dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Banned
    tomalbuk

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Lubaczów
    Kod pocztowy
    37-600
    Posty
    47

    Domyślnie mś 2014 siatkówka

    Już na dniach rozpoczną się MŚ w siatkówce!!! z kolegą idziemy na mecz otwarcia, udało się nam trochę taniej odkupić bilety ale trafiłem jeszcze na taki konkurs http://www.ledin.pl/WYGRAJ-BILET-NA-...343295413.html próbujcie im nas więcej tym lepiej!

  2. #2

    Domyślnie

    hehehe i tak nie mam szans

  3. #3

    Domyślnie

    Będzie co oglądać !

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar witoldojanit
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andre72 Zobacz post
    Będzie co oglądać !
    No raczej nie z Polsatem Ci zawsze wszystko kodują i każą sobie płacić mimo praw do transmisji. TVP daje za darmo, inne stacje jak się płaci abonament też, ale Polsat wymyśla sobie różnie bzdury, jak pay per view czy dodatkowe kanały.

  5. #5

    Domyślnie

    No niestety mistrzostwa są kodowane... Ale ja wykupiłem sobie kanał na miesiąc i na szczęście mogę oglądać. Nie uważam, że to do końca fair, bo na pewno jest dużo osób, które oglądałyby mistrzostwa, gdyby były dostępne normalnie w telewizji, a tak to ewentualnie mogą zobaczyć jakieś urywki tylko. Szkoda.
    A co do wczorajszego meczu, to bardzo podobała mi się gra Polaków, idą jak burza, oby tak dalej! Trzymam za nich kciuki, w końcu jesteśmy jedną z najlepszych drużyn w Europie i na świecie!

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar witoldojanit
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    To miła odskocznia od piłki nożnej, w końcu coś znaczymy w tej siatkówce. Można sobie nawet pozwolić na rezerwowy skład i ograć dzielnie walczący Kamerun. Wracając jeszcze do Polsatu nie uważam aby było ich obowiązkiem dawanie transmisji mistrzostw jako takich na otwartym kanale, natomiast ich obowiązkiem powinno być pokazywanie POLSKI zawsze na otwartym, a nie tylko otwarcia, straszne chamy.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał witoldojanit Zobacz post
    Wracając jeszcze do Polsatu nie uważam aby było ich obowiązkiem dawanie transmisji mistrzostw jako takich na otwartym kanale, natomiast ich obowiązkiem powinno być pokazywanie POLSKI zawsze na otwartym, a nie tylko otwarcia, straszne chamy.
    Niby z czego ten obowiązek miałby wynikać?

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar witoldojanit
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    Dobro narodowe, nasza reprezentacja powinna być dostępna dla każdego. Reszta meczów to już ekstra usługa, ale własną reprezentację kodować...

  9. #9

    Domyślnie

    Dobro narodowe, dostępność dla każdego, obowiązek pokazywania itp. Nigdzie nie jest to zapisane, a zatem komercyjny podmiot, jakim jest Polsat, może zrobić co zechce z prawami telewizyjnymi, na które notabene wyłożył swoje (niemałe) pieniądze. Nie jestem fanem Polsatu, ba, wręcz nie lubię tej stacji, ale irytują mnie głosy wszystkich oburzonych, że nie transmituje ona mistrzostw w ogólnodostępnym kanale. Abonenci Cyfrowego Polsatu mają mecze w cenie, pozostali mogą je sobie dodatkowo zakupić. Pretensje należy mieć przede wszystkim do TVP, która skompromitowała się na całej linii (nie pierwszy raz), a teraz udaje pokrzywdzoną orędowniczkę o telewizyjną wolność siatkówki.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Nieudolność TVP wspierał osobiście Tusek. To jemu zawdzięczamy brak transmisji w kanałach ogólnie dostępnych. Chciał dokopać Schetynie, który jest blisko z Solorzem. Nie kocham żadnego z nich, ale "sprawiedliwość musi być po naszy stronie"

    A mistrzostwa coraz bardziej kręcące. I ruscy i kanarinios nie okazali się boscy. Ani jedni ani drudzy nie przyzwyczajeni do batów...Buractwo wyłazi całą gębą. Dziś okazja wyleczyć Niemców...Hej szable w dłoń! I trzymamy kciuki za Francję

  11. #11

    Domyślnie

    no ja też jestem już zła na to poszukiwanie możliwości oglądania meczu naszej reprezentacji, to jest po prostu śmieszne, ciągle wygrywamy a nawet kibice nie mogą tego zobaczyć, ja sobie radzę wykupując za 4 zł kanał w internecie i oglądam ale no bez przesady... trzymamy kciuki to oczywiste!

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Żabojady nie dali rady...ale walczyli dzielnie. Zabrakło im jednego pewnego zbijającego.

    Nasi jeszcze walczą. Niemcy z tyłu! Fajnie byłoby jeszcze raz upokorzyć Bernardo Fuckende. Jak nie da rady jesteśmy drudzy na świecie.

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar witoldojanit
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    14

    Domyślnie

    W końcu interwencja prezydenta pomogła. No i brawo

  14. #14

    Domyślnie

    Buła dostał punkty, Polsat dostał kasę - wszystko się zgadza.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Paweł Zatorski w TVN24 oświadczył, że Antiga ma "ogromne jaja". Hmmm... Niektórych sportowców powinno się chyba cenzurować.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  16. #16

    Domyślnie

    T
    Nie dla zbiorników bezodpływowych w nowych domach!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony