dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 119 z 119
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tak sam jak dom bez pieca węglowego z kominem dymowym, bez kominka i bez garażu
    Jedyny w swoim rodzaju!

  2. #102

    Domyślnie

    Nie mam pieca, komina, kominka ale garażu i trawnika nie oddam za nic

  3. #103
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    i tak bym nie wzięła...

  4. #104

  5. #105
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zwłaszcza garaż jest tak delikatny, że się psuje od patrzenia.
    Dlatego nie mam.

  6. #106

    Domyślnie

    Tym bardziej Ci Elfir nie dam garażu- bo nie wiesz jak używać
    Ps. no może trawnika byś nie zmarnowała

  7. #107
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.210

    Domyślnie

    Idź do wróżki.

  8. #108

    Domyślnie

    a co wolisz? przecież to Ty tam będziesz mieszkać a nie forumowicze

  9. #109

    Domyślnie

    Oj Czesław, nie pij tyle.

  10. #110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czesiek22 Zobacz post
    Hej witajcie
    podpowiedzcie mic o wybrać , postawić dom czy kupić mieszkanie?
    Przelac kasę na moje konto...

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przelac kasę na moje konto...
    Oj Elfir chyba zgłoszę Cię do moderatora

  12. #112
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał marta963 Zobacz post
    Mi się kiedyś marzył własny dom, ale z biegiem czasu zdecydowałam się na mieszkanie. Dla mnie to opcja wygodniejsza
    Choć nie wykluczam, że na stare lata przeprowadzę się gdzieś pod miasto do małego domku
    A ja odwrotnie zamierzam wkrótce kupic mieszkanie na podnajem i na starość gdybym nie był w stanie utrzymać sam domu to przeprowadzę się do mieszkania

  13. #113
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    hektors

    Zarejestrowany
    Aug 2019
    Skąd
    Lubin
    Kod pocztowy
    60-123
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja chciałem szybko kupować mieszkanie, ale żona w tym samym czasie zaczęła przeglądać domy. W Ząbkowicach Śląskich wybudowano jakieś nowe osiedle, które miało naprawdę dobre ceny. Ostatecznie kupiliśmy gotowy dom do wykończenia we wnętrzu, w którym mieszkamy już od 3 lat. Wydaje mi się, że żałowałbym decyzji o mieszkanie, chociażby ze względu na brak podwórka i tarasu.

  14. #114

    Domyślnie

    każdemu według gustów i potrzeb.

    - jeden kupi mieszkanie i będzie zadowolony.
    - drugi pobuduje dom i też będzie zadowolony.

    dobrze, że jest wybór....

  15. #115

    Domyślnie

    Lepiej kupic mieszkanie, to dobrze ulokowane pieniadze. Mieszkanie mozna latwo szybko sprzedac w przyzwoitej cenie jesli zajdzie taka potrzeba.
    A jesli dom to tylko stawiac w dobrej lokalizacji, bo jesli postawimy gdzies w nieciekawej okolicy to nigdy nie zwroci nam sie koszt tego, bo nikt nie bedzie chcial tego kupic.
    Tylko ze dobra dzialka kosztowac bedzie 150tys albo wiecej, wiec liczac z kosztami budowy bedzie to bardzo drogie

  16. #116
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kanijczyk

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-238
    Posty
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał hektors Zobacz post
    Ja chciałem szybko kupować mieszkanie, ale żona w tym samym czasie zaczęła przeglądać domy. W Ząbkowicach Śląskich wybudowano jakieś nowe osiedle, które miało naprawdę dobre ceny. Ostatecznie kupiliśmy gotowy dom do wykończenia we wnętrzu, w którym mieszkamy już od 3 lat. Wydaje mi się, że żałowałbym decyzji o mieszkanie, chociażby ze względu na brak podwórka i tarasu.
    Prymitywna reklama. Żenada.

  17. #117

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal3net Zobacz post
    Lepiej kupic mieszkanie, to dobrze ulokowane pieniadze. Mieszkanie mozna latwo szybko sprzedac w przyzwoitej cenie jesli zajdzie taka potrzeba.
    A jesli dom to tylko stawiac w dobrej lokalizacji, bo jesli postawimy gdzies w nieciekawej okolicy to nigdy nie zwroci nam sie koszt tego, bo nikt nie bedzie chcial tego kupic.
    Tylko ze dobra dzialka kosztowac bedzie 150tys albo wiecej, wiec liczac z kosztami budowy bedzie to bardzo drogie
    Budując dom z dobrej jakości materiałów, w dobrej lokalizacji i przez dobre ekipy budowlane, to moim zdaniem nie ma szans by to szybko się zwróciło. Wiem ile dałem za działkę, ile płacę za budowę, a po ile są realnie sprzedawane gotowe domy.

    Tylko, że domu nie buduję na zarobek, a wprost przeciwnie- wiem, że sprzedając go kiedyś pewnie i tak stracę. Ale co z tego, po co wszystko przeliczać na pieniądze.

    Mam taki układ pomieszczeń jako chciałem, taki kształt, system ogrzewania itp. Błędy, to będą moje błędy. Pewnie drugi raz już się nie będę budował. Cieszę się jednak, że doświadczyłem tego etapu życia. Choć ilość czasu, jaką na tej budowie spędzam była nie do przewidzenia Wystarczy powiedzieć, że zawodowe życie zaczynam w marcu 2020, po skończeniu budowy, praktycznie od zera

  18. #118
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    k.rowek

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    00-648
    Posty
    34

    Domyślnie

    Nie rozumiem takich pytań, przecież dla każdego co innego jest ważne. Jedni lubią wygodę i miasto - wybierają mieszkania. Dla innych istotny jest własny ogródek i kontakt z naturą. Trudno doradzac mając osobiste preferencje

  19. #119
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karolla25

    Zarejestrowany
    Apr 2019
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-339
    Posty
    25

    Domyślnie

    Oj prawda, znam ludzi, którzy nie potrafią wytrzymać w małym mieszkanku w centrum, tylko ciągnie ich gdzieś pod miasto

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony