dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 91
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 1803
  1. #161
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Powodzenia. Julianna osiąga bdb efekty
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #162
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Nie dziękuję właśnie męczę więc się przyda.
    Żałuję że na studiach nie przyłożyłam się do 3dStudio teraz byłby jak znalazł. Co rusz na myśl przychodzi mi Catia która opanowałam dość dobrze tylko nie mam jak zainstalować a w nim można cuda robić. Tylko musiałabym wszystkie sprzęty sama zrobić no i przypomnieć sobie jak to szło.

  3. #163
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    W tym programie najlepiej robi się pokoje, ewentualnie korytarze, wiatrołapy. Łazienki i kuchnie niestety gorzej . Trzeba miesięcy prób i szukania w bibliotekach by wyszły takie świetne projekty jak te publikowane na stronie.
    Łazienki robiłam w programie z paradyża. Jeszcze tym starym. Potem zrobili nową wersję i jakoś nie potrafiłam się w niej odnaleźć. Sam program też niestety ubogi, ale dawał jakiś pogląd. Obrabiałam go potem jeszcze w paint i gimp, więc też nieco zabawy i czasu zabiera .
    Kiedyś kupiłam wizualizacje na Allegro. Nie były drogie i nawet przyzwoite. Tyle, że po drodze zmieniłam wizję

  4. #164
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Na dziś, tak na szybko wymodziłam tyle
    Ogólny zarys i układ sprzętów łazienka dolna



    Wkurza mnie że białe i szare ściany wyglądają tak samo i płytki białe też jak szare. Te na ścianie z oknem za to świecą aż nie widać że to płytki. Kabina nie wiem czemu nie jest przezroczysta choć taką wybrałam.
    Sprzęty oczywiście wybrałam tylko w podobnym kształcie. No i nie potrafię położyć płytek tylko do wysokości drzwi

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dolna1.jpg
Wyświetleń:	805
Rozmiar:	26,7 KB
ID:	272147Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzutdolnej1.jpg
Wyświetleń:	809
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	272148
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dolna1.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	8,9 KB
ID:	272145   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzutdolnej1.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	6,3 KB
ID:	272146  
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 27-07-2014 o 23:10

  5. #165
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    W tym programie najlepiej robi się pokoje, ewentualnie korytarze, wiatrołapy. Łazienki i kuchnie niestety gorzej . Trzeba miesięcy prób i szukania w bibliotekach by wyszły takie świetne projekty jak te publikowane na stronie.
    Łazienki robiłam w programie z paradyża. Jeszcze tym starym. Potem zrobili nową wersję i jakoś nie potrafiłam się w niej odnaleźć. Sam program też niestety ubogi, ale dawał jakiś pogląd. Obrabiałam go potem jeszcze w paint i gimp, więc też nieco zabawy i czasu zabiera .
    Kiedyś kupiłam wizualizacje na Allegro. Nie były drogie i nawet przyzwoite. Tyle, że po drodze zmieniłam wizję
    Twoje wizualizacje są świetne

    Ja póki co nie potrafię zrobić nic. Nie ma w bibliotekach nic co by mi pasowało a jak nawet jest to nie tej wielkości co trzeba albo jakiś inny mankament ma. Chyba zgapię od Andzi i odszukam w całym bałaganie kredki. Tylko przy rysunkach Andzi to wyjdą jak rysunki z przedszkola, więc może lepiej nie.

  6. #166
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Ważne żebyś sobie to zwizualizowała, nieważne jak byle zadziałało. A czytałaś moją wiadomość do Ciebie sprzed godziny?

  7. #167
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Przeczytane, odpisane

  8. #168
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Wcielo mi posta... Wrrrr komorki....

    zrobilam szkic. Czy proporcje sa dobre? Czy w watku masz wszystkie materialy - plytki, podloge, drzwi itp... Mozesz zgromadzic? Dla mnie to chwilka to narysowac a jesli Ci pomoze to dlaczego nie. Chyba, ze jednak nie widzisz za dobrze z tego co naszkicowalam...

  9. #169
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Znalazlam materialy ale nie mam szarej kredki a to kluczowe. Jest ciemno i nie widze dobrze kolorow kredek wiec pokolorowalam przypadkowym brazem. Plytki mniej wiecej proporcjonalnie rozrysowalam ale w sumie nie wiem jakiej dlugosci jest lazienka wiec wsYstko na oko. Kibelek wisi na wys ok 40 cm a umywalka 80 - 5 za nisko ale to nic. Mniej wiecej do nich sa plytki wymierzone. Probowalam przerysowac miske ale nie wyszlo. Drzwi nawet nie probuje. Zostaja takie. To i tak tylko proba. Ale i tak mozna na niej juz podjac jakies decyzje. Kafelki tylko na jednej scianie? Scianka pod wc do sufitu czy polka? Kafelki w poziomie czy w pionie. Plytki na podlodze wzdluz czy wszerz itp


    EDIT: zrobiłam zdjęcie za dnia - jest trochę jaśniejsze... Po południu jak wróce z pracy zrobię nowy jak będziesz chciała,, napisz do mnie co zmienić prócz drzwi, kabiny i ceramiki
    Ostatnio edytowane przez andariel ; 28-07-2014 o 09:40

  10. #170
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Aga, umieszczałaś coś w poście, bo nic nie widzę? tylko ten rysunek kreskowy bez kolorów.

    Mam jedną uwagę do ustawienia kabiny i zabudowy spłuczki.
    To, co zaznaczyłam na czerwono, będzie koszmarem jeśli chodzi o czyszczenie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DORIKO-rzutdolnej1.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	272172

    Mam takie cóś w mieszkaniu po rodzicach. Może jest ciut węziej, ale przez 15 lat nigdy nie udało mi się tego miejsca domyć tak jak powinnam.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #171
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Aga, umieszczałaś coś w poście, bo nic nie widzę? tylko ten rysunek kreskowy bez kolorów.
    Dzieki Kasiu. Faktycznie nie widac. Nie moge niczego dostawic do tamtego postu wiec tu postaram sie wrzucic.

    EDIT: chyba za duzy byl zrobilam komorkowego printscreena

    Załącznik 272185
    Ostatnio edytowane przez andariel ; 28-07-2014 o 09:49

  12. #172
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Już jest, pojawił się i w tamtym poście
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #173
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Magia ))

    aga z pracy

  14. #174
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Dzięki Andziu

    Tak jak teraz narysowałaś chciałam na samym początku, czyli płytki tylko na jednej ścianie ale boję się o ścianę przy umywalce. Mamy wszędzie kartongopsy a umywalka będzie przy samej ścianie więc tam płytki muszą być obowiązkowo.

    Ostatnio zwątpiłam w płytki na jednej ścianie i chyba dam je też na ścianę z oknem bo kibelek tez blisko ściany i ściana brudzić się będzie.

    Podłogę bym chciała albo w drabinkę

    albo tak

    Zdjęcia z układania kuchennych a one są większe niż te do łazienki. łazienkowe maja 10X40
    A łazienka wygląda tak



    Okno inne niż na mojej wizualizacji ale jakoś nie radzę sobie z oknami
    Górna krawędź okna jest niestety wyżej niż krawędź drzwi ale tak było w projekcie i nic tu nie zmienialiśmy.

    Okno a właściwie wnęka okienna ma około 100X67 a okno jest 137cm od podłogi i nie jest na środku tylko dalej od ściany ze sprzętami (52cm do okna a z drugiej strony 31cm tak mniej więcej)
    Łazienka 246X149
    ścina koło umywalki to 57cm do drzwi.

    Chciałabym zabudować kibelek do sufitu tylko że w górnej części zrobić szafkę. Nie wiem czy to dobry pomysł ale tak sobie wymyśliłam. Dlatego zabudowa ma wystawać troszkę więcej niż to konieczne, żeby szafki były głębsze.

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Aga, umieszczałaś coś w poście, bo nic nie widzę? tylko ten rysunek kreskowy bez kolorów.

    Mam jedną uwagę do ustawienia kabiny i zabudowy spłuczki.
    To, co zaznaczyłam na czerwono, będzie koszmarem jeśli chodzi o czyszczenie.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DORIKO-rzutdolnej1.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	93,9 KB
ID:	272172

    Mam takie cóś w mieszkaniu po rodzicach. Może jest ciut węziej, ale przez 15 lat nigdy nie udało mi się tego miejsca domyć tak jak powinnam.
    No wiem że tam ciasno będzie ale kabina ma być troszkę mniejsza.

    Druga sprawa to to czy da radę przesunąć kibelek. W tej chwili stelaż geberita byłby przesunięty w stronę kabiny o tyle że cała zabudowa musiałaby mieć coś koło 74cm i mi się to nie podoba bo właśnie mało miejsca zostaje na kabinę. Dowiem się jak przyjedzie hydraulik zamontować.

  15. #175
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Ja bym dala plytki na jednej scianie a po pokach farbe ceramiczna. A co z tylu? Farba? Fototapeta? Lustro?

  16. #176
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Farba, zastanawiałam się też nad lustrem ale to może kiedyś.

  17. #177
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Na ścianie przy umywalce nie przemawia do mnie farba. Jak mój mężuś się umyje to wszystko mokre będzie. Umywalka jest spora 60cm i przy samej ścianie musi być. Kurcze nie miałam nigdy styczności z farbami ceramicznymi i nie wiem jak one się zachowują. No i nie wiem też jak z malowaniem płyt pokrytych folią w płynie.

  18. #178
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Dzis kupie prawdopodobnie farce ceramiczna. Moge sie pana zapytac o pokrywanie folii w plynie

  19. #179
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Byłabym wdzięczna, bo znów zaszczepiłaś we mnie wizję jednej ściany w płytkach.

  20. #180
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Hej!

    Mam w łazience ściany pomalowane farba do kuchni i łazienek Dulux http://www.dulux.pl/pl/produkty/dulu...i-azienka-matt, żadne tam ceramiczne
    Dziecko kąpie się, chlapie, nikt nie uważa, a farba po prawie 2,5 roku ma się doskonale

Strona 9 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony