dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 71
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.404 z 1404

Domyślnie

oooooooooooooooo

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dnerg

Kod pocztowy
    61-478

Domyślnie

Sebcio robisz podejście do basenu. Dostałem teraz taka rzeczywistą wycene i troche odbiegała od deklarowanych 5 tysięcy - ale wersja lux, ale i basen miał być troche wiekszy. Jednak w innym wariancie można spokojnie zamknąć się w tych deklarowanych 5000. Ja zaczynam o tym bardziej poważnie mysleć...
    Generalne folia,2 dysze, skimmer, trochę rurek, pompa i filtr, ewentualnie drabink i to wszystko

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Kod pocztowy
    72-221

Domyślnie

Cytat Napisał dnerg Zobacz post
    Sebcio robisz podejście do basenu. Dostałem teraz taka rzeczywistą wycene i troche odbiegała od deklarowanych 5 tysięcy - ale wersja lux, ale i basen miał być troche wiekszy. Jednak w innym wariancie można spokojnie zamknąć się w tych deklarowanych 5000. Ja zaczynam o tym bardziej poważnie mysleć...
    Generalne folia,2 dysze, skimmer, trochę rurek, pompa i filtr, ewentualnie drabink i to wszystko
    Jak coś już będziesz dokładniej planował albo działał to pisz smiało tutaj. Ja w tym roku temat odpuszczam, mam nadzieje że chociaż taras zrobię do końca. Oczywiście pod tarasem doprowadzę wodę i prad na przyszłość do basenu, oraz nie będę wykańczał tarasu od tej strony gdzie ewentualny basen miałby być. Z tą ceną to tak średnio widzę aby się zamknąć w 5k. Ja bym robił betonowy i wykładał go jakimiś płytkami + osprzęt, więc myślę ze 10k to by pękło.... teraz mnie nie stać.
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

Dziennik budowy

Domyślnie

Myjk buduje murowany basem i on mówi o kosztach 50k...

Strona 71 z 71

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia