dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 68 z 68
Pokaż wyniki od 1.341 do 1.344 z 1344
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ggdh
    Kod pocztowy
    39-300

Domyślnie

Ty nie czaruj tylko pisz co z pompą, o której pisałeś? Coś nowego wiadomo?

Domyślnie

Cytat Napisał sebcioc55 Zobacz post
    Witam,
    cieszę się ze jeszcze ktoś to czyta meetinga nie mam już w ogóle. Jeżeli nie masz innej opcji to za te pieniadze mozna brac licząc się z niedużą sprawnością i hałasem (trzeba go sobie dodatkowo porządnie wygłuszyć). Jeżeli mam być szczery to go nie polecam, lepiej wyczaruj więcej kasy i kup coś lepszego. Chyba w dzienniku u ggdh była ostatnio o tym mowa.

BTW: sorry że tak późno odpisałem ale byłem na urlopie w Austrii, tak na snowboardzie latałem, że aż sobie żebra połamałem więc teraz mnie czeka 4 tyg absencji od robót wykończeniowo-budowlanych, a miałem TAAAKIE plany... i pogoda dobra, ehh...
    Dzięki za odpowiedź. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Domyślnie

sebcio, jaki podkład dawałeś pod panele?
    Projekt Nugat4, p.u. 140m2, 14/20/36cm, Okna: U=0,7-1,2, skosy betonowe - 22cm styro + planowany granulat styropianowy lub ekofiber między krokwie, 100% podłogówki + 2 drabinki, WM, GZ50-Immergas Victrix 12

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Kod pocztowy
    72-221

Domyślnie

Cytat Napisał hektor80 Zobacz post
    sebcio, jaki podkład dawałeś pod panele?
    Dokładnie ten tylko chyba był trochę tańszy jak go kupowałem. W każdym bądź razie trafiłem kiedyś identyczny w Mrówce za 1,5zł/m^2 !! na jakiejś mega przecenie, najlepsze jest to że parę dni przed tym skończyłem kłaść panele Jak dla mnie jest OK i polecam jeżeli zależy Ci na jak najcieńszym podkładzie. W jednym pokoju dałem pod niego folię wg "sztuki", a potem już nie bo doszedłem do wniosku że to bez sensu.

BTW: Wesołych Świąt dla wszystkich budujących i niebudujących !
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

Dziennik budowy

Strona 68 z 68

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia