dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Kuchnia od podstaw!

    Dzień dobry!

    Potrzebuję sprzętu do kuchni:
    - zmywarkę pod zabudowę
    - lodówkę
    - okap kominowy
    - piekarnik elektryczny
    - kuchenkę gazową

    Wszystko ma być z górnej półki ale i za rozsądną cenę...

    Co do firm, czytałem o Siemens, Samsung, chyba, że ktoś poleci coś innego.

    Z góry dziękuję

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kaśka_L

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-068
    Posty
    19

    Domyślnie

    Teraz praktycznie wszystkie firmy produkują sprzęty, które różnią się detalami, a ich trwałość jest porównywalna. Ja mam słabość do polskich marek i nie lubię chińszczyzny.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Bayzone_pl
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    540

    Domyślnie

    Cytat Napisał SoDeniusz Zobacz post
    Dzień dobry!

    Potrzebuję sprzętu do kuchni:
    - zmywarkę pod zabudowę
    - lodówkę
    - okap kominowy
    - piekarnik elektryczny
    - kuchenkę gazową

    Wszystko ma być z górnej półki ale i za rozsądną cenę...

    Co do firm, czytałem o Siemens, Samsung, chyba, że ktoś poleci coś innego.

    Z góry dziękuję
    Po pierwsze jest już wątek o sprzęcie kuchennym więc ten jest niepotrzebnie założony.

    Po drugie
    Whirlpool:
    ADG 8558 A++ PC FD
    ART 866A+
    AKR 799 IXL
    AKZM 6550 IXL
    AKF 6422 IXL
    Jak budujesz to warto się z nami skontaktować i sprawdzić ile możesz zaoszczędzić.
    Gwarancja najniższej ceny ! Transport na terenie całej polski.
    Indywidualne wyceny [email protected]

  4. #4

    Domyślnie

    No mam już wybrane co nieco... wszystko inne.

    lodowka - samsunga podwojna
    plyta gazowa - Aristona 90cm
    okap amica - 90 cm
    zmywarka - bosch
    piekarnik - siemensa

  5. #5

    Domyślnie

    Kup sprzęt jednego producenta na raz. Pogadaj z sprzedawcą o specjalnych warunkach. To zawsze parę bonusów kupieckich, np.: gwarancja z jednym serwisem - nie koniecznie jednym wykonawcą, ale wspólnymi warunkami dla wszystkich sprzętów bez jakiś niedomówień. To potem nikt ci nie powie że czegoś nie masz w pakiecie. Łatwiej też dochodzić swoich praw wobec pojedynczego sprzętu, a już nie mówiąc o całości.

  6. #6

    Domyślnie

    Hej, ma ktoś was może takie urządzenie jak rozdrabniacz do zlewu? Natknąłem się w necie na ofertę firmy promat i zastanawiam się teraz czy warto? I czy to się opłaca.. pomoże ktoś?

  7. #7

    Domyślnie

    Rozdrabniacz nie rozdrabnia foli, sztućców, sznurków, tworzyw sztucznych. Wszystko co organiczne i zazwyczaj śmierdzi w śmietniku mieli jak zły. Ważne by kupić sprzęt dobrej firmy- jakości. Widziałem taki sprzęt u znajomych i stał się must have w nowym domu.

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  8. #8

    Domyślnie

    Jak komuś mieści się w budżecie to warto kupić, takie co przydaje się bardzo często. Jak ktoś nie ma to wie co trzeba robić za każdym razem. Wybieranie tego syfu nie zachęca do zmywania naczyń. Natomiast przy zakupie lodówki warto pomyśleć o dobrej kostkarce, np. LG albo Samsung ma dobre kostkarki. Był osoby temat o kostkarkach.

  9. #9

    Domyślnie

    Ja miałam podobną listę tylko ze nie na wszystkie punkty było mnie stać. Marzyły mi się przede wszystkim : zmywarka (mam!!samsungową ), dwudrzwiowa lodówka( nie mam ), kuchnia smega (mam taką piękną oldschoolową z piekarnikiem), rozdrabniacz do zlewu ( udało się kupić w promacie), okap ( udało mi się kupić taki fajny z gorenje pasujący do kuchenki. Jedyne czego nie zrealizowałam to betonowe blaty niestety wszystkiego mieć się nie da ale za to młynka i kuchenki to zazdroszczą mi wszyscy
    Nigdy nie mów nigdy.

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Domatorka212

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-004
    Posty
    2

    Domyślnie

    co do okapu- looknij do sklepu http://www.okapykuchenne.pl/ jest tam bardzo wiele marek, wybór naprawdę baaaaardzo duży. Możesz wyszukać wg wielkości, marki, tupu, dodatkowo masz okienko z "personalnym doradcą" powiedz czego szukasz i na pewno coś doradzi, bo takie wiesz promowanie marek... kazdy ma jakieś swoje ulubiione

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    serenada77

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    19

    Domyślnie

    ja kupuję sprzęt kuchenny w internecie i jak na razie wszystko jest ok Teraz szukam pralko suszarki. też w internecie. I chyba znalazłam- w electro.pl jest taka z Samsunga , która wpadła mi w oko i z darmową dostawą.

  12. #12

    Domyślnie

    serenada77 haha słaba reklama i to post pod postem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony