dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Red face docieplenie poddasza metoda wdmuchiwania celulozy lub welny mineralnej

    Witam wszystkich, potrzebuje opinii nt wdmuchiwania przez otwory do poddasza (pomiędzy plyte a welne) celulozy lub welny. Mam problem ze zle docieplonym poddaszem roznica pomiędzy gora a dolem waha się w granicach 4-5 st. tak wiec wydaje mi się ze jedyna alternatywa, oprócz już sugerowanej (zrywania plyt na poddaszu) ale to odpada ze względu na to iż tam po prostu mieszkam i nie wyobrażam sobie rujnacji, jest wdmuchanie przez otwory o sr 5 cm granulatu celulozy lub welny mineralnej.Czy ktoś z Was miał z tym do czynienia i czy poprawilo to faktycznie cyrkulacje?A może ktoś może polecić firme, która to robi?Bede wdzieczna za wszystkie opinie

  2. #2

    Domyślnie

    Znaczy sie w domu z użytkowym poddaszem masz powiedzmy na dole teraz przy tych upałach 22 stopnie a na poddaszu 26? Przy otwartych oknach to nic dziwnego, ciepło z pola zawsze ucieka do góry. Pozamykaj okna i zasłoń zasłony

  3. #3

    Domyślnie

    turalyon widze ze masz poczucie humoru, ale ja szukam konkretnej porady Zima rzeczywiście jest to bardzo uciążliwe, gdyż na gorze jest po prostu zimno przy temp. na dole 21/22 st. na gorze jest 18.Mam otwory w jednym z pokoi gdyż podlaczone jest tam oświetlenie w gipsokartonie i zima przytykając reke do tego oświetlenia po prostu czuje wiatr i zimno, a mroz skrapla się po obudowie oświetlenia.Potrzebuje to naprawić, gdyż dluzej z dziecmi nie da się tak zyc.W Lato jest istna sauna na poddaszu.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam a co sadzicie nt. Łotewskiej celulozy. Rozeznalam temat i znalazłam firme która pracuje wlasnie na tym granulacie.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,
    A czy ta cała celuloza nie jest nasiąkliwa???

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony