dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tsailifo

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    5

    Domyślnie Tynki czy płyta KG ??

    Pytanie z pozoru błache, ale mam dylemat... co wybrać : tynkowanie ścian czy może płyta KG ?
    Ciekawi mnie jak to wygląda od strony wykonania jak i finansowej

  2. #2

    Domyślnie

    WITAM

    MOIM ZDANIEM TYLKO TYNKI ALE GIPSOWE Z AUTOMATU
    JAKOS REGIPS NIE PRZEMAWIA DO MNIE WIDZIALEM POPEKANNE SCIANY I INNE PROBLEMY Z TYMI SCIANAMI
    NIE WSPOMNE JAK SIE NAPIJESZ I POTKNIESZ TO MOZESZ DO POKOJU SASIADA WPASC LUB DO INNEGO DOMOWNIKA
    UWAZAM ZA NAJZDROWSZE TYNKI GIPSOWE A POCZYTALEM TROSZKE O TYM W SIECI
    POZDRAWIAM
    gospol1

    to co masz zrobic dzisiaj ...... nie rob wcale ... tylko jedź na nura i poczuj ta przyjemność!!!!

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Zadales pytanie typu styropian czy welna? Tu zdania sa barzdo podzielone , dochodza do tego jeszcze zwykle tynki cementowo wapienne. Wszystkie wymienione maja zwolennikow i przeciwnikow. Poczytaj lepiej jeszcze , teraz masz bardzo ladny temacik zalozony przez invox(?), chyba dobrze mowie ten nick. Nie umiem tak fajnie jak inni cytowac linkow , ale napewno znajdziesz . Ja jestem za KG, dlatego , ze jest to prosta robota, wykonam ja razem z mezem . Kazdy moze to zrobic sam. Popekac moze moim zdaniem wszystko , w pierwszym domu miala cem-wap. Popekaly . Ale widzialam takie bez pekniec itd itd , zycze Ci udanego wyboru i udanych chwil na forum Muratora

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Venom

    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tynki gipsowe z automatu sa fajne.sam takie mam ale trzeba na nie uważać gdyż sę nie praktyczne i łatwoje uszkodzić podczas np innych prac wykonywanych wewnatrz budynku .

  5. #5

    Domyślnie

    venom co masz na mysli mowiec nie proktyczne
    tzn ze sa kruche czy miekkie ile placiles za metr 2 i skad jestes
    bo szukam dobrrej firmy i z polecenia
    pozdr
    gospol1

    to co masz zrobic dzisiaj ...... nie rob wcale ... tylko jedź na nura i poczuj ta przyjemność!!!!

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tsailifo

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    5

    Domyślnie

    Ja osobiście skłaniam się ku RG ale co człowiek to opinia

    Może ktoś kto już montował RG zamiast tynków napisze coś więcej

  7. #7

    Domyślnie

    witam ponownie wszystkich
    tak sie sklada ze mialem okazje sie przespac u lkolegi ktory ma tynki gipsowe o grub ok 2 cm i nie wiem jak wy ale ja w dotychczasowym moim domu mam tynki cementowe i podczas okresu grzewczego gdy wstaje rano odczuwam efekt suchego klimatu tzn suchosc w ustach itp po przespanej nocy ktora ustepuje po napiciu sie czegos ( bez procentow oczewisicie ) przy tynkach gipsowych ten efekt nie wystepuje przynajmniej u mnie gips wchlania wilgoc gdy jest jej za duzo i oddaje spowrotem gdy np jest za sucho w pomiesz zeniu np z powodu grzania grzejnikow
    Takze Panowie robmy to co zdrowe sporo jest info na ten temat w sieci
    pozdrawiam
    PS a moze ktos ma jakies info o tynkach wapienno cementowych bo takie jeszcze rozwazam bo jakos tych GK nie doceniam za duzo chyba sie naogladalem u znajomych popekancy scian i zdania nie zmienie i szacunek tym co GK daja u sie bie bo po zrobieniu ladnie to wyglada ale popatrzcie na sciany co kilka lat juz stoja zedko sie zdaza zeby przed malowaniem po 4 latach nie trzeba bylo szczelin polaczen uzupelniac jakas szpachla ( gips lub akryl ) no coz ale nie bede was wiecej przekonywal kazdy jak to napisal kolego wyzej ma prawo miec swoje zkanie
    pozdrawiam
    gospol1

    to co masz zrobic dzisiaj ...... nie rob wcale ... tylko jedź na nura i poczuj ta przyjemność!!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony