dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 46
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 913
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    W salonie czujemy się świetnie. Ale wiem, że nie jest to jego docelowy wygląd. Piszę to z pełną odpowiedzialnością, bo mąż zna moje plany i nie wkurzy się czytając o kolejnych planach zmian Tam gdzie komoda, będzie stała duża biblioteka, koniecznie z przesuwaną drabinką. Między biblioteką a piecem, duży fotel uszak, koniecznie wełniany. A na ścianie za kanapą, tapeta:



    O szklanym stoliku już pisałam.

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Do zrealizowania pozostała jeszcze jedna lista zakupów. Mam zamiar przysiąść do znalezienia szyby kabinowej, marzy mi się nieprzezroczysta. Może o lekkim brązowym zabarwieniu, ewentualnie delikatnie błękitnym lub morskim. Umywalka miała być nablatowa na stelażu od maszyny do szycia, ale być może będzie na szafce.I bateria umywalkowa, bo prysznicowa już zakupiona i czeka na swoją kolej do zamontowania. Szczerze mówiąc, nawet nie pamiętam jak wygląda, bo leży już w pudełku ładnych parę miesięcy W którymś z wątków, dziewczyny poruszały sprawę zakupów leżących długi czas i czekających na swoją kolej. Zgadzam się z nimi, że lepiej do tych rzeczy nie zaglądać, żeby nie dojść do wniosku, że już się pojawiło coś ładniejszego.






  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Dzisiaj znowu przeszukiwałam internet w poszukiwaniu pomysłu na wykonanie boazerii Znalazłam Twoje zdjęcia u jednego sprzedawcy i przypomniałam sobie o Twoim cudnym domu Widzę, że masz już galerię i chwała Ci za to Mnie też ostatnio naleciało na toile de jouy i już nawet zamówiłam tkaninę (tylko niebieską) Będę robić meble i wpadłam na fajny pomysł na sypialnię... Cudnie Ci się mieszka! Widać dbałość o każdy szczegół! Zapisuję się do podglądaczy!

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    A zapomniałam zapytać... Czy masz w domu schody? Jeśli tak, to ciekawa jestem jak wyglądają

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Kolejny zakup w starociach za małe pieniądze. Miałam zamiar kupić klamki do drzwi wewnętrznych ale zdecydowałam, że będę to robiła stopniowo. Wszystkie będą inne, mosiężne i oczywiście gdzieś tam wyszperane z drugiej ręki z historią. Jeśli zajmie mi to dwa lata to trudno







    Ostatnio edytowane przez Aga11* ; 14-07-2014 o 00:16

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Początek naszej niebieskiej kuchennej galerii.






  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    A zapomniałam zapytać... Czy masz w domu schody? Jeśli tak, to ciekawa jestem jak wyglądają

    Witam u mnie i będzie mi bardzo miło jeśli od czasu do czasu do mnie zajrzysz Nie mam w domu schodów-to dom parterowy więc nie mogę się pochwalić. Ty masz fazę na toile i całe szczęście bo wzór jest super ciekawy i z pewnością będzie pasował do Twojego pięknego domu. Ja niestety zachorowałam na kolor. Wszystko może być dla mnie w innym. No może nie do końca taki freestyle ale blisko Nie wiem jakie dokładnie meble będziesz robiła ale kibicuję. Ja kupiłam bardzo duży fotel i też szukałam ostatnio tkaniny. Będzie chyba granatowa krata. Jeśli mam już m.in. czerwony i zielony to dlaczego nie iść w granat

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Rewelacja. Uwielbiam to jak brawurowo łączysz ze sobą pozornie nie pasujące do siebie rzeczy i wychodzi ze smakiem a wnętrza są ciepłe i przytulne. Lubię szczególnie takie wysmakowane decyzje jak ściana z cegieł w kuchni, kafelki w łazience czy metalowy grzejnik.

    Kiedyś miałam fazę na talerze na ścianę ale nigdy ich nie powiesiłam. Podobają mi się ale jednak to nie mój styl więc zalegają w piwnicy. Tobie by się nie spodobały, bo chyba żaden nie jest niebieski A nawet jesli, to wolałam widokowe obrazki a nie scenki rodzajowe

    Będę wpadać Ach i podoba mi się Twoje ciepłe i życzliwe podejście do odwiedzających.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Aguś, codziennie po kilka razy przychodzę popatrzeć na tapetę i zasłony Toile de jouy od dawna chodzi mi po głowie. Ja jednak najbardziej lubię niebieskie (serwisy też) i brązowe/czernie... Czerwonego koloru nie lubię, ale ten ze scenek to chyba taki zupełnie inny odcień czerwieni bo u Ciebie wygląda cudnie!!! Mogę wiedzieć gdzie zamawiałaś tkaniny? Ja zamawiam z niem. hurtowni, bo ogólnie i tkaniny i tapety są dużo tańsze zagranicą niestety np. tapeta którą sobie upatrzyłam, w polskich sklepach kosztuje 350-390zł a w holenderskim niecałe 45e... a przy dużej ilości to niestety nie mała różnica. Czekam na kolejną porcję zdjęć

  10. #30

    Domyślnie

    Pięknie u ciebie. To moje klimaty. Też lubię meble z duszą. Kilka już mam na stanie. Bardzo ładne wnętrza. Będę często do ciebie zaglądać. Pozdrawiam.

  11. #31

    Domyślnie

    Boże, jak bardzo chciałabym umieć tworzyć tak piękne, spójne, tchnące radosnym spokojem kompozycje...
    A jak bardzo nie potrafię...
    Jedyne, co nas łączy, to dawanie drugiego życia rzeczom przez innych uważane za stare i niepotrzbne.
    Bardzo, bardzo ładne wnętrza. Gratuluję i pozdrawiam.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Nareszcie chwila wytchnienia po bardzo pracowitym tygodniu. Nadrabiam forumowe zaległości. Ma to swoje plusy bo jest więcej postów do czytania i zdjęć Witam wszystkie nowe osoby, które napisały Bardzo przyjemnie się czyta pochwały ale z całą pewnością wiecie jakie to miłe uczucie bo wszyscy otrzymujemy tu miłe słowa jeśli wybranym forumowiczom spodoba się nasza praca. Dzięki jeszcze raz. To buduje i motywuje- serio i na maxa.


    Cytat Napisał andariel Zobacz post

    Kiedyś miałam fazę na talerze na ścianę ale nigdy ich nie powiesiłam. Podobają mi się ale jednak to nie mój styl więc zalegają w piwnicy. Tobie by się nie spodobały, bo chyba żaden nie jest niebieski A nawet jesli, to wolałam widokowe obrazki a nie scenki rodzajowe

    Będę wpadać Ach i podoba mi się Twoje ciepłe i życzliwe podejście do odwiedzających.
    Ja nie mam piwnicy dlatego w talerzach wyprofilowanych do powieszenia jemy ( jak w nich jem to mi się podobają a jak wiszą to już mi się nie podobają ) a normalna zastawa wisi na ścianach ku radości męża, który kombinuje jak to zamocować

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    Aguś, codziennie po kilka razy przychodzę popatrzeć na tapetę i zasłony Toile de jouy od dawna chodzi mi po głowie. Ja jednak najbardziej lubię niebieskie (serwisy też) i brązowe/czernie... Czerwonego koloru nie lubię, ale ten ze scenek to chyba taki zupełnie inny odcień czerwieni bo u Ciebie wygląda cudnie!!! Mogę wiedzieć gdzie zamawiałaś tkaniny? Ja zamawiam z niem. hurtowni, bo ogólnie i tkaniny i tapety są dużo tańsze zagranicą niestety np. tapeta którą sobie upatrzyłam, w polskich sklepach kosztuje 350-390zł a w holenderskim niecałe 45e... a przy dużej ilości to niestety nie mała różnica. Czekam na kolejną porcję zdjęć

    Cześć. Kurcze, nie dość, że nie mam schodów to jeszcze w kwestii zasłon i tapety chyba nie mogę pomóc Kupuję je bezpośrednio w małych sklepach w Londynie lub zamawiam przez internet ale nie patrzę na wysyłkę do Polski bo mąż odbiera paczkę dostarczaną do hotelu jeśli akurat jest w delegacji. W ten ostatni sposób kupowałam tapetę-kosztowała 10 GBP za standardową rolkę. Kiepsko to zabrzmi ale robię zakupy za granicą właśnie ze względów oszczędnościowych. Materiały-płacę niewiele więcej niż za kawałek w polskim np. Leroy'u no i mogę dotknąć gatunkowo. Jeśli gdzieś namierzysz tkaniny to wybieraj 100% bawełny bez domieszek sztucznego. Bawełna pięknie się "leje'' na oknie.
    Ostatnio edytowane przez Aga11* ; 20-07-2014 o 22:43

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    A w tym poście trochę prywaty bo nie byłam zajęta tylko pracą. Wzięliśmy się za ogrodzenie a jak to u nas bywa najpierw się czaimy do tematu parę tygodni i niewiele z tego wynika a potem robimy wszystko na ura bo akurat ktoś ma czas zalać nam fundamenty i zrobić słupki. Projekt jak wszystkie inne do tej pory realizowane w domu mamy tylko w głowie. Nie wiem z czego wymurować słupki - szaro rude bloczki granitowe czy czerwony granit (ale wtedy maluję też drzwi wejściowe na czerwono co jest nieco uciążliwe). Może z płytek betonowych łupanych. Dzisiaj rano załatwiliśmy na prowincji bramę wjazdową. Ceny lokalnych kowali są zbyt wysokie i wszyscy to oczywiście artyści, którzy wolą wykuć groty, listki, zamkowe bramy z licznymi nitami a ja dopuszczając do głosu moją wcześniejszą naturę minimalistki chcę 4 metrowy prostokątny kawałek pełnej blachy. Ewentualnie mogą być do niego przyspawane kasetony. Niżej zdjęcia jak wygląda obejście przed i trochę w trakcie. Jak tylko coś przybędzie to będzie z czym porównywać.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9035.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	67,3 KB
ID:	270883

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9036.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	79,3 KB
ID:	270884

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9038.jpg
Wyświetleń:	407
Rozmiar:	57,8 KB
ID:	270885

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9039.jpg
Wyświetleń:	403
Rozmiar:	68,8 KB
ID:	270890

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9047.jpg
Wyświetleń:	456
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	270891

  14. #34
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9018.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	25,1 KB
ID:	270893

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_9026.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	43,5 KB
ID:	270894

    Życzę spokojnej nocy

  15. #35

    Domyślnie

    Na pewno pięknie zrobisz. Drzwi białe są piękne, nie maluj. Dobierz słupki do innych elementów. Będzie pięknie.

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Dzięki Gratym - czy pięknie będzie? - żyję taką nadzieją

    Ogrodzenie już wymyślone. Brama kuta, pełna, czarny mat z 8 kasetonami. Furtka 2 kasetony. Słupki szerokie. W jednym z nich schowana skrzynka przelotowa na listy i wideodomofon. Nad furtką duża biała pergola wystająca poza ogrodzenie także od strony ulicy obsadzona bluszczem tak żeby powstał dość długi zielony tunel. Jedna niewiadoma - z czego słupki? Dom jest grafitowo-biały, okna meranti a kostka szaro ruda i nie chciałabym już powtarzać tych kolorów. Nie mam pomysłu na kolorowy naturalny kamień

    Prośba. Jedna z dziewczyn na forum sprzedaje śliczne małe płytki ścienne i podłogowe. Niestety nie pamiętam jak się nazywa ani nie pamiętam nazwy płytek. Potrzebuję ich do wyłożenia portalu kominkowego. Ktoś kojarzy i ma namiar?

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga11* Zobacz post
    Prośba. Jedna z dziewczyn na forum sprzedaje śliczne małe płytki ścienne i podłogowe. Niestety nie pamiętam jak się nazywa ani nie pamiętam nazwy płytek. Potrzebuję ich do wyłożenia portalu kominkowego. Ktoś kojarzy i ma namiar?
    nie wiem czy o te chodzi....
    http://mozaikowe.pl/
    to chyba sklep tutli_putli z wątku "Elektycznie, klasycznie..."
    chyba, że coś pomyliłam... to sorry

  18. #38
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Dziękuję Catti. Też nie wiem czy to ta strona bo wygląda chyba inaczej ale i tak bardzo mi pomogłaś bo chodziło właśnie o arabeskę. Tak na marginesie sam wzór płytki szerzej znany u nas w latach '90 jako liść dębu- np. na kostce betonowej. Jeszcze raz dzięki

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie pomyliłyście to chyba mój sklep w razie pytań proszę pisać Chyba o takie wyłożenie chodzi?

    Aga wnętrza masz przepiękne. Przy łazience wymiękam - uwielbiam takie klimaty

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Aga11*

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Piaseczno
    Kod pocztowy
    05-501
    Posty
    763

    Domyślnie

    Hej. Dokładnie tak to sobie wymyśliłam Jak tylko dostarczą mi portal to będę u Ciebie w sklepie bo płytki cuuudne masz. Pozdrawiam

Strona 2 z 46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony