dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1881

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał karster Zobacz post
    Czyli wychodzi, że mało opłaclne (lub wcale) jest wykonywanie odwiertów? A w takim razie jest sens nadal zastanawiać się na kolektorem poziomym (jeśli ma się dużo wolnego miejsca) czy najlepiej od razy kupić dobrą PC PW? Jeszcze dochodzi kwestia ewentualnej poprawy komfortu latem.
    Wspomniane 10-15 lat to dużo... oby sama pc tyle wytrzymała bez awarii.
    moim zdaniem się nie opłaca robic odwiertów, jeżeli miałbym je robić to na pewno bym zrezygnował z PC gruntowej. Ja teraz mam u siebie temp zasilania z DZ 2,9*C więc tyle co ludzie na pionowym źródle, a ja na moje DZ wydałem 5k jakbym go nie przewymiarował i miał bardziej ogarnietego koparkowego to wyszło by mniej.
    Tutaj jest też kwestia ceny samej PC, one obecnie nie są tanie, w większości ceny są mooocno zawyżone. Jednak jak Jacek wejdzie na rynek to myślę że może sporo namieszać
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    marcko

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    238

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebcioc55 Zobacz post
    moim zdaniem się nie opłaca robic odwiertów, jeżeli miałbym je robić to na pewno bym zrezygnował z PC gruntowej. Ja teraz mam u siebie temp zasilania z DZ 2,9*C więc tyle co ludzie na pionowym źródle, a ja na moje DZ wydałem 5k jakbym go nie przewymiarował i miał bardziej ogarnietego koparkowego to wyszło by mniej.
    Tutaj jest też kwestia ceny samej PC, one obecnie nie są tanie, w większości ceny są mooocno zawyżone. Jednak jak Jacek wejdzie na rynek to myślę że może sporo namieszać
    Oby
    A właśnie masz jakiś z nim kontakt? bo miał wrócić do pracy od początku stycznia, ale tel nie odpowiada jego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony