dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Może za dużo na raz? Skup się na braku szczelności a resztę podnies przy okazji. .
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #22

    Domyślnie

    Przyczyną złego przylegania skrzydła do ościeżnicy może być złe wyszklenie lub brak pionu ościeżnicy. Sprawdź przekątne skrzydła - różnica maks 2 mm
    Zarysowania jakie ukazałeś na swych zdjęciach macro w warunkach przy jakich sprawdza się uszkodzenia profila są niewidoczne - jestem tego pewny na bank po ich wielkości i skali uszkodzenia stąd też jestem pewny że tych uszkodzeń Ci nikt nie uzna.
    I by była jasność. Nie zamierzam bronić Jędraszka bo kiedyś przemontowywałem jego okna bo ekipa "autoryzowana" się nie popisała i uważam tego producenta za badziewiarza. Ale za to ceny ma "dobre"

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    toplek

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Knurów
    Kod pocztowy
    44-196
    Posty
    4

    Domyślnie

    Niektóre rysy rzeczywiście nie są widoczne bez przeglądania się. Może rzeczywiście za dużo na raz i powinienem się skupić na braku szczelności okien. Dziękuję za rady, napiszę jak sprawa się zakończy ...

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    artir

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Piła
    Kod pocztowy
    64-920
    Posty
    23

    Domyślnie

    Witam, przestrzegam przed Peteckim. Wydalem na okna ponad 45tys zl. Okna same w sobie sa ok (profil VEKA Alphaline 90+ oraz tarasowe HS na bardziej standardowym profilu). Niestety obsluga klienta to totalne nieporozumienie! Jako klient oczekuję nie więcej ale i nie mniej niż wywiązywania się z warunków gwarancyjnych umowy. Mówią one w punkcie „V. Prawa i obowiązki gwaranta” o udzieleniu odpowiedzi w terminie 21 dni od jej zgłoszenia (pkt.1.) oraz o usunięciu wady w terminie 21 lub 40 dni od uznania wady w zależności od tego czy naprawa wymaga wymiany elementów konstrukcyjnych. Swoją reklamację na bardzo ciężko przesuwające się skrzydło patio HS zgłosiłem w miejscu zakupu (pkt.2 „Praw i obowiązków kupującego”) już 30 kwietnia br. a samo zgłoszenie reklamacyjne zostało uznane dopiero po 46 dniach! Wcale nie oznacza to jeszcze interwencji ekipy technicznej a jedynie informację wysłaną emailem! Ekipa pojawiła się u mnie 20 sierpnia br. (po 110 dniach od zgłoszenia!) i stwierdziła mimo chęci naprawy, że jedyne co może zrobić to nasmarować i oczyścić prowadnice HS. Mimo chwilowej i nieznacznej poprawy, dnia następnego (21.08. br.) zgłosiłem wadę jako nie usuniętą. Informacja zwrotna z firmy Petecki przyszła po kolejnych… 12 dniach – sprawa przekazana do weryfikacji ekspertom firmy Veka z Koszalina. 8 września ekspert stwierdził ewidentną wadę produktu leżącą po stronie producenta. Na jej usunięcie czekam do dzisiaj czyli już ponad 170 dni od jej zgłoszenia!!! Przestrzegam przed zakupem, gdybym wiedzial zdecydowalbym sie na inna firme.

  5. #25

    Domyślnie

    Chciałbym odgrzebać nieco podstarzały wątek, dotyczący okien i Łódzkich firm.

    Którego z dystrybutorów możecie polecić, pod względem solidnych ekip montażowych? Wstępnie myślałem o przedstawicielu Vetrex i oknach v82 lub V90.
    Jakaś alternatywa w postaci producenta z mniej rozdmuchanym działem marketingu i porównywalną jakością?

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Mr A
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Bełchatów
    Posty
    341

    Domyślnie

    Ja polecam Mielczarka ze Zduńskiej Woli

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Okna Mróz
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał zarzar Zobacz post
    Którego z dystrybutorów możecie polecić, pod względem solidnych ekip montażowych?
    Okna MS z ulicy Kopernika.

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki. Sprawdzę polecone firmy.

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bajprzeznet

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Łódź
    Posty
    157

    Domyślnie

    Znajomy montował z KMN OKNO i był bardzo zadowlony - ale to było 3-4 lata temu.
    Warto by podrzucić opinie na temat firm w regionie z ostatnich np. 2 sezonów.

    Niestety ale takich firmach bardzo często jest rotacja pracowników, o ile często na produkcji dzięki jako-takiej kontroli jakości produkt może być ok tak już ekipa montująca to inna bajka - to że komuś 5 lat temu dobrze założyli nie oznacza że teraz tez tak będzie, ekipy mogły się zmienić od tego czasu 3 razy.

    W Łodzi jeszcze niedawno takie firmy żyły głównie z zamówień w blokach, gdzie głównym atrybutem była cena - bo tam przy CO i to często bez podzielników to naprawdę nikt nie patrzy na specyfikacje, byle było nowe, ładne i proste - i tak w co drugim mieszkaniu.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony