dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 158

Temat: NADIA z kratki.pl - jakie opinie albo podobny wkład?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Mokre to mokre, nie ma co marzyc ani sie oszukiwac. Wklad i komin zareaguja raczej predzej niz pozniej i bolesnie zweryfikuja podejscie mokropalacza.
    Twoja Nadia to jakiś cudowny egzemplarz. Nawet mój kocioł pelletowy zostawia nieco popiołu, tak z kilo po spaleniu tony pelletu, który jest super suchy
    Kominek też mam i wiem jaką krzywdę robisz swojemu. Może chociaż weź pod uwagę ile pieniędzy wydajesz bezproduktywnie.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Mokre to mokre, nie ma co marzyc ani sie oszukiwac. Wklad i komin zareaguja raczej predzej niz pozniej i bolesnie zweryfikuja podejscie mokropalacza.
    Twoja Nadia to jakiś cudowny egzemplarz. Nawet mój kocioł pelletowy zostawia nieco popiołu, tak z kilo po spaleniu tony pelletu, który jest super suchy
    Kominek też mam i wiem jaką krzywdę robisz swojemu. Może chociaż weź pod uwagę ile pieniędzy wydajesz bezproduktywnie.
    Z popiołem wiem co piszę. Już Pan Badura napisał na temat mokrego drewna po co powtarzać sto razy?
    Myślałem, że to forum dzielenia się wiedzą i doświadczeniami, a tu zaraz mokropalacz i kłamca. Skąd tyle jadu?
    Pisze Pan tona pelletu? Ja spaliłem dotąd kilka kilo drewna. Proszę czytać uważniej. Może Pan kilka razy skoro powtarzanie Panu pomaga.
    Dziękuje wszakże za troskę i dobre słowo. Pozdrawiam uprzejmie.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pestka jest rodzaju żeńskiego i ja też
    Zero jadu, tylko żal mi tej Nadii, bo ją wykończysz piorunem
    A... i napisałam, że sam siebie oszukujesz
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Pestka jest rodzaju żeńskiego i ja też
    Zero jadu, tylko żal mi tej Nadii, bo ją wykończysz piorunem
    A... i napisałam, że sam siebie oszukujesz
    Ok. zero jadu? Proszę mi uzasadnić merytorycznie dlaczego wykończę Nadię piorunem. Tylko bez frazesów.
    Ja zamieniam się w słuch i dodam trochę informacji.
    Rozwijając to, co pisałem wyżej: palę brykietem (wilgotność 5% widać go na zdjęciu jak również wszystkie moje kontrowersyjne polana) na niego kładę suche, drobne drewno, a jak się dobrze rozżarzy na górę polanko. Wszystkich polan był cały worek niewielki łącznie chyba z 8 sztuk. Podobno suche, liściaste. Jednak mimo to leje się z nich woda. Dlatego domniemam, że nie są wcale suche jak pieprz (dedukcja!). Jak się skończą polanka pozostanę przy brykiecie i drobnym suchym drewnie.
    czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Warto by sprawdzić czy taka Nadia po testach ma jeszcze deklarowane przez producenta otwory wlotowe i wylotowe ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    Juz pal licho te otwory. Sa na to sposoby.
    Najgorsze jest to , ze jej sie drzwi ciagle nie zamykaja. Bol glowy murowany.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #7
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Mnie głowa nie boli......bo drzwi są nie moje .
    Darek B

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Beuek, ja mam od paru lat byle jaki stalowy wolnostojący kominek, na którym się uczyłam korzystania z dobrodziejstw żywego ognia. To co piszę najczęściej wiem bo na własnej skórze sprawdziłam

    Sam zauważysz od razu różnicę, gdy przestaniesz dokładać mokre drewno.
    Przede wszystkim szyba przestanie się zakapcać.
    Będzie się palić równo i dawać dużo więcej ciepła.

    Być może użyłeś tego mokrego na tyle mało, że jeszcze nic złego się nie stało. Jednak lepiej dmuchać na zimne, bo ogień nie wybacza błędów.
    Widziałam kominek, gdzie po 2 tygodniach używania mokrego drewna na ściankach paleniska powstała czarna warstwa, coś jak nagar, paskudny i nie dający się usunąć. Trzeba było wymienić płyty szamotowe w palenisku. Nie chcę myśleć co osadza się w takiej sytuacji w kominie.
    W wątku kominkowym Zduni pisali o niebezpieczeństwie wynikającym z używania mokrego drewna.
    Piotr Batura wkleił u jednej z forumek bardzo praktyczny i jasny wykład dla początkujących. PIOTRZE, czy możesz go tu zalinkować. Przyda się wszystkim zaglądaczom.
    Warto też poczytać bloga Piotra. Tam znajdziesz sporo ważnych informacji o tym jak palić i czym.
    A przede wszystkim... chyba umknął Ci post 29 (trochę do góry), gdzie Piotr wyraźnie napisał, że robisz źle i poniesiesz tego konsekwencje, nie od razu, ale jednak.
    Zduni, jak Piotr Batura, Forest-Natura i Zdun Darek to naprawdę dobrzy fachowcy z olbrzymim doświadczeniem. Każdy z nich dał Ci wyraźny sygnał, że niszczysz Nadię. Ja jestem, tylko troszkę doświadczona kominkowo i świrnięta na punkcie tych urządzeń, baba
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    "Sam zauważysz od razu różnicę, gdy przestaniesz dokładać mokre drewno.
    Przede wszystkim szyba przestanie się zakapcać.
    Będzie się palić równo i dawać dużo więcej ciepła. "

    Po pierwsze nie palę mokrym drewnem. Skąd taka informacja?
    Czytałem spory fragment forum kominkowego i niestety oprócz ważnych informacji jest tu bardzo dużo pyskówek i popisów.
    Bez sensu i do niczego nie zmierzające.
    Szkoda.

    Żeby była jasność NIE PALĘ MOKRYM DREWNEM I NIE POLECAM NIKOMU.

    Napisałem, że nawet przy wilgotnym drzewie mało popiołu. Takie spostrzeżenie.
    Wyraźnie napisałem, że wrzuciłem polano zakupione jako suche. Wylała się z niego woda. Okazało się wilgotne. Ale już nie wyciągałem. Spaliło się. Mało resztek było. Całą reszta z kilku polan suszy się tuż przed szybą (zdjęcie). Jak wygląda na suche (nie mam miernika) to je spalam.
    Poza tym w większości brykiet i suche drewno. Nic innego nie piszę od początku.

    "Ogień nie wybacza błędów" to dobry tytuł na film.

    Z całym szacunkiem. Nie trzeba być zdunem z wieloletnim doświadczeniem żeby wiedzieć jak palić i co.
    Z mojej strony koniec pyskówek.
    Pozdrawiam wszystkich szukających na forum wartościowych informacji.

    PS. Pani to w ogóle ma Nadię lub planuje jej zakup?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Bauek wyluzuj...Właśnie tworzysz rzeczywistość, którą jednocześnie krytykujesz...

    Ta Pani wnosi bardzo dużo pozytywnej energii na FM.
    Ostatnio edytowane przez Kominki Piotr Batura ; 13-02-2015 o 09:53 Powód: BYK!!!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Bauek wyluzuj...Właśnie tworzysz rzeczywistość, którą jednocześnie krytykujesz...

    Ta Pani wnosi bardzo dużo pozytywnej energii na FM.
    dziękuję. krytyczne podejście do własnej twórczości do już perfekcjonizm.
    no i nie można się tak znowu wyluzowywać bo ogień nie wybacza błędów

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    Wracając do meritum to naprawdę fajny wkład i jeszcze kiedyś napiszę co się z nim dzieje. Mam nadzieję, że z wiosną się Pan Panie Piotrze podzieli wynikami testów z Nadią na niniejszym forum.

    Panią Pestkę przepraszam za ewentualne nieuprzejmości. Wiosna blisko

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    A mianowicie dla wszystkich, którzy rozpoczęli głębszą współpracę z firmą Kratki.pl - producent ten zaczyna wyrastać na jedynego słusznego
    Nie zgodził bym się z tym ...
    Jet mnóstwo firm, kóre mają lepsze paleniska. I sprzedająć je można dużo lepiej zarobić.
    I takie też paleniska każda firma najchętniej by montowała, pracowała na nich i je sprzedawała.
    I mnóstwo firm kominkowych ma w ofercie i jedną markę ... i drugą ... i trzecią ... i jeszcze często kilka innych.

    Po prostu ww firma w przedziałach cenowych w których prezentuje swe wyroby jest bardzo interesujaca na tle innych producentów.
    Ale ... to nie tyczy się tylko firmy Kratki.pl ... tylko ogólnie mówiąc wielu naszych firm rodzimych ... czyli polskich. Daleko szukać nie trzeba - oprócz Kratki.pl, takie firmy jak Hajduk, Robi-Ren, Unico, Arysto, Pama, Lechma i parę jeszcze innych, produkują w tej chwili paleniska kominkowe na poziomie nie odbiegającycm w żaden sposób od czołowych producentów z reszty Europy. I co ważniejsze - są one w cenach dostępnych dla przeciętnego Kowalskiego a nie Szmita ...
    Paleniska piecowe - proszę bardzo ... do niedawna jedynie słusznym był Brunner ... no - jak ktoś się tym interesował bardziej to może jeszce ze dwie inne ... obecnie mogę podać co najmniej 6-7 naszych rodzimych firm potrafiących wykonywać paleniska piecowe nie odbiegające wcale dużo pod względami technicznymi od konkurentów zachodnich (i południowych). Za 30-70 % ceny tych pierwszych.
    "Akwaria" - niemieckie, czeskie i austriackie za kilkadziesiąt tysięcy zł, u naszych polskich producentów kosztują 10 - 16 tys., czyli o dychę taniej. Też są już na bardzo przyzwoitym poziomie.
    Takich przykładów można mnożyć.
    No i nie należy się wstydzić że jakaś polska firma jest w tej chwili w pierwszej piątce branżowych "graczy" w Europie, jeżeli chodzi o wielkość produkcji i rozwinięty rynek dystrybucyjny ... trzeba po prostu z tego korzystać ...

    Porównaj więc tą Nadię z wkładem Spartherm Varia 1V-4S...dwukrotnie droższym i trzykrotnie lepszym
    Zrób test - ustaw w jednym szeregu zwykłą Varię i nowe produkty Arysto, Hajduka, Kratek, Unico, Lechmy, Pamy ... różnica pod względem wyglądu i techniki może będzie (choć nie zawsze) ... ale na pewno nie adekwatna do różnicy cenowej pomiędzy nimi ...
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Forest-Natura ; 29-04-2015 o 13:31
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Oj, czepiasz się Beuenek i to jest wkurzające. Zacietrzewiłeś się. Piszesz o jakichś pyskówkach, a sam prosiłeś o wyjaśnienie.
    Czy ja Ciebie krytykuję? NIE, tylko radzę, więc bądź tak miły i mnie nie obrażaj.

    Napisałeś: „...palę brykietem (wilgotność 5% widać go na zdjęciu jak również wszystkie moje kontrowersyjne polana) na niego kładę suche, drobne drewno, a jak się dobrze rozżarzy na górę polanko. Wszystkich polan był cały worek niewielki łącznie chyba z 8 sztuk. Podobno suche, liściaste. Jednak mimo to leje się z nich woda.”
    Skonstatowałam fakt, że dokładasz co dokładasz. I zupełnie nie rozumiem, czemu, skoro wiesz, że mokre, to jednak je dokładasz?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Beuek, nie dajmy się zwariować. niech ci ten wkład dobrze służy i długo.
    O kratkach różnie mówią, ale ja mam przyjaciół, którzy oba swoje domy wyposażyli w wkłady od nich. Od 8 lat są wierni Kratkom. W międzyczasie wymieniali, bo zmieniali wygląd kominka i chcieli większy. Z Oliwii „przesiedli się” na Blankę 910. W domu w górach mają Zuzię.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #17

    Domyślnie

    Kolego @beuek, a powiedz jak to zamykanie się sprawuje? Ja chyba wybiorę nadię, pasuje mi rozmiarem i wyglądem, wygląda na dobrze zrobiony wkład, oglądałem droższego prekursora od niemców i nie widać jakiejś przepaści w wykonaniu a cena prawie 3x wyższa. Boję się tylko tej klamki, nie wiem jak to będzie działać po dłuższym czasie a to jednak ogień w salonie i nie ma żartów.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    faktycznie klamka dziwna ale na tą chwilę sprawuje się dobrze. Z tym, że mam wkład od niedawna.

    Mam już zabudowany wkład akubetem grubość 3cm. Grzeje bardzo mocno. Po około godzinie, dwóch obudowa gorąca. Moim zdaniem można by grubszą obudowę zastosować np. z cegły jak pierwotnie planowałem. Teraz szybko się nagrzewa, mocno oddaje ciepło i równie szybko stygnie. Pozdrawiam.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał beuek Zobacz post
    faktycznie klamka dziwna ale na tą chwilę sprawuje się dobrze. Z tym, że mam wkład od niedawna.

    Mam już zabudowany wkład akubetem grubość 3cm. Grzeje bardzo mocno. Po około godzinie, dwóch obudowa gorąca. Moim zdaniem można by grubszą obudowę zastosować np. z cegły jak pierwotnie planowałem. Teraz szybko się nagrzewa, mocno oddaje ciepło i równie szybko stygnie. Pozdrawiam.
    No bo obudowa ceramiczna ( np z akubetu) nie ma długo trzymać. Nie po to się ją robi i nie dlatego....

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    beuek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Rzów
    Kod pocztowy
    55-555
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    No bo obudowa ceramiczna ( np z akubetu) nie ma długo trzymać. Nie po to się ją robi i nie dlatego....
    moim skromnym zdaniem grubsza obudowa mniej by grzała, więcej ciepła by magazynowała, dłużej by oddawała, byłoby lepiej.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony