dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 95
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 1881
  1. #1181
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebcioc55 Zobacz post
    niestety bardzo słabo się palą
    Wpadnij do mnie. Pojedziemy na Ukrainę po tanią wachę, wódkę i szlugi i będziesz miał wycieczkę za darmo. Walisz do Goleniowa, potem S3 do Legnicy (gdzieś tak do Nowej Soli jest ekstra, a potem normalsem kawałek), potem A4 do Dębicy 5h, a na koniec 25 minut do mnie na pokój. Zrobimy jakiegoś wora, a rano zobaczysz kawałek prawdziwego świata, objedziemy Korczową i Lwów, zadzwonisz po urlop i zostaniesz zwiedzać Bieszczady w zimie na kozaka. Przygoda.

    Albo siedź se tam nad zimnym morzem i rozkręcaj skręty.

  2. #1182

    Domyślnie

    Albo siedź se tam nad zimnym morzem i rozkręcaj skręty.
    Niezły wybór

  3. #1183
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Sebcio to kawaler więc ostrożnie Przemek - Jego żona i dzieci nie zatrzymają haha.
    Za kawalera siedziałbym teraz w samochodzie i automapę ustawiał.

  4. #1184
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemek Kardyś Zobacz post
    Wpadnij do mnie. Pojedziemy na Ukrainę po tanią wachę, wódkę i szlugi i będziesz miał wycieczkę za darmo. Walisz do Goleniowa, potem S3 do Legnicy (gdzieś tak do Nowej Soli jest ekstra, a potem normalsem kawałek), potem A4 do Dębicy 5h, a na koniec 25 minut do mnie na pokój. Zrobimy jakiegoś wora, a rano zobaczysz kawałek prawdziwego świata, objedziemy Korczową i Lwów, zadzwonisz po urlop i zostaniesz zwiedzać Bieszczady w zimie na kozaka. Przygoda.

    Albo siedź se tam nad zimnym morzem i rozkręcaj skręty.
    Panie, nie kuś bo już sprawdziłem że do Ciebie to mam prawie 800km !! toż to cała Polska prawie ale obczaiłem też że za 365zł moge polecieć samolotem w obie strony co liczac wachę i autostrady wyjdzie taniej, no i 2h lotu i czekanie 3h na przesiadke w stolicy. Latanie samolotem nie jest takie głupie bo przez takie 3h w warszawie można sobie niezłą imprezę zrobić ;D w koncu samochodem jechać nie bedę

    Cytat Napisał aiki Zobacz post
    Sebcio to kawaler więc ostrożnie Przemek - Jego żona i dzieci nie zatrzymają haha.
    Za kawalera siedziałbym teraz w samochodzie i automapę ustawiał.
    nie taki kawaler jakim go malują
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  5. #1185

  6. #1186
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Jak na Warszawkę polecisz weź tam po mnie zawiń po drodze

  7. #1187

    Domyślnie

    sebcio jak już uporam się z wynalezieniem jakiegoś sensownego posadowienia mojej hacjendy na tym moim bagienku, to chciałbym sie wprosić do ciebie po jakieś porady praktyczno/techniczne, i zobaczyć twoje mieszkanko... Pewnie po wybudowaniu człowiek ma całkiem inne spojrzenie na sytuację i wie co można by zrobić inaczej/lepiej.

  8. #1188
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał aiki Zobacz post
    Jak na Warszawkę polecisz weź tam po mnie zawiń po drodze
    spoko, jak bede leciał to powiem pilotowi żeby po Ciebie podskoczył po drodze ;]

    Cytat Napisał _arek_ Zobacz post
    sebcio jak już uporam się z wynalezieniem jakiegoś sensownego posadowienia mojej hacjendy na tym moim bagienku, to chciałbym sie wprosić do ciebie po jakieś porady praktyczno/techniczne, i zobaczyć twoje mieszkanko... Pewnie po wybudowaniu człowiek ma całkiem inne spojrzenie na sytuację i wie co można by zrobić inaczej/lepiej.
    nie ma problemu, zapraszam. Pisz w razie czego na privie.
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  9. #1189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    ... poniósł mnie melanż.

  10. #1190
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemek Kardyś Zobacz post
    ... poniósł mnie melanż.
    tak myślałem
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  11. #1191
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    My tu gadu gadu a to poważny dziennik budowy a nie ławka pod sklepem

    Więc jak mi się chce, w przerwach pomiędzy opierdalaniem się a pracą wstawiam drzwi, w sumie zostały mi już tylko 2 szt. Wychodzi że wstawiam jedną sztukę tygodniowo mam już drzwi do łazienki i jednej sypialni więc więcej mi nie potrzeba Na zdjęciu widać jak je obklejam taśmą, mam już nauczkę bo pianka wylazła mi na jedną ścianę i szybko ją starłem i poprawiłem czyścikiem pod wpływem chwili i trochę farbe mi zmixowało - dobrze że to najmniejszy możliwy kawałek więc do malowania. Obklejenie to 2 min roboty i spokój. W tle widać też zabudowę wiatrołapu która zmontowałem razem z Januszem który robił mi kuchnię, nie za bardzo jest jak zrobić tam zdjęcie bo wąsko, jak kiedyś dorwe jakiś obiektyw szerokokątny to zrobię lepsza fotkę.



    Mam też pytanie, dzisiaj wrzuciłem resztę wełny na górę ale wczoraj mega wiało i nawet padało od dołu więc wełna mimo owinięcia folą z fabryki trochę zmokła jak na zdjęciu. Mam ją rozwinąć czy wyschnie sama? Szkodzi to coś? Może zacznę ją układać przed świętami ale nie jestem pewien.



    pozdrawiam czytających
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  12. #1192
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Wyschnie jak rozwiniesz.

  13. #1193
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    Serio Seba, do dupy trochę, że to taki hektar. Z Belgii za te 8-9 godzin mógłbyś do Włoch albo Szwecji dojechać, mijając 4 granice. Pewnie im się nie chciało dokumentów pokazywać, więc sobie unię zrobili.

    Fajny ten wiatrołap i nawet drzwi do chłodni nieźle wyszły. Mam podobny, też bez okna i mi nieco mi szpetny się wydaje, ale widzę jest potencjał.

    Ławka pod sklepem...
    Ostatnio edytowane przez Przemek Kardyś ; 02-12-2016 o 21:25

  14. #1194
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Widzę że aktywność na forum wieczorową pora się wzmogła tu jeszcze jedna fotka żeby nie było że tylko mówię że drzwi mam a nie mam



    UPDATE: klamki kupiłem w leroy na promocji za jakieś 18zł + odpowiednie szyldy i za wszystko wszystko wyszło mnie 250 zł - drogo? nie sądzę, niektórzy kupują za tyle klamki do jednych drzwi!!! chore.... Mi tam moje się podobją, wazne że nie kwadratowe i nie uderzam się w nie co kazdą wycieczkę korytarzem
    Ostatnio edytowane przez sebcioc55 ; 02-12-2016 o 21:41
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  15. #1195
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Przemek Kardyś Zobacz post
    Serio Seba, do dupy trochę, że to taki hektar. Z Belgii za te 8-9 godzin mógłbyś do Włoch albo Szwecji dojechać, mijając 4 granice. Pewnie im się nie chciało dokumentów pokazywać, więc sobie unię zrobili.

    Fajny ten wiatrołap i nawet drzwi do chłodni nieźle wyszły. Mam podobny, też bez okna i mi nieco mi szpetny się wydaje, ale widzę jest potencjał.

    Ławka pod sklepem...
    No drzwi wejściowe kiedyś dorobią się dodatkowej ościeżnicy od wewnątrz, ale to jak będę miał wiecej kasy bo sam tego ładnie nie zrobię i nie mam takich narzędzi wiec muszę zlecić stolarzowi. Żeby te drzwi do chłodni jakoś wyglądały

    BTW: do ławki nic nie mam, dobrze jak przy sklepie jest ochrona od rana do wieczora
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  16. #1196
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ranczo oglądał Sebcio i mu sie melanż przypomniał.
    Sebcio jakiegoś mikołaja juz zapodaj na te "drzwi do chłodni"
    Jakoś dopóki Przemek nie wspomniał to nawet mi sie w oczy nie rzuciły więc są ok.
    Jaką głęboką masz tę zabudowę.

  17. #1197
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    Cytat Napisał aiki Zobacz post
    Ranczo oglądał Sebcio i mu sie melanż przypomniał.
    Sebcio jakiegoś mikołaja juz zapodaj na te "drzwi do chłodni"
    Jakoś dopóki Przemek nie wspomniał to nawet mi sie w oczy nie rzuciły więc są ok.
    Jaką głęboką masz tę zabudowę.
    35 cm - to max co się dało rozsądnie zrobić. Teraz to w ogóle bym nie robił ściany pomiędzy wiatrołapem, a salonem tylko po prostu zrobił szafę, a tył szafy byłby ścianą salonu. Taniej, ładniej, szybciej i głębsza zabudowa

    Ławka mi się skojarzyła bo piwerka sobie popijam przy weekendzie, a na ławce zawsze jakoś lepiej smakowały
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  18. #1198
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Domo+ se zapodaj. Cudotwórcy lecą.

  19. #1199
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar sebcioc55
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kościuszki
    Kod pocztowy
    72-221
    Posty
    2.191

    Domyślnie

    nie mam telewizji idę strzelić pianą w drzwi na dobranoc i spać

    pozdro dla wytrwałych czytajacych
    To co umiem to zrobię sam, a tego czego nie umiem to się nauczę i też zrobię

    Dziennik budowy

  20. #1200
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar DrKubus
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Łódź, teraz Nekla
    Kod pocztowy
    62-330
    Posty
    968

    Domyślnie

    Obiecanki - cacanki, widzę że jeszcze od komputera się nie oderwałeś

    Dobrej nocy
    Dom na bagnach... własnoręcznie budowany (dziennik i komentarze)
    P.u. 160 m2, kub. 440 m3, płyta fund. (10cm XPS, 25 cm Żelbet, 10 cm EPS), ściany zew. 24 cm YTONG Energo + 20cm grafit, strop SMART 15 cm, WM+Reku, podł. 100%, OZC (by asolt) EAH = 47 kWh/m²rok, Projektowane obciążenie cieplne ΦHL = 4335W, Zapotrzebowanie na ciepło 7595 kWh/rok
    Planowany start: 05/2014, Oficjalne rozpoczęcie budowy: 6.06.14, Stan "0": 10.09.14, I bloczek: 9.04.15, SSO: 4.12.15, SSZ: 11.03.16

Strona 60 z 95

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony