dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Wyciszenie jednej ściany w pokoju

    Hej Wszystkim,

    Mamy z mężem pewien dylemat. Chcemy wyciszyć jedną ścianę w pokoju ,a przy tym nie zabierając za dużo powierzchni pokoju. Na początku myśleliśmy o panelach dekoracyjnych wyciszających ,ale zaczęłam się zastanawiać jak to będzie wyglądać jak powieszę na tej ścianie jakąś półkę/szafkę i czy w ogóle będę mogła powiesić :/ Nasz Pan majster doradził nam ,że może warto zrobić ściane z g/k z wypełnieniem wełną wyciszającą ,ale to już może nam zająć z 10cm pokoju co mnie martwi . Sama już nie wiem co mamy na tej ścianie położyć aby ją wyciszyć i aby nie pogrubiać jej za bardzo .

    Mam nadzieje ,że założyłam temat w dobrym dziale i znajdzie się spec ,który mi pomoże

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mrowkaa Zobacz post
    Hej Wszystkim,

    Mamy z mężem pewien dylemat.
    Może po prostu róbcie to ciszej?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  3. #3

    Domyślnie

    Jedna ściana pokoju córki sąsiaduje z szybem windowym i szybem zsypu. Pokój mały i też miałam dylemat jak wyciszyć i ocieplić. Zdecydowałam się właśnie na ściane z g/k z wypełnieniem wełną wyciszającą, ale żeby tak nie zmniejszać pokoju, kazałam skrócić to rusztowanie do 5cm. I tak to zabranie 5cm z 298cm szerokości pokoju, ale trzeba iść na kompromis .

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzysztof1966

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Malbork
    Kod pocztowy
    82-200
    Posty
    68

    Domyślnie

    A jaką grubość ścianki jesteście w stanie zaakceptować?

  5. #5
    Banned
    aberowski

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-376
    Posty
    99

    Domyślnie

    paletami z jajek jak ja kiedyś z chłopakami w garażu, jak próbowaliśmy grać i śpiewać

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    to bardziej nie wyciszenie tylko żeby echo w pomieszczeniu nie powstawało. O dziwo - działa.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony