dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 93
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ale co jest w moich wypowiedziach dla ciebie krzywdzące?
    Że chcę oznaczać utajonych sprzedawców bez płatnego profilu?
    Twoja propozycja, zamiast "Najlepszy doradca" wstawic "Osoba nie wypowiada sie prywatnie" - kwalifikuje sie do takiej zmiany
    Bo wiesz... ja tak do konca nadal sam nie wiem jeszcze teraz czy wypowiadam sie prywatnie, czy juz aktualnie reprezentuje stanowisko firmy i czy chce aby tak bylo to postrzegane.
    A tytul "zlapany" - myslalem o tym, zeby z niego zrezygnowac, bo sie nie poczuwam. Ale z drugiej strony "łechce" moje prozne meskie ego. I takie to dylematy mam.
    Natomiast jak 100x probujesz podzielic sie wiedza i spierasz sie, mowiac wprost - z imbecylem lub sprzedawczykiem - to moze jak ktos to bedzie czytac na forum chcac znalezc rzetelna informacje, wezmie pod uwage, ze spor jest pomiedzy najlepszy doradca a jakis unk.
    Bo ja juz powoli nie mam sily i juz zaczalem akceptowac nawet folie kubelkowa

    Forum od momentu powstania PP budzi we mnie ambiwalentne odczucia, i tez mialem ochote je opuscic. Nalog? Przyzwyczajenie, Pasja? Nie wiem.... ale czasami przychodza momenty kiedy po prostu ma sie ochote napisac wprost, zamiast po raz nty tlumaczyc (zdanie prywatne, a nie firmowe) "A wez sie g..zjadzie je... w leb"
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 20-11-2014 o 02:23
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Twoja propozycja, zamiast "Najlepszy doradca" wstawic "Osoba nie wypowiada sie prywatnie" - kwalifikuje sie do takiej zmiany
    Zwróć uwagę, że pisałam iż ma to dotyczyć osób bez wykupionego płatnego profilu. Ty masz, więc ciebie nie dotyczy - czytający wie czego się spodziewać.

    Ale niestety osoba żyjąca ze sprzedaży węgla (czy dystrybutor pomp ciepła) nie będzie nigdy obiektywna w poradach na temat wyboru sposobu ogrzewania domu. Wówczas nie polecają konkretnego produktu - bo nie muszą, ale jednak ograniczają się do jednego typu źródła ciepła, pomijając inne - dlatego chciałam ich oznaczyć.
    A o to głównie chodziło, bo najbardziej zasyfionym ukrytą reklamą jest dział Ogrzewanie.

    Przykład nicka, który oznacza "pompa ciepła" po norwesku - mam wierzyć, że nie jest związany zawodowo z pompami ciepła, mimo, że nie wskazuje konkretnego modelu w dyskusji?

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000)
    BrodowskiG

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Wilda
    Posty
    2.350

    Domyślnie

    1. Uważam, że tematy związane z pompami ciepła powinny się znaleźć w dziale ogrzewanie, bo pompy służą do ogrzewania i nie widzę sensu żeby je izolować. Teraz tematy o nich rozbite sa a dwa działy
    2. Rozumiem, że w podpisie nie mogę umieszczać informacji, że współpracuję z jakąś firmą bo będzie to świadczyło że jestem handlowcem/serwisantem a to już reklama. Jeżeli udzielam jakiejś odpowiedzi i podaje przykład z firmy w której przeszedłem szkolenie to część osób bedzie taki wpis traktowała jako reklamę a mógłbym oficjalnie podać dlaczego akurat podaje przyklad z takiej a nie innej firmy i wszyscy by wiedzieli że udzielam odpowiedzi jako np. serwisant i wiedzieliby w jakich firmach się lepiej orientuje a w jakich udzielam ogólnych wskazówek na podstawie doświadczenia
    3. Zgłaszam nowe osoby, które piszą w stylu, że coś jest super cudowne i na wszelki wypadek podają namiary. Post napisany tylko dla reklamy a jakoś nie chce zniknać

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Brodowski - no to zgłoś ten post

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    BRAWO REDAKCJA Niedługo wszyscy pożyteczni ludzie stąd spieprzą.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ryb-czytelnika
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Proponuję Redakcji zerknąć na konkurencyjne forum. To co zrobili to rewolucja. Szata graficzna, funkcjonalność. Oczywiście im gratuluje pomysłu.
    IMO czas zaczynać na forum zmiany. A na takie zmiany potrzeba dużo czasu.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dla mnie te zmiany to koszmar wizualny i funkcjonalny

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Nie jest źle, kwestia przyzwyczajenia. Po prostu to forum jest 10 lat wstecznie do tyłu. Natomiast moderacji to tam w ogóle nie ma. Wpadłem na jakiś temat o saunie, użytkownik 1 post, reklamą wali po oczach, a post wisi już 3 miesiące.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mnie tam proponowali założenie za darmo konta firmowego z reklamą, jako ich doradcy od ogrodów. Ale nie mam czasu by się poważniej angażować w jeszcze jedno.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Witam
    Kiedyś ktoś miał pomysł i wykorzystał Google do wyszukiwania postów
    site:forum.muratordom.pl "................"
    w cudzysłowie wpisywało się temat np "sufit" i już - gdyby ten algorytm wykorzystać na forum byłoby zupełnie inaczej i znalezienie czegokolwiek byłoby prostsze.

    Chciałbym również(może to było) aby każdy z zarejestrowanych użytkowników mógł dodać punkt za "pomógł" - ta informacja zweryfikowała by wiedzę i prawdomówność odpisującego.

    Dziękuję i pozdrawiam

    ps. przeglądarka u mnie w ulubionych - zawsze zastępuje tą na forum.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    też czasem mi łatwiej szukać tematu na forum przez google.
    W obecnej wyszukiwarce irytuje mnie, że nie potrafi szukać wyrazów odmienianych przez przypadki i liczby (okna, oknach, okno). Za każdym razem trzeba pisać nowe słowo.

  12. #52
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Czytamy Wasze uwagi. Niestety Googla na naszym forum nie będzie. Co do moderacji, reagujemy na zgłoszenia.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Nie jest źle, kwestia przyzwyczajenia. Po prostu to forum jest 10 lat wstecznie do tyłu. Natomiast moderacji to tam w ogóle nie ma. Wpadłem na jakiś temat o saunie, użytkownik 1 post, reklamą wali po oczach, a post wisi już 3 miesiące.
    proponuję zapis w zasadach forum , że osoby z dorobkiem np do 50 postów lub krótką historią bez postów na forum nie mogą wklejać linków do stron sklepów (może jest jakaś opcja odgórnego zablokowania wyświetlania linka z takich kont)

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7677629

    WOW https://forum.muratordom.pl/showthre...tryczna-Online

    https://forum.muratordom.pl/showthre...zest-co-kupić

    ewentualnie zostawiać pod obserwacją takich osobników , którzy wklejają linki do kilku różnych/konkurencyjnych sklepów co daje 'pewność' ,że nie są pracownikami reklamowanego .

    Może warto też , stworzyć jakieś punkty karne za występki i po np 10 banowanie .

    Nie jestem święty , ale proponuję też zapis o wulgaryzmach - zakaz absolutny , wulgaryzm wykropkowany to nadal wulgaryzm .


    Niektórzy moderatorzy powinni być też oceniani przez kogoś wyżej lub czasem ugryźć się w język , bo czasem ich porady są na pograniczu np dobrych obyczajów
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 21-06-2018 o 16:23

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Dział Fotowoltaika miał być rozłączony z "MURATOR.TV - KINO FORUM MURATORA PRZEDSTAWIA:" bo pasuje tam ,że ho ho .

    Miał zostać połączony z z działm kolektory słoneczne w dział ENERGIA ODNAWIALNA i nic się nie wydarzyło , a mija w zasadzie kolejny miesiąc

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7643333 do posta 3144

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    proponuję zapis w zasadach forum , że osoby z dorobkiem np do 50 postów lub krótką historią bez postów na forum nie mogą wklejać linków do stron sklepów (może jest jakaś opcja odgórnego zablokowania wyświetlania linka z takich kont)
    ..
    [
    Jeśli jest taka opcja możliwa, to nawet 20 postów wystarczy by zniechęcić spamerów. Oni nie są cierpliwi.. mają taki hurt, że w drugim trzecim poście muszą już dojść do sedna A tak - bardzo ułatwiło by to czyszczenie forum ze spamu.
    Inna sprawa - czasem link wrzuca ktoś reklamując siebie lub znajomego. I czasem promuje szczerze.. ale tak czy inaczej - jest to reklama i zasada o minimalnym dorobku byłaby klarowna..

    W sprawie postów na pograniczu dobrych obyczajów: je też można zgłaszać. Zdarzyło mi się usuwać posty innych moderatorów a i moje zapewne też niejednokrotnie zniknęły...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #56
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Dział Fotowoltaika miał być rozłączony z "MURATOR.TV - KINO FORUM MURATORA PRZEDSTAWIA:" bo pasuje tam ,że ho ho .

    Miał zostać połączony z z działm kolektory słoneczne w dział ENERGIA ODNAWIALNA i nic się nie wydarzyło , a mija w zasadzie kolejny miesiąc

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7643333 do posta 3144
    Chyba nie jest tak źle
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Zawsze może być gorzej , lepiej również .
    Określenie 'energia odnawialna' nie jest zastrzeżone . Kolektory są passè

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    A co z przeniesieniem tego wątku https://forum.muratordom.pl/showthre...C4%99-o-opinie tam gdzie jego miejsce

  19. #59
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    A co z przeniesieniem tego wątku https://forum.muratordom.pl/showthre...C4%99-o-opinie tam gdzie jego miejsce
    Przeniesiony. Dziękujemy za podpowiedź.
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    teraz tylko zmienić nazwę działu z Kolektory na energia odnawialna lub energia ze słońca.
    Fotowoltaika to jednak nie są kolektory i ktoś, kto szuka informacji o niej może w ogóle nie wejść w tej dział.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony