dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tobias

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    2

    Domyślnie Spelnic marzenia dom ale z pieknym ogrodem

    Witam wszystkich. Jestem tu od niedawna no od dzisiaj . Postanowilem podzielic sie swoimi planami i realizacja mojego marzenia . Dom ale z pieknym ogrodem.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tobias

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nawet mi wszystko szybko poszlo. Znalezienie projektu Wiston GL934A.. Parterowy ale dosc duzy. Zrezygnowalem z garazu poniewaz pomyslalem po co bede robil pomieszczenie dla samochodow. Ijak znam zycie nie bedzie mi sie chcialo wjezdzac do garazu. Ktos powie ale do cieplego autka w zimie .zakupy prosto do domu. Nie przekonuje mnie to . Wole miec wiecej powierzchni na np. miejsce na garderobe pokoj lub pokoj na trzymanie wszystkich dokumentow i miejsce na komputer. Moze mam jakies inne wymagania ale buduje dom dla siebie a nie na pokaz. Moja dzialka jest 1,30 ha dlatego tez inne wymagania sobie stawiam. Moim priorytetem jest miec piekny i duzy ogrod,piekne patio, ziemianke . dokumenty zlozone do urzedu teraz czekam na pozwolenie i ruszam

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może przesieś temat do działu dziennik budowy?

  4. #4

    Domyślnie

    No i jak idzie? Powiem Ci z doświadczenia, że z tych marzeń wychodzi może 50%... Więc warto marzyć dużo na wyrost, wtedy lepszy efekt końcowy będzie Dla nas największą porażką okazały się okna. Miały być dokładnie takie, jak na pierwszym zdjęciu, ale dach pochłonął tyle funduszy, że zabrakło na ekstrawagancję i wyszło jak wyszło. Plastikowo. Zdjęcia nie wrzucę, bo żal. Trzymam kciuki za Twoje marzenia.
    My body, my hand, my heaven, my land. My guardian angel is mine.

  5. #5

    Domyślnie

    Piękny ogród w cichym miejscu. Najlepiej za miastem - jeśli to możliwe. Wtedy jest szansa na cały zwierzyniec pod oknami. Może nie każdemu odpowiadają myszy i krety ale jak po ogrodzie chodzą bażanty to czemu nie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony