dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ale co jest w moich wypowiedziach dla ciebie krzywdzące?
    Że chcę oznaczać utajonych sprzedawców bez płatnego profilu?
    Twoja propozycja, zamiast "Najlepszy doradca" wstawic "Osoba nie wypowiada sie prywatnie" - kwalifikuje sie do takiej zmiany
    Bo wiesz... ja tak do konca nadal sam nie wiem jeszcze teraz czy wypowiadam sie prywatnie, czy juz aktualnie reprezentuje stanowisko firmy i czy chce aby tak bylo to postrzegane.
    A tytul "zlapany" - myslalem o tym, zeby z niego zrezygnowac, bo sie nie poczuwam. Ale z drugiej strony "łechce" moje prozne meskie ego. I takie to dylematy mam.
    Natomiast jak 100x probujesz podzielic sie wiedza i spierasz sie, mowiac wprost - z imbecylem lub sprzedawczykiem - to moze jak ktos to bedzie czytac na forum chcac znalezc rzetelna informacje, wezmie pod uwage, ze spor jest pomiedzy najlepszy doradca a jakis unk.
    Bo ja juz powoli nie mam sily i juz zaczalem akceptowac nawet folie kubelkowa

    Forum od momentu powstania PP budzi we mnie ambiwalentne odczucia, i tez mialem ochote je opuscic. Nalog? Przyzwyczajenie, Pasja? Nie wiem.... ale czasami przychodza momenty kiedy po prostu ma sie ochote napisac wprost, zamiast po raz nty tlumaczyc (zdanie prywatne, a nie firmowe) "A wez sie g..zjadzie je... w leb"
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 20-11-2014 o 01:23
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony