dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 158 z 158

Temat: NADIA z kratki.pl - jakie opinie albo podobny wkład?

  1. #141

    Domyślnie

    Koledzy sympatyczni.

    W poniedziałek zabudowujemy wkład no i potrzebne info żeby nie zrobić gafy. Na stronie podane są powierzchnie czynne kratek wlotowych 700 lub więcej i wylotowych 900 lub więcej, to jest dość jasne OK ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak mają się do kratek wylotowych rury do grawitacyjnego rozprowadzenia na piętro? Powierzchnia kratek taka sama czy kratka wylotowa ma być zmniejszona o powierzchnię rur DGP?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #142

    Domyślnie

    Popiszę tak sam do siebie ale cóż, może ktoś czyta. Po 2-3 tygodniach palenia wyszedł babol, muszę wzywać ekipę naprawczą, drzwiczki się rozszczelniły, od dołu ciągnie lewe powietrze, nie ma tam opcji regulacji docisku niestety. Mam nadzieję, że nie będzie rzeźni bo wkład już zabudowany

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #143

    Domyślnie

    co było dalej?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #144

    Domyślnie

    Wkrótce się dowiem, zapodziała mi się gdzieś gwarancja ale już znalazłem i ruszyłem z reklamacją, dam znać jak będzie. Z tego co rozmawiałem z serwisantem przez telefon to pewnie wymienią sznur i wyregulują docisk drzwiczek i to tyle.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #145
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar stefek1980
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    100-dzieniec
    Posty
    122

    Domyślnie

    Mam na sprzedaż okazyjnie nadie 8kw. Sprzedaję ponieważ zmieniła się koncepcja kominka i wybraliśmy pięć kominkowy. Kominek nigdy nie był odpalam, jest nowy.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #146

    Domyślnie

    Witam Panownie i Panie.

    No muszę polecić kratki, wymienili mi sznur, wyregulowali drzwiczki, miałem pęknięty jeden akumot zostawili mi cały komplet, serwisant poinstruował jak wymieniać regulować. Na prawdę pozytywnie zaskoczony jestem drodzy koledzy, za serwis kurde ogromny + a sam wkład ciągle mi się tak samo podoba i sprawuje się dobrze. Pomimo usterki z czystym sumieniem polecę każdemu.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #147

    Domyślnie

    Basstec, mam takie trochę głupie pytanie ... po czym poznałeś, że nastąpiło u Ciebie rozszczelnienie drzwiczek? Ja u siebie zauważyłem ostatnio niepokojący objaw - przy dość dobrym rozpaleniu wydaje się słychać, że drzwiczki latają ... moja lepsza połówka zaobserwowała to wczoraj kiedy nie było mnie w domu i nagrała to na tel. https://www.youtube.com/watch?v=yW-aoOSx6IE - słychać taki trzaskający dźwięk. Niestety potem, kiedy przyjechałem, wkład już ostygł i kiedy próbowałem poruszać drzwiczkami to wydawały się siedzieć dość mocno - dźwięk udało mi się "zreprodukować" dość mocno dociskając je do wkładu.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #148

    Domyślnie

    To i ja coś napiszę dziwnego o mojej nadia 12 gilotyna:
    Na zimno drzwi się nie domykają do końca. Widać to po zderzakach i gumach do dobijania. gdy nagrzeję i kominek jest gorący drzwi domykają się. Jest to o tyle dziwne że na zimnym brakuje do pełnego zamknięcia 3mm i hamowanie jest gwałtowne jakby coś uderzało - własnie jakis zderzak ale jednak widać odstęp. Za to po napaleniu - zamyka się ok i zderzak przylega do gumki.

    O co chodzi?

    Poza tym u mnie tez potrafi w kominku podczas palenia coś głośno huknąć - zdarzyło mi się to ze 4x. Palenie - delikatne

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #149

    Domyślnie

    Halo halo eksperci podpowiecie?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #150
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał basstec Zobacz post
    Koledzy sympatyczni.

    W poniedziałek zabudowujemy wkład no i potrzebne info żeby nie zrobić gafy. Na stronie podane są powierzchnie czynne kratek wlotowych 700 lub więcej i wylotowych 900 lub więcej, to jest dość jasne OK ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak mają się do kratek wylotowych rury do grawitacyjnego rozprowadzenia na piętro? Powierzchnia kratek taka sama czy kratka wylotowa ma być zmniejszona o powierzchnię rur DGP?
    basstec i jakie dałeś te kratki?
    Sam myślę nad Nadią 8.
    Napisz czym zabudowałeś wkład? Wrzucisz jakieś zdjęcia? Może być na PRW.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #151

    Domyślnie

    Czekam na serwis
    Drzwi nie domykają się do dołu - łapią opór jakby waliły w zderzak mimo ze do zamknięcia jeszcze ze 4-5mm.

    Gilotyna zaczęła się zacinać (łapie opory przy podnoszeniu do góry)
    Ostatnio edytowane przez Adam626 ; 19-04-2016 o 17:34

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #152

    Domyślnie

    była ekipa z kratek regulowała drzwi i powinno być lepiej (bo wygląda ze drzwi są szczelne ale nie paliłem jeszcze).
    Ostatnio edytowane przez Adam626 ; 31-12-2015 o 00:39

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #153

    Domyślnie

    Naprawa okazała się nie skuteczna. Sprawa w toku
    Ostatnio edytowane przez Adam626 ; 31-12-2015 o 00:39

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #154

    Domyślnie

    Firma Kratki stanęła na wysokości zadania. Problem został całkowicie rozwiązany.
    Podoba mi się podejście do klienta tej firmy, również gdy wystąpią problemy. Klientem się jest nie tylko po zakupie ale i jak widać wiele miesięcy później.

    Jestem zadowolony ze sposobu usunięcia problemów przez Kratki (a było to kosztowne).

    Dlatego polecam Firmę Kratki i będę chwalił!

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #155
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boonk

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Poznań/Sędzinko
    Kod pocztowy
    60-107
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Nadia 14

    Cytat Napisał basstec Zobacz post
    Popiszę tak sam do siebie ale cóż, może ktoś czyta. Po 2-3 tygodniach palenia wyszedł babol, muszę wzywać ekipę naprawczą, drzwiczki się rozszczelniły, od dołu ciągnie lewe powietrze, nie ma tam opcji regulacji docisku niestety. Mam nadzieję, że nie będzie rzeźni bo wkład już zabudowany
    Jak sie skończyła panska sprawa?
    U mnie w Nadia 14 po parokrotnym paleniu wklad sie rozszczelnił . Przyjechal servis porobił zdjecia i sie okazało ze korpus podstawy sie ramki sie wygiał ku zewnatrz na 14 mm diagnoza serwisanta byla absurdalna "powiedzial ze za mocno palone" pomimo ze akumoty sa jak nowe nawet nie okopcone ani nie popekane. Nie wiem kiedy mialo by byc mocno palone chyba jak mnie na budowie nie ma a sam buduje hehe. Na raxie czekam na orzeczenie pisemne od kratki.pl. zobaczymy

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #156
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    boonk

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Poznań/Sędzinko
    Kod pocztowy
    60-107
    Posty
    52
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Nikt nie ma doswiadczen z Nadia 14 kratki.pl ? Czy tylko ja jestem pechowiec.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #157
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Czy możesz zamieścić zdjęcia tego rozszczelnionego wkładu ?
    Darek B

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #158
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał boonk Zobacz post
    Jak sie skończyła panska sprawa?
    U mnie w Nadia 14 po parokrotnym paleniu wklad sie rozszczelnił . Przyjechal servis porobił zdjecia i sie okazało ze korpus podstawy sie ramki sie wygiał ku zewnatrz na 14 mm diagnoza serwisanta byla absurdalna "powiedzial ze za mocno palone" pomimo ze akumoty sa jak nowe nawet nie okopcone ani nie popekane. Nie wiem kiedy mialo by byc mocno palone chyba jak mnie na budowie nie ma a sam buduje hehe. Na raxie czekam na orzeczenie pisemne od kratki.pl. zobaczymy
    Korpus się wygiął ?
    Darek B

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony