnie do nich zgłosić problem ?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał lrzawiedziony Zobacz post
    Czy ITB robi kontorlne (wyrywkowe) badania materialów w sprzedaży. Jak ewentualnie do nich zgłosić problem ?
    ITB - nie słyszałem . Kontrolę robi Nadzór Budowlany ale bada tylko dokumentację a nie to co jest w opakowaniu.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lrzawiedziony

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    29

    Domyślnie

    Wracając do sposobu zakonczenia tej reklamacji to przytoczę tu fragment
    "Na początku powiedział, że może mi wymienić pozostały tynk, ale najprawdopodobniej nic to nie da, bo - jak zrozumiałem - mają teraz jakiś problem z tynkami sisi i z nową partią też tak może być".
    I pytanie w zwiazku z tym jakie samo się ciśnie na usta - co sie stało z całą tą partią tynku - poszła do kosza czy też "cieszy" oko investorów w całym kraju ?

  10. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lrzawiedziony

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    29

    Domyślnie

    JaroslawG: Mozna wiedziec jak sie zakonczylo malowanie elewacji. Udalo sie to jakos pozaklejac ?
    Pytam bo niestety w naszym przypadku pozostalo nam jedynie dokonanie naprawy na wlasny koszt i zanim wydam kolejnych kilka tysiecy PLN to chcialbym wiedziec jakich rezultatow moge oczekiwac.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał lrzawiedziony Zobacz post
    JaroslawG: Mozna wiedziec jak sie zakonczylo malowanie elewacji. Udalo sie to jakos pozaklejac ?
    Pytam bo niestety w naszym przypadku pozostalo nam jedynie dokonanie naprawy na wlasny koszt i zanim wydam kolejnych kilka tysiecy PLN to chcialbym wiedziec jakich rezultatow moge oczekiwac.
    Z tego co pamietam Kreisel zaproponowal Ci dostawe farb na swoj koszt na pomalowanie tej elewacji. No i co? Nic z tego nie wyszlo?.
    Pomalowanie dobra farba pokryje i zniweluje optycznie to sito, a jednoczesnie bedzie to poprawne technologicznie. Maluj Panie...
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #32
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lrzawiedziony

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    29

    Domyślnie

    No właśnie, nie tyle zaproponowali co poinformowali o mozliwosci dostarczenia farby. Musialbym odszukać dokladny cyctat w korespondencji.

    Farby nie mamy i nie wygląda że bedziemy mieć, chyba że sami kupimy.

    Nie wiem zresztą czy to jest w stanie rozwiazac problem. Farba owszem pozatyka mikropęknięcia - to co u nas jest to sa dziury 1-1.5 mm srednicy. Mam wrazenie, że na jednym malowaniu sie nie skonczy i że trzeba bedzie to robic kilka razy. Tu potrzebna bedzie cysterna farby - zreszta nie wiem - dlatego chcialby sie dowiedzieć o efektach od kogos kto to sprawdził na własnej elewacji.

  13. #33

    Domyślnie

    Witam
    Nie bede zakladal nowego tematu bo problem mam ten sam. W zeszlym tygodniu ekipa skonczyla mi robic elewacje. Zakupiony zostal caly system caparola z tynkiem silikonowym. I efekt wyglada jak na zalaczonym obrazku - tynk jest dziurawy ale miejscami bardziej a miejscami mniej. Myslalem ze moze ekipa cos spartolila i sam zrobilem probke na plycie styropianu, ktory wysechl sobie w domu zeby warunki byly idealne. I efekt taki jak i na elewacji. Dodam tylko ze wczesniej zamowilem 5 roznych probek tynku silikonowego caparola z roznymi kolorami i zrobilem sobie sam probki. Okazuje sie ze konsystencja tych probek byla tak ze dwa razy gestsza niz tynku kupionego na elewacje. Co z tym problemem dalej robic? Czy to nadaje sie do reklamacji? Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tynk z dziurami2.jpg
Wyświetleń:	395
Rozmiar:	103,4 KB
ID:	285212  

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lrzawiedziony

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Podkarpackie
    Kod pocztowy
    35-309
    Posty
    29

    Domyślnie

    Szczerze, ten problem nie jest nawet blisko tego co u nas sie zrobilo. Oglądalem wiele elewacji i w wiekszosci sa sporadyczne dziurki. Nie wiem nawet jakich byly producentow - ale mniejwiecej cos takiego.
    Tu jest ponownie zdjecie naszego problemu - prosze zrwocic uwage jak gesto sa dziury. Srednica to 1-1,5mm - zresztą można porownać z uziarnieniem samego tynku - Kreisel Akrytynk Baranek 1,5 mm

    Drugie zdjęcie zrobione z wiekszej odległości - dla porownania w perspektywie z oknem - niestety oryginal jest w wiekszej rozdzielczości ale na forum zostalo zmniejszone - nie jest zbyt wyrażne - ale wszystkie czarne punkty to dziury - proszę zwrocic uwagę jak gęsto.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3867.jpg
Wyświetleń:	385
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	285418   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pumex 2.jpg
Wyświetleń:	377
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	285419  
    Ostatnio edytowane przez lrzawiedziony ; 20-10-2014 o 06:08

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał slav20 Zobacz post
    Witam
    Nie bede zakladal nowego tematu bo problem mam ten sam. W zeszlym tygodniu ekipa skonczyla mi robic elewacje. Zakupiony zostal caly system caparola z tynkiem silikonowym. I efekt wyglada jak na zalaczonym obrazku - tynk jest dziurawy ale miejscami bardziej a miejscami mniej. Myslalem ze moze ekipa cos spartolila i sam zrobilem probke na plycie styropianu, ktory wysechl sobie w domu zeby warunki byly idealne. I efekt taki jak i na elewacji. Dodam tylko ze wczesniej zamowilem 5 roznych probek tynku silikonowego caparola z roznymi kolorami i zrobilem sobie sam probki. Okazuje sie ze konsystencja tych probek byla tak ze dwa razy gestsza niz tynku kupionego na elewacje. Co z tym problemem dalej robic? Czy to nadaje sie do reklamacji? Pozdrawiam
    Ja bym reklamowal. Daj znac jakie rezultaty. Amphisilan FP K15?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Wykonawca nie dodawał wody?.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Wykonawca nie dodawał wody?.
    dodawac mogl - pytanie ile Poza tym inwestor sam wykonywal probki - tam pewnie nie dodawal.
    Co z gruntowaniem pg610?
    zobaczymy co mu DTH Caparola odpisze.

    slav20:
    Kilka rad dotyczacych skladania reklamacji:
    - 1 reklamacje skladasz u sprzedawcy nie w Caparolu
    - 2 reklamacje skladasz pisemnie z potwierdzeniem daty otrzymania pisma
    - 3 w reklamacji podajesz nr faktury/wz ilosc i date
    - 4 w reklamacji piszesz, co Cie satysfakcjonuje (proponowany sposob rozpatrzenia reklamacji)
    - 5 oczywiscie podajesz swoje dane kontaktowe i adres wbudowania materialu (to niby oczywiste, ale ilez ja maili otrzymuje z zupelnym brakiem danych klienta)
    No i tyle chyba, za tydzien jezeli nic sie nie bedzie dzialo - przypomnij sie telefonicznie sprzedawcy.
    - 6 jezeli Caparol wystapi o pobranie probki mokrej - czyli tynku jeszcze w wiaderku - udostepnij im to, ale bezwzglednie nie mozesz doprowadzic do sytuacji, kiedy zabiora Ci wszystko z budowy. Musisz zostawic sobie chociaz troche materialu na ewentualne badania, i to najlepiej w oryginalnym opakowaniu z nr szarzy (jest na kazdym wiaderku)
    No i chyba tyle na poczatek.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 20-10-2014 o 08:04
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20141001_145346.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	98,9 KB
ID:	285432Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20141020_090726.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	285433
    I jeszcze w sumie mozesz dodac informacje ktore znajdziesz na opakowaniu. Na 2 zdjeciu widzisz naklejke z nr szarzy Caprola i data produkcji: tutaj: 1500033334 i date produkcji tej szarzy: 23-09-2014 rok.
    Natomiast na zdjeciu 1 masz informacje o barwieniu: kto barwil (jaki dystrybutor) na jaki kolor, na jakim produkcie i kiedy.
    To juz takie mega kompletne informacje do umieszczenia na pismie reklamacyjnym - bardzo wtedy ulatwisz sprawne przeprowadzenie reklamacji i szybka identyfikacje problemu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #39

    Domyślnie

    Dzieki za cenne rady. Tynk to amphisilan K15. Bede reklamowal i dam znac. Ciekawe czy rzeczywiscie wykonawca nie dodawal wody. Probki ktore sam zrobilem byly wykonane z tynku juz otwartego wiec teoretycznie mogla tam byc dodana woda... Czy to moglo spowodowac powstanie dziur?
    Pozdrawiam

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał slav20 Zobacz post
    Dzieki za cenne rady. Tynk to amphisilan K15. Bede reklamowal i dam znac. Ciekawe czy rzeczywiscie wykonawca nie dodawal wody. Probki ktore sam zrobilem byly wykonane z tynku juz otwartego wiec teoretycznie mogla tam byc dodana woda... Czy to moglo spowodowac powstanie dziur?
    Pozdrawiam
    Moglo, ale Ty nie musisz o tym wiedziec Od tego masz wlasnie DTH Caparola i ich laboratorium. Wezma probke, zrobia badania i Ci odpisza.
    Wlasnie dlatego podaje sie nr szarzy, bo oni maja archiwum produkcji w formie mokrych wzorcow - z produkcji danej partii materialu przed wypuszczenim do sprzedazy producent taki jak Caparol pobiera probki, daje je do swojego laboratorium, bada, po przejsciu tych badan - wypuszcza w rynek. Wiec to wewnatrzzakladowa kontrola jakosci tutaj odpowiada za to co wyjezdza w tym przypadku z fabryki w Kleszczowie do hurtowni/klientow. No i po to biora taka probke od Ciebie, zeby ja przebadac pod wzgledem zgodnosci ze wzorcem - czyli probka produkcyjna. Czy np tynk nie zostal przemrozony, przegrzany, rozwodniony zbyt mocno, oszukany? bo o tym tez slyszalem, ze przepakowuja w opakowania Caparola inne produkty... (sosick).

    Trzymaj sie tych pkt, ktore Ci napisalem i reklamacje przejdziesz w dosc przyjemny sposob, bez zgrzytow.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 21-10-2014 o 09:03
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony