dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

  2. #22

    Domyślnie

    Najlepsze będzie zwykłe, parowe żelazko

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rutkowska

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-818
    Posty
    1

    Domyślnie Stacja parowa Hoover

    Dla mnie najciekawsza jest stacja parowa Hoovera. Jak ktoś dużo prasuje, a już na pewno, coś w domu szyje, to para, która jest czynnikiem prasującym rozprasuje każdą zaszewkę i każde zagniecenie bez używania siły nacisku żelazka na materiał. Stacja Hoovera ma też bardzo praktyczną szczotkę do prasowania ubrań wiszących na wieszaku. Jej jedyny minus, to fakt, że zajmuje sporo miejsca, znacznie więcej niż żelazko. Myślę, że stacje parowe są po prostu jeszcze mało znane.
    Jak pracuje stacja zobaczycie na filmie Youtube https://www.youtube.com/watch?v=T99mZJjVdDc

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Martons

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    90-906
    Posty
    13

    Domyślnie

    Ja mam stację parową philipsa i uważam, że to świetna opcja. Nie wróciłabym już do zwykłego żelazka.

  5. #25

    Domyślnie

    Testowałam stację parową u mojej mamy i wg mnie jest wygodniejsza od zwykłego żelazka- ale ja generalnie nie lubię prasować. Ze względu na brak miejsca kupiłam zwykłe. Moje poprzednie żelazko miało 15 lat wiec zmiana była jak z malucha na mercedesa. Mam Philips Azur. Najwygodniejsza jest to, że nie trzeba zmieniać ustawień temperatury bo żelazko samo się dostosowuje, no i wyrzut pary jest naprawdę dobry, gruby materiał jak np. zasłony prasuje bez problemu.

  6. #26

    Domyślnie

    A mial ktos do czynienia z tym steamerem Philipsa? Powiem szczerze ze mam juz dosc zwyklego zelazka i rozkladania deski...

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar iam
    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-636
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja niestety nie ale z tego co czytam po opiniach z różnych źródeł to steamer od Phillipsa daje rade

  8. #28
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    andzius

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-809
    Posty
    6

    Domyślnie

    parownice są wg mnie o wiele wygodniejsze i chyba ludzie właśnie coraz częściej odchodzą od żelazka właśnie rzecz parownic.

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mam najwyższy model Tefala zwykły i najwyższy model parowy, żonka bardzo zadowolona z obu, niestety parowy wyciąga tylko jak ma stertę do prasowania, ja jak prasuję koszulę to wyciągam zwykłe szybko, łatwo i sprawnie. Ale parowe żona chwali bardzo.
    Dom wg projektu Dom w Kansas, OZC by Asolt 3,6 kW, powierzchnia użytkowa 120 m2, po podłogach 140 m2, ściany silikat 18 cm +25 cm 0,031 grafit, podłoga 20 cm 0,031 grafit, strop lane skosy ocieplone 20 cm styropianu grafit+ 15 cm Toprock 0,035,okna Vetrex V82 na szczelny montażu, podlogówka 17x2 Frankische, na dachu 7,2 kWs PV, pompa ciepla Samsung 6kW, wentylacja mechaniczna oparta na Thessla Green

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony