dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1

    Domyślnie łazienka pomarańcz z szarością

    Mam milion pomysłów jak zmienić łazienkę.
    Mi podoba się w szarościach, Mężowi w pomarańczach.
    I wpadłam na szalony pomysł aby te dwa kolory połączyć.
    Łazienka jest malutka 2 na 3 metry.

    Poszukuję inspiracji.

    Pomożecie?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie Re: łazienka pomarańcz z szarością

    Cytat Napisał irlaaa
    Mam milion pomysłów jak zmienić łazienkę.
    Mi podoba się w szarościach, Mężowi w pomarańczach.
    I wpadłam na szalony pomysł aby te dwa kolory połączyć.
    Łazienka jest malutka 2 na 3 metry.

    Poszukuję inspiracji.

    Pomożecie?
    mój mąż tez chciał te dwa kolory,bo to jego ulubione.Wygrały jednak moje
    Natomiast uparł sie i kupił te dwa do pokoju syna...nie widzę tego,ale już sie nie wtrącam.Pokaże ci natomiast śliczne pomarańczowe kafle nad którymi my ewentualnie sie zastanawialiśmy,ale jednak wybraliśmy białe.
    http://www.ascot.it/en/products/ascot_studio/pun
    może sobie do tego zrobicie po prostu szare ściany.

  4. #4

    Domyślnie

    Ach te Puny, żeby jeszcze france tyle nie kosztowały.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja jako fanka cersanitu polecam jeszcze mozaiki tej firmy.
    Np. costa i corta - są w kolorach szarym i orange.

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za sugestie

    Martu, kafle śliczne! Lecę szukać cerasanitu.

    Myślę tez o połączeniu bieli-szarego i pomarańczu. Tylko się boje że za dużo kolorów w małym pomieszczeniu, może mu zaszkodzić


    Ewentualnie podoba mi się i takie wnętrze:
    [/url]

    Tylko rozważyła bym jeden kolor płytek na ścianach i mniej dekorów.

  7. #7

    Domyślnie

    to łazienka jednego z forumowiczów - zamiast jasnego mozesz dac szarośc,
    nie musisz też dawać kafli do sufitu ale pomalować ścianę na jasną szarość


    jeszcze kilka




    moze byłyby takie kwiaty w połączeniu z pomarańczem a nie szarościa - chyba są to kafle z opoczna



    Tu masz odnosnik do wyszuklanych pomarańczowych łazienek - zdjęcia
    http://images.google.com/images?hl=p...3%B3w&aq=f&oq=
    m.in.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Łazienka 6 mkw. to znowu nie takie maleństwo W bloku można tylko o takiej marzyć ....

    Kilka inspiracji wartych rozpatrzenia / modyfikacji






    Ostatnio edytowane przez joliska ; 19-04-2010 o 17:11

  9. #9

    Domyślnie

    a nie lepiej zrobic szara lazienke (kafle) i ozdobic ja pomaranczowymi dodatkami np. reczniki, chodnik, mydelka itp?

  10. #10

    Domyślnie

    można tez jak pisałam wczesniej - dać scianę pomalowaną na pomarańcz i gdzieniegdzie ułożyć jakiś fajny wzór z szarej mozaiki

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    moim zdaniem te dwa kolory nie bardzo ze sobą grają, ewentualnie bardzo jasny pomarańczowy (a raczej słoneczny żółty) z bardzo jasnym szarym

  12. #12

    Domyślnie

    A mnie sie wydaje, ze wlasnie super pasuja. Zwlaszcza ta ostatnia lazienka. Extra.

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Dla mnie jest okropna, ale to jest właśnie fajne, że każdy ma inny gust. Inaczej by było chyba nudno

  14. #14

    Domyślnie

    Piu, jak moze Ci sie nie podobac. Zawsze wklejasz zdjecia w moim guscie
    Mam na mysli tylko polaczenie kolorow w tej lazience. Te kwiatuszki, to bym wywalila.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ano właśnie przez te "barokowe" kwiatuszki. Do tego maczek, pamiętniczek, koło ratunkowe, aż głowa boli Ale połączenie kolorów też by mnie męczyło. Tylko ta pierwsza mi się podoba Ta majolika z Tubądzina też ładna.

  16. #16

    Domyślnie

    Znalazlam na forum taki blady pomaranczowy. Lepszy, niz ten intensywny.
    Ale mi namieszalyscie Podoba mi sie to polaczenie.
    Zmienie swoja lazienke na dole, juz zrobiona, ale jakis czas temu, to mogla sie znudzic. Na gorze w lazience mam Tokyo-Osaka Paradyza.
    A jakie firmy maja szara ceramike?

  17. #17

    Domyślnie

    Wszystkie te nowoczesne łazienki są naprawdę bardzo eleganckie, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja jednak widzę jedną podstawową tendencję która mi osobiście się nie podoba-w łazienkach ludzie przestają wieszać duże lustra. Tylko małe, gdzieś tam nad umywalką. A ja jednak jestem zwolennikiem dużych luster. A propo-wiem że może nie do końca związane z tematem jednak zapytam-widziałem ostatnio w jakimś programie-nie wiem gdzie- lustro gdzie jakby pod taflą tego lustra płynęła woda i można było się przejrzeć- wrażenie jakby się było pod wodospadem. Czy ktoś wie gdzie można coś takiego nabyć?
    nikt nie wie tego co ja!

  18. #18

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar iness650
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    Irlaaaa
    Widzę, że Ty i Twój mąż macie dokładnie takie same gusta co do kolorystyki w łazienkce jak ja i mój "jeszczenie" mąż. On koniecznie pomarańcz a ja raczej szarość. Niechcąc wywoływać konfliktów muszę iść na kompromis.
    Wykończyłam już w życiu kilka łazienek i po tych doświadczeniach doszłam do następujących wniosków:
    1. białe kafle wyglądają uroczo i pasują do wszystkich innych kolorów w łazience ale biała fuga między nimi po pewnych czasie już nie - stąd pomysł na szarości
    2. jednolite, gładkie kafle na podłodze sprawiają, że dwa razy częściej latam ze ścierą niż przy kaflach ciapkowatych, chropowatych - stąd pomysł na szarą podłogę (taką betonową)
    Będe śledziła Twoje zmagania. Później dośle kilka moich zdjęć-inspiracji.

  20. #20

    Domyślnie

    Fajne, niektóre aranżacje.

    Iness650, dzięki za zrozumienie. Dokładnie o to chodzi - unikanie niepotrzebnych spięć.

    Po przejrzeniu różnych projektów wiem czego nie chce:
    białej podłogi
    glazury po sufit
    białych fug - tez postawiła bym na szare lub pomarańczowe
    przeładowania

    Chcę:
    lekkości
    energetyzującego koloru
    spokoju jak wchodze do wnętrza
    i nutki oryginalności

    Dlatego wyszukałam ręcznie robione kafle ala piecowe - taki element mam zamiar wpleść miedzy umywalkę i ogromne lustro, kilka sztuk (8-10) - aby było z charakterem i nie-sklepowo.

    Powoli mi się klaruje wizja. Dzięki za wszystkie sugestie. Jasne, że wkleje efekt końcowy. Mam nadzieję - za miesiąc-dwa

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony