dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Arus91

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    84-200
    Posty
    5

    Domyślnie piec gazowy do mieszkania 40m2 stara kamienica

    Witam.
    Chcialbym sie dowiedziec na jakie parametry pieca gazowego zwrocic uwage przy zakupie. Wybor jest spory a samo ogladanie ich nic nie daje skoro nie wiem jaki mi potrzeba.
    Mieszkanie jest dwupokojowe. Pokoje po 17m2 i lazienka z 2,6 na 1,7. Mieszkanie jest na parterze i pod spodem piwnica. z jednej strony klatka schodowa a z drugiej brama wjazdowa. Na szczescie budynek zostal ocieplony.
    Piec by sie znajdowal w lazience. Umywalka w kuchni by byla oddalona o jakies 2 metry moze. Kaloryfery umiejscowane w pokojach odleglosci mysle ze z 8m. No i jeden kaloryfer bym umiejscowil w lazience. Ciezko mi okreslic o intensywnosc uzywania go. Aktualnie robie generalny remont mieszkania i albo sam tam zamieszkam albo pod wynajem. Czytalem ze chyba najlepiej by bylo kupic dla mnie piec dwufunkcyjny zamkniety, ale na ktore paremetry patrzec? I jakiej firmy kupic? Moze jakies propozycje? Koszt samego pieca to nie chcialbym przekroczyc 2,5tys zl. Chcialbym miec panel prysznicowy w lazience, na jednej stron wyczytalem ze to tez jakas roznica wplywajaca na zakup piecyka.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    dużo byś chciał, a kasy nie masz

    Kocioł najlepiej każdy zamkniety, bo bez osłony nie będziesz chyba używał tak z bebechami na wierzchu

    Jeśli koniecznie gazowy kocioł z zamkniętą komorą spalania to jak najmniejszej mocy, a skoro panel prysznicowy to dwufunkcyjny z zabudowanym zasobnikiem

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    BrodowskiG

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Wilda
    Posty
    2.350

    Domyślnie

    jak najmniejsza moc minimalna
    jakiś turbo ale wkład do komina będzie troche kosztował
    jednofunkcyjny lub z wbudowanym zasobnikiem

    jak budynek ocieplony to nie lepiej grzać prądem przy tych metrach? ewentualnie do wody podgrzewacz gazowy i wtedy wkładu nie potrzeba

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony