dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Artix123

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Deszczno
    Kod pocztowy
    66-446
    Posty
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Myślę, że forumowicze woleliby konkrety, niż grzebanie w dziennikach
    Dlatego konkrety mają podane w instrukcji obsługi, którą np. Bresio otrzymał z wkładem kominkowym. Grzebanie w dziennikach mają producenci, wprowadzając nowe produkty i szykując te instrukcje. Tak to zatoczyliśmy koło,a i Bresio w międzyczasie wie jak wykonać obudowę.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artix123 Zobacz post
    Dlatego konkrety mają podane w instrukcji obsługi, którą np. Bresio otrzymał z wkładem kominkowym. Grzebanie w dziennikach mają producenci, wprowadzając nowe produkty i szykując te instrukcje. Tak to zatoczyliśmy koło,a i Bresio w międzyczasie wie jak wykonać obudowę.
    Nie zgadzam się z takim wywinięciem kota ogonem . Tak jak nie zgadzam się z waszą instrukcją. Prawdopodobnie błądzę, wiec udowodnij mi to. Ja w tych normach nic nie znajduję, by stosować tak dziwne dictum w zapisach instrukcji. Może nie umiem szukać?

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Myśliciel
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Nie zgadzam się z takim wywinięciem kota ogonem . Tak jak nie zgadzam się z waszą instrukcją. Prawdopodobnie błądzę, wiec udowodnij mi to. Ja w tych normach nic nie znajduję, by stosować tak dziwne dictum w zapisach instrukcji. Może nie umiem szukać?
    Batura ma rację jest to zwyczajne mydlenie oczu i wykręcanie kota ogonem. Czasami trudno jest się przyznać do tego że strzeliło się numer. Może mi ktoś podesłać link do tej normy co podał Artix123 bo szukam w necie i nie mogę znaleźć. Czy on ją wziął z powietrza?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.405
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Batura, chciałaby zaznaczyć, że ton mojej wypowiedzi nie ma nic wspólnego z narracją typu "strzelanie numeru" czy próbą deprecjacji bardzo dobrej obecnie jakości wyrobów firmy Hajduk.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myśliciel Zobacz post
    Batura ma rację jest to zwyczajne mydlenie oczu i wykręcanie kota ogonem. Czasami trudno jest się przyznać do tego że strzeliło się numer. Może mi ktoś podesłać link do tej normy co podał Artix123 bo szukam w necie i nie mogę znaleźć. Czy on ją wziął z powietrza?
    No tak....
    Normy są wszelakie na stronie z normami....
    Tylko, tutaj trzeba zapłacić. Czyli dostęp do narm jest z oczywistych względów płatny...

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Myśliciel
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    No tak....
    Normy są wszelakie na stronie z normami....
    Tylko, tutaj trzeba zapłacić. Czyli dostęp do narm jest z oczywistych względów płatny...
    Zgodzę się z Tobą tylko nie wiem czy Artix123 tej normy nie stworzył na potrzeby sytuacji z myślą że nikt tego nie sprawdzi, otóż pomylił się i ja to sprawdziłem. Norma o której pisze Artix123 czyli EN 13299 dotyczy oznaczenia współczynnika sypkości nawozu a nie kominków. Nieładnie

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Artix123

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Deszczno
    Kod pocztowy
    66-446
    Posty
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myśliciel Zobacz post
    Zgodzę się z Tobą tylko nie wiem czy Artix123 tej normy nie stworzył na potrzeby sytuacji z myślą że nikt tego nie sprawdzi, otóż pomylił się i ja to sprawdziłem. Norma o której pisze Artix123 czyli EN 13299 dotyczy oznaczenia współczynnika sypkości nawozu a nie kominków. Nieładnie
    Tak, pomyliłem się w jednej cyfrze, norma dotycząca wkładów kominkowych to EN 13229, cóż jedna cyferka a zamiast kominków są nawozy - te nie dotyczą tego tematu. Uczestników dyskusji przepraszam za błąd, a i gratulacje dla Myśliciela za dociekliwość, wiemy gdzie szukać danych o sypkości nawozów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony