dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piter_spider19

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Kryry
    Posty
    3

    Domyślnie Drzwi do piwnicy 180x140

    Witam,
    jestem na etapie remontu domu z 1979r i mam problem z drzwiami do piwnicy, a raczej z jej wysokością , wymiaru to jak w temacie 180wys i 140 szer. czy ktoś ma jakiś pomysł co tam za montować ?Ceny drewnianych na zamówienie wywalają z butów... ;/

  2. #2

    Domyślnie

    180 dla samego skrzydła czy wysokość otworu w murze? Myślę, że większość producentów zrobi Ci drzwi 2-skrzydłowe i do tego mogą je skrócić na 180cm. Pytanie czy przy takim skrócie dostaniesz gwarancje i na jakiej wysokości znajdzie się klamka (jeśli będą skracane a nie produkowane pod wymiar).
    A jak drewno za drogie to może stalowe?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał piter_spider19 Zobacz post
    Ceny drewnianych na zamówienie wywalają z butów... ;/
    ... a stalowych nikt nie skróci tak dużo. Przeidź do okniarzy i wyceń drzwi tarasowe na skrzydle pośrednim z dwustronną klamką i zamkiem. Powinno być najrozsądniejsze cenowo i w takim miejscu wystarczające w zupełności.

  4. #4

    Domyślnie

    30cm skracają w stalówkach jak ładnie się poprosi ale nie każdy model a w dodatku nie wiem jak sytuacja będzie się miała dla tak dużego skrótu dla 2-skrzydłowych.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika23

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Początkowo z mężem również chcieliśmy drewniane drzwi, jednak po konsultacji z fachowcem zdecydowaliśmy się w końcu na stalowe tej firmy MODEROWANO . Nie dość, że robią je na właściwie każdy wymiar, to jeszcze jest opcja wyboru koloru m.in. drewnopodobnego, co nam akurat bardzo odpowiadało
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 14-04-2015 o 22:11 Powód: Reklama

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony