dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Ubytek w ścianie.

    Witam,
    czym najlepiej uzupełnić taki ubytek w ścianie? Jest to fragment zewnętrznej elewacji.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zz1.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	64,2 KB
ID:	262273

  2. #2

    Domyślnie

    Na mój rozum oczyścić, wyrównać zaprawą budowlaną, a potem zagruntować i nałożyć tynk. To ekipa montująca okna tak Ci zrobiła?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bym skuł kawałek elewacji zostawiając siatkę. Ubytek wypełnił zaprawą i zatopił w niej siatkę. Później klejem zaciągnąłbym po siatce z ubytku i z części odkutej elewacji. Dalej to już tylko elewacja.

  4. #4

    Domyślnie

    No, kolega chyba lepiej się zna.

  5. #5

    Domyślnie

    Elewacje to nie moja działka, choć często Klienci proszą o przygotowanie pod elewację miejsca montażu drzwi. W ramach dogadania się zawsze coś mogę pomóc jak jest czas. Jakoś nie wracają Klienci ze skargami więc myślę, że chyba jest OK .

  6. #6

    Domyślnie

    grunt, klej do styropianu, podetrzec, grunt, zamalować. chyba ze ma byc cycus to putzem.

  7. #7

    Domyślnie

    Tylko ja jeszcze mimo wszystko dałbym siatkę zatopioną w kleju dlatego, że bez tego może inaczej pracować i za jakiś czas problem może powrócić.
    Kawałek nie jest duży ale zawsze lepiej robić naprawę na 100% aby o niej zapomnieć, a nie wracać za rok czy dwa.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony