dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 46
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 913
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie Mój Mały Azyl

    Dzień dobry wszystkim,

    Postanowiłam założyć nowy temat, aby móc w jednym miejscu umieszczać zdjęcia naszego domu. Nie jestem specjalnie wylewna i zapewne nie będę się systematycznie angażować w dyskusje. Jednakże możecie liczyć na porcję nowych zdjęć co jakiś czas, w miarę sukcesywnego upiększania naszego domu. Fakt, że sama zbytnio się nie angażuję na forum, nie oznacza, że nie śledzę licznych wątków i nie oglądam realizacji innych forumowiczów. Potrafią one być naprawdę bezcennym źródłem inspiracji.

    Mieszkamy w domu od pół roku. Parę rzeczy wymaga jeszcze dokończenia lub dopracowania. Nie od razu Kraków zrujnowano, więc kilka najbliższych miesięcy nie wystarczy na zwieńczenie dzieła. Będzie mi na pewno przyjemniej zmagać się z pracami wykończeniowymi będąc częścią muratorowej społeczności.

    Pozdrawiam
    Aga

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie pierwsze ujęcia













    Ostatnio edytowane przez Aga11* ; 19-06-2014 o 15:45

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Jednakże możecie liczyć na porcję nowych zdjęć co jakiś czas
    Czekamy,czekamy
    Piękny klimat,cieplutko.
    Czyli dobrzy ludzie tam mieszkają
    Wpraszam sie na tee
    pozdrawiam

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Już pisałam o tym na forum muratora, że podoba mi się wiele stylów wykańczania wnętrz-od supernowoczesnych po sielskie angielskie. Na tym etapie najlepiej czuję się jednak we wnętrzach, gdzie wszystkiego jest dużo i do tego będę dążyła. Mix kolorów, faktur, wzorów. Obserwuję, że dziewczyny z forum bardzo przywiązują wagę do tego aby wszystkie dodatki do siebie pasowały, by były z podobnych materiałów, itp. Ja natomiast nie mam większych problemów z mieszaniem różnego rodzaju drewna. Lampa srebrna może wisieć koło złotej, a pod tapetą w paski może stać kanapa w kropki. Proszę więc o wyrozumiałość, jeśli jakieś elementy nie będą do siebie zupełnie pasowały, bo będzie to wynikało z założenia, albo po prostu z braku gustu

  7. #7

    Domyślnie

    witam się
    wprawdzie o gustach się ponoć nie dyskutuje, ale braku gustu zarzucić ci nie można na pewno
    zostawiam ślad, bo jestem tu już po raz trzeci od wczoraj i z przyjemnością przyglądam się twoim wnętrzom.... czuję się jakbym oglądała najnowszy numer "Werandy", bo nie tylko wnętrza piękne, ale i zdjęcia
    gratuluję.... jest pięknie, szlachetnie i domowo....
    fajne te angielskie akcenty w polskim dworku

    z pewnością odwiedzę cię jeszcze nie jeden raz
    bo bardzo mi się podoba

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Również się witam.
    Pięknie mieszkasz. Moje odczucia są podobne do Catti
    [...]czuję się jakbym oglądała najnowszy numer "Werandy", bo nie tylko wnętrza piękne, ale i zdjęcia[...]
    Widziałam już te zdjęcia w różnych wątkach i zawsze bardzo mi się podobały choć też coś tam pokrytykowałam w kuchennym
    Łazienkę zapisałam sobie w inspiracjach ale moje jednak inne będą (ze względów finansowych nie porwałam się na retro)
    Będę zaglądać częściej, bo jest czym się inspirować.
    Ostatnio edytowane przez Doriko ; 20-06-2014 o 23:18

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Doriko, Catti, Dziesiątka
    Serdecznie witam Was Dziewczyny na moim wątku. Dziękuję za pozostawienie miłych wpisów i, oczywiście, zapraszam do podglądania w przyszłości.
    Dzisiaj parę zdjęć z weekendowych zakupów staroci za małe pieniądze. Dla mnie - pięknych rzeczy z drugiej ręki. Duży talerz zawiśnie w kuchni. Mam nadzieję, jako pierwszy do zaplanowanej kolekcji wiszących dekoracji w kuchni.

    W związku z zakupem nowego stolika, postanowiłam pomalować ścianę w salonie. Na prośbę męża musiałam wykonać próbę na jednej ze ścian w przedpokoju, by sprawdzić, czy będzie możliwy - w miarę łatwy - powrót do koloru białego














  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    woow tyle mam do powiedzenia na widok zakupów.

  11. #11

    Domyślnie

    fajne zakupy
    pasują!!

    maluj, maluj
    dobrze ci idzie

  12. #12

    Domyślnie

    Lustrzana galeryjka - wow!!!
    Na pintereście mam przyszpiloną podobną inspirację.
    Gdzie udało Ci się wyszperać te cudeńka?

    Ach i przepiękne płytki masz w łazience

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Doriko z góry przepraszam, że u siebie na wątku oddam mój głos w sprawie ułożenia Twoich płytek, ale swoim uzasadnieniem nie chciałam zaśmiecać Twojego wątku Oto ono-podłoga w naszej spiżarce. Jeśli jednak nie wzór drabinkowy to opcja E. Poza konkursem to zazdroszczę Ci etapu wykańczania kiedy można sobie wybierać podłogi,kafle,kafelki,deski i takie tam,których potem mąż nawet tak wyrozumiały jak mój nie chce zrywać,żeby było jeszczeeeee ładniej


  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Fotki z salonu po pierwszym malowaniu. Byłam przekonana do swojej wizji na 95% a pięć procent zyskałam po wypiciu czegoś mocniejszego- teraz już nie mam wątpliwości Zakupiłam jeszcze listwy wykończeniowe na ścianę.



    Ostatnio edytowane przez Aga11* ; 24-06-2014 o 22:08

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Dzięki za głos, nie mam nic przeciwko wklejania zdjęć u mnie Inspiracje i własne wnętrza zawsze mile widziane.

    Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy malowania.

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Piękne wnętrza. Zaskoczyły mnie kompletnie zasłony i tapety, dotąd te wzór widywałam wyłącznie na zastawach.

    Rzadko widuje się obecnie tak piękne panele na ścianach!

    Z ciekawości - ten intarsjowany stolik to 'second hand' czy robiony na zamówienie?

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drop_Inn Zobacz post
    Lustrzana galeryjka - wow!!!
    Na pintereście mam przyszpiloną podobną inspirację.
    Gdzie udało Ci się wyszperać te cudeńka?

    Ach i przepiękne płytki masz w łazience
    Drop_Inn witam. Dzięki za miłe słowa. Twój dom znam doskonale ( tzn. oczywiście to co pokazałaś na FM bo podziwiałam wiele razy zdjęcia.
    Lustra kupiłam u Johna Lewisa ale niestety w Londynie. Dokładnie to nawet nie ja tylko mój mąż, który za każdym razem jak jedzie w delegację to dostaje kartkę z zakupami, paczki w hotelach odbiera a jak jedzie na parę dni to zamiast kartki zabiera żonę W Polsce są piękne rzeczy, tkaniny, sprzęty tylko komuś coś się pomyliło z cenami Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję domku.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Tez uwielbiam Johna Lewisa! ! Tylko te ceny...

    Fakt nie wszytko można u niego kupować-mają świetne i niestety drogie rzeczy ale mają też fajne produkty dla takich osób jak ja-czyli średnia półka. Dla przykładu osprzęt kuchenny ( noże, skrobaczki ,otwieracze itp.), czajnik, pojemnik na chleb kupiłam o 1/3 taniej niż u nas- dokładnie te same modele i producenci. To jest dla mnie zupełnie nie do pojęcia.
    A ze sklepów to nie ma sobie równych jeśli chodzi o niskie ceny fajnych produktów TJ maxx. Mają wszystko łącznie z kanapami i fotelami.

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    dorkaS
    Witam u mnie i oczywiście dziękuję za komplement.
    Stolik to naturalnie druga ręka chociaż nietypowo jak dla mnie bo zostanie całkowicie w takim stanie jak go kupiłam. Nawet nie wiedziałam, że tego typu zdobienia mogą mi się podobać. Zostanie ze mną jakiś czas a potem znowu pójdzie do ludzi kiedy ja już będę miała mój wyśniony szklany stół w metalowej oprawie koloru złotego
    Ostatnio edytowane przez Aga11* ; 24-06-2014 o 23:27

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Salon już po lekkim liftingu. Niewielki nakład pracy a czuje się zmianę









Strona 1 z 46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony