dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 134 z 172
Pokaż wyniki od 2.661 do 2.680 z 3435
  1. #2661
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Lampy reszta super

  2. #2662
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    A mnie się podobają płytki idące podłogą i po płycie
    Nie dawałabym tylko tych przy zlewie, albo dała jednolite, stopione ze ścianą.

    Tak myślę jeszcze Justynko - nie przedłużasz w końcu tego stołu i nie zakręcasz za wyspą? Moim zdaniem wyglądałoby to lepiej-jakby był wbity w wyspę


    Aaaa..i lampy podobają mi się bardzo - i super, że odbijają
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  3. #2663
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Romana101
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Sobącz
    Posty
    700

    Domyślnie

    Mój kawałek płytki wygląda tak

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00060 (1280x960).jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	313453Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00061 (1280x640).jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	313454Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00062 (1280x960).jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	313455Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00063 (1280x960).jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	313456

    1 i 2 jest z lampą, pozostałe bez i dobrze oddają kolory płytki. Nam się spodobały i są w rozsądnej cenie. Nawet mąż stwierdził, że fajna, mimo, że jak pierwszy raz mu ją pokazałam to się popukał znacząco w głowę . Do tego gładka biała płytka na ściany i chyba zaszaleję z ręcznie formowaną umywalką, tylko myślę nad kolorem

  4. #2664

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    ...Ale dobra myśl z tym pomalowaniem na biało stropu, muszę poszukać fotek z takim rozwiązaniem
    ...
    powiedzieć Ci coś?







    ja tak mam w spiżarkowym-magazynku i garażu



    małe przedmioty możesz zawsze magazynować w mieszkaniu/piwnicy


    Cytat Napisał Juskra Zobacz post
    ...
    takie drzwi sobie zażyczyłam do spiżarki koło kuchni
    ...
    takiego typu mocowanie ja sobie zażyczyłam do drzwi naszej łazienki

    jest pięknie! chyba nawet bardziej mi sie podoba ta opcja teraz - więcej tych płytek na podłodze jest, a jakoś tu mi najbardziej się podobają
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  5. #2665

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    A mnie się podobają płytki idące podłogą i po płycie
    Nie dawałabym tylko tych przy zlewie, albo dała jednolite, stopione ze ścianą.
    Przyznaję że też pomyślałam o tych płytkach. Ale rozumiem że kuchnia już tak obgadana i przemyślana że to wersja ostateczna i lepiej za dużo nie mieszcać

  6. #2666
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Jula jest w Gliwicach Europa Centralna.

    A kuchnia mi się podoba taka jak wybrałaś.

  7. #2667
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No tyle stron dyskusji i burzy mózgu ze lepiej już nie ruszać jak już coś ustalone jest super!

    A o takich drzwiach myślałam też u siebie tylko chciałam by wszystkie w domu były te same więc odpadło bo nie wszędzie by się nie dało

  8. #2668

    Domyślnie

    Hej Juskra Ponownie zgadzam się z Ania i nie dawałabym płytek nad zlewem. Stół koniecznie wystający poza wyspę. No i musisz się zastanowić, czy chcesz zrobić zabudowę lodówki pod sam sufit jako jeden front. Otwierając ją będziesz jednocześnie otwierać szafkę, która będzie nad lodówką Ja bym całość podzieliła wg wysokości drzwi lodówki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juskra.jpg
Wyświetleń:	279
Rozmiar:	33,6 KB
ID:	313461

  9. #2669
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Sluszna uwaga Tomkowej z podzialem szafek.. obecnie mam zrobiona polke nad lodowka i szafka jest podzielona, ale drzwiczki od lodowki otwieraja sie razem z ta szafka nad nia.. wkurza mnie to, kiedy chce wyjac naczynie z tej polki i musze otwierac lodowke..
    dlatego w domu mam zrobione szafki gorne oddzielne na przycik tip on

    kurcze mi sie podoba rzad kafelek nad zlewem cholernie. I jestem ZA stolem poza wyspe
    moze nie tak mocno jak ponizej ale cos w tym stylu




    Jakis czas temu znalazlam na fm takie rozwiazanie wyspy ze stolem...kuchnia mnie zachwycila..
    jak tylko ja znajde to zapodam

  10. #2670
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Ponownie zgadzam się z Ania.....
    a ja się zgadzam z Tomkową
    - szafki lodówkowe trzeba dzielić
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  11. #2671
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Podział szafek wg Tomkowej i rozwiązanie stołu, które proponuje Ana - jestem bardzo za.
    Ale płytki pod wiszacymi szafkami daj koniecznie, że względów praktycznych i dla urody kuchni
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #2672

    Domyślnie

    Hej hej, zaglądam zobaczyć, co się dzieje - Juskro, podoba mi się kuchnia - jest i uporządkowana i zawadiacka jednocześnie dzięki płytkom. Do płytek nie jestem ostatecznie przekonana ale to już pisałam- ważne żeby łapały za serce właścicieli, a może jak zobaczę na żywo, będę zbierać szczękę z podłogi

    Co do szafek nad lodówką - u mnie taka powstała - jest połączona z drzwiami lodówkowymi i trzymamy w niej ... alkohole - w niczym to nie przeszkadza, bo jeśli chcę się napić winka, albo łychę to i tak wkładam je najpierw do lodówki, także nie wkurzam się, że muszę dwa razy otwierać

  13. #2673

    Domyślnie

    Chloe, a gdzie przechowujesz alkohole, które spożywa się nieschłodzone? Łychę przed degustacją trzymasz w lodówce??

  14. #2674

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Chloe, a gdzie przechowujesz alkohole, które spożywa się nieschłodzone? Łychę przed degustacją trzymasz w lodówce??
    Po degustacji zazwyczaj tak I przed nieraz też, bo nie wszyscy lubią, jak im się lodzik wrzuca jeśli piją bez coli (osobiście u mnie tylko z pepsi przechodzi ale cóż - mam jakąś miłość do pepsi ostatnio)

    A reszta jest w spiżarce i w magazynku, bo w salonie boję się zostawiać, coby grasujący kilkulatek nie zasmakował
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 17-04-2015 o 21:20

  15. #2675
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Jusia, a który dzień wolisz jeśli chodzi o starocie? Ja rzadko bywałam w piątki, bo zazwyczaj pracuję (i to od rana do wieczora) - jedynie w wakacje zaglądałam w piątki, ale w soboty było zawsze więcej do oglądania. Teraz jednak jest akurat dzień wolny, więc sama nie wiem.

    Dziewczyny o dzielenie wysokich szafek pytałam ostatnio Justynę . Jeśli dobrze zrozumiałam to będą dzielone
    Ważna sprawa z tym miejscem na okap, bo jeśli w przyszłości planujesz, to ta część z płytą powinna być głębsza, zatem zabierze ci więcej narożnika, a wtedy będzie kłopot ze zlewem. Jest też chyba opcja z okapem z boku płyty, ale tu chyba większe niebezpieczeństwo, że można taki okap zalać, zabrudzić (?) Mimo, iż okap podoba mi się i jest ciekawym rozwiązaniem, to jakoś niepokoi mnie właśnie ta kwestia dbania o jego czystość na blacie wokół miejsca gdzie się dość sporo brudzi. Z podobnego powodu nie byłam przekonana do gniazdek w blacie.

    Domus jest w Katowicach (przy ikei). Nie mają tam Twoich płytek?

    Co do nowej odsłony kuchni to ja też sobie napiszę swoje zdanie , ale Ty słuchaj siebie
    Pasek na środku podłogi podoba mi się Na ścianie - niezależnie w którym miejscu - jakoś nie. Rozumiem, że ma funkcję oprócz aspektów estetycznych.
    Zamiana zlewu z płytą jest opcją to rozważenia, bo rozwiąże kłopot z okapem. Zaburza ciąg funkcjonalny, ale ten kącik masz blisko siebie, więc nie powinno być to bardzo uciążliwe. Powiększenie stołu podoba mi się

    Lampy chyba bardziej podobały mi się w wersji czarnej.

    I na deser zostawiłam sobie barn door do spiżarki. Planujesz Asilo zupełnie proste jak Ivy? Jeśli tak, to rozumiem, że robienie zupełnie innych frontów do spiżarki to działanie celowe i zamierzone ? . TUTAJ wiele inspiracji. Może coś znajdziesz. Ja znalazłam tam inspirację do innej propozycji. Może te drzwi też zrobiłabyś gładkie i pomalowała farbą tablicową?
    Zainspirowało mnie TO zdjęcie

  16. #2676
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jus, pamiętasz tę odciętą deskami płytę podłogową w przejściu z salonu do kuchni na jednej z wizualek ode mnie? Czy ja Ci pokazałam tę fotkę?
    Nazwa:  block_03.jpg
Wyświetleń: 172
Rozmiar:  94,2 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #2677
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jus, pamiętasz tę odciętą deskami płytę podłogową w przejściu z salonu do kuchni na jednej z wizualek ode mnie? Czy ja Ci pokazałam tę fotkę?
    Nazwa:  block_03.jpg
Wyświetleń: 172
Rozmiar:  94,2 KB
    Pamiętam ale tego mi nie pokazałaś jest piękne, poproszę o więcej zdjęć tej podłogi

  18. #2678

    Domyślnie

    Sliczna bedzie ta kuchnia Podoba mi sie kolorystyka tez planuje drewno z czarnym blatem i czarnym sprzetem
    Czy masz juz wybrane konkretne fronty? co to jest?

  19. #2679
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Dziewczyny, dzięki za wszystkie uwagi Obiadek ugotowany,zjedzony, kawka wypita więc wreszcie mam chwilę aby zasiąść i z Wami pogadać a brakuje mi tego bardzo Mam nadzieję że o niczym i nikim nie zapomnę
    Emila, pani projektantka dała vivesy ale one są małe i był problem z fugami, głównie ich ilością, więc poszukałam alternatywy i wielkość 60x60 daje mi większy wybór co do pozostałych płytek, bo one mają być takie same jak w korytarzach i wiatrołapie, chcę to wszystko połączy
    Aniu, Tomkowa, Melisko stół będzie zachodził na półwysep, tez mi się tak bardziej podoba

    Co to szafek i i ich dzielenia, teraz też mam szafkę nad lodówką bez dzielenia frontu, mam tam taką mickro spiżarkę, jest wysoko i nie trzymam tam często używanych przedmiotów, teraz nie mam tej zabudowy pod sufit i wyobrażam sobie że z tych szafek pod sufitem będę jeszcze rzadziej korzystać. stąd moje pytanie czy jeżeli podzielę te fronty to nie będzie to kolidowało z wiszącymi? bo tam absolutnie nie chciałabym podziału.

    Wiwik
    nie wiem co z tymi lampami, to są szczegóły

    Chloe barek zaplanowałam w salonie ma być ukryty w zabudowie drewnianej na której będzie wisiał TV

    Ewuś mam wolne 1.05 i 2.05 i nie mam małych dzieci, jeśli zdecydujesz się na moje towarzystwo to się dostosuję do Twoich planów
    Pomysł z pomalowaniem drzwi tablicą kredową padł już od mojej projektantki ale nie jestem przekonana... chyba że poświecę się i wnuki będą miały zabawę

    Melisko, Ewo dzięki za uwagi o okapie, muszę wgłębić się w temat

  20. #2680
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    popieram obawy Ewy o brud przy okapie, wyobrażam sobie kipiący np makaron, i tą wodą która się rozlewa po blacie i syfik zbierający się tam też sobie wyobrażam. Niedawno rozmontowywałam starą kuchnie i odkręcaliśmy listwy przyblatowe - syfu pełno tam było.

    płytki wzorzyste 60 cm + 60 cm gres - super wyjdzie

    foto pestki - cudo

Strona 134 z 172

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony