dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Kasowac czy zostawic ten post jako przyklad miernej reklamy by odstraszala innych?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Kasowac czy zostawic ten post jako przyklad miernej reklamy by odstraszala innych?
    Nie kasuj, zacytuj i zachowaj dla potomnych!

  3. #23

    Domyślnie

    A na cholerę to kasować, co to będzie jak ktoś a możliwością edycji postów "będzie" od Peteckiego ?? (czytaj handlu, montażu tej firmy)

    Odrobinę swobody daj "finlandia"

    w bloku jak wymieniałem to porostu mieli przyjść wymierzyć i wymienić jakie to było proste. A tu cała filozofia sie tworzy ehh

    A na marginesie tesh mam okna z w/w fabryki, już rok a czy z tym coś się dzieje czy nie to w znacznym stopniu montaż nam powie (sam to przeszedłem - niezła szkoła) bo fabryka to chyba musiał by robić totalny chłam albo jakieś widoczne wady dyskwalifikują producenta, zgadza się? Największe przeszklenie to fix u mnie 3m (podział na 3) i boki 90 *. HS'a mam z kolei z Rehau Geneo z fabryki Pyskowickiej mieli lepszą cenę i zdecydowanie wykończenie.

    Pozdrawiam,
    normalny użyszkodnik

    ps
    mam nadzieje że obejdzie się bez moderacji

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Widzisz Rafal,
    Twoja wypowiedz jest wiarygodna a poprzednika juz nie. To jest forum wymiany doswiadczen budowlanych a nie radosnej fantazji marketingowcow. Udawanie klientow jest dla mnie zwyczajnym klamstwem a jak ktos robi to w spodob prymitywny to juz calkiem mam na to alergie. Zobacz swoj przyklad- kupiles okna na poszerzeniach a nie profilach bazowych- ktos nie dosc doswiadczony Ci to zaproponowal. Teraz, na podstawie takich nieprawdziwych pochwal ktos inny wpadnie w ta sama pulapke. Czy to jest wg Ciebie fair?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #25

    Domyślnie

    100% zgody
    sam widzisz nie siedzę w żadnej branży budowlanej ale od 5 lat więcej czytam niż piszę czy radzę innym (153 posty - chyba jaki leń forumowy ze mnie ! ) i dlatego odrobina zdrowego rozsądku, dystansu trza mieć

    btw
    Profil bazowy a poszerzenie myślałem że to samo...

  6. #26

    Domyślnie Petecki

    Witam Szanownych Forumowiczów.

    Zapraszam Wszystkich do kontaktu ze mną w zakresie merytorycznej dyskusji i przekazania wsparcia technicznego tym, którzy go potrzebują.
    Jednocześnie zapewniam, że nasza firma - PETECKI - nigdy dotąd nie stosowała i nie stosuje w budowaniu wizerunku marki na rynku praktyk sugerowanych powyżej.
    Inspiruje nas doskonałość. Każdym działaniem wspieramy naszych Klientów i zapewniamy im najwyższy standard produktu i usługi.
    Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?..

    Pozdrawiam Wszystkich -
    Dyrektor ds. Produkcji PETECKI

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Che, che... Najwyraźniej macie sporo "odbiegających od wszelkich norm" klientów, którzy zupełnie bezinteresownie rejestrują się na FM i piszą pean pochwalny po czym znikają

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    https://www.google.pl/search?q=rehau...ed=0CAYQ_AUoAQ jak znajdę coś równie godnego to powiem można montować .. na razie jedyny profil okienny co się mieści w jako takich parametrach...

    http://www.petecki.eu/design_86_md.php bez ciepłej ramki szybowej .. można od razu podziękować .. nic szczególnego ...
    http://www.drutex.pl/pl/oferta/okna/...energy-pl.html takie coś też szału nie robi .. ze stalową / aluminiową ramką ... palce można od mrozić
    żeby nie było że tylko się jakimś petyckim dostało po uszach ...

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar tubapl
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-144
    Dzielnica
    Żernica
    Posty
    71

    Domyślnie

    Witam,

    tak się składa że jestem właścicielem okien Petecki na profilu Brugemanna 3 komorowe i moge powiedzieć tylko jedno - TANDETA!
    Mechanizmy bylejakie - zawiasy obwisaja, uszczelki nie dochodzą, powietrze migruje pomiędzy uszczelkami, hałas z drogi również.Ostatnio nawet ulewa przelała sie przez dolną uszczelkę.
    Nie wiem czy to wina profili czy partactwa tych co skladaja je do kupy - ale takich produktow nie powinno sie sprzedawac w tej cenie.
    Odradzam.

    Z poważaniem
    Mirosław

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał eurosa Zobacz post
    A ja jestem zadowolony z tych okien.
    Swego czasu wymieniałem w dwóch mieszkaniach w blokach. Ciężka sprawa - krzywe ściany, wielka płyta, itd.., ale ekipa montażowa zrobiła to baaaardzo profesjonalnie - szybko, sprawnie i czysto (sprzątała po sobie).
    Okna bardzo OK - okazały się sztywne i PCV nie zmienia koloru (mimo upływu czasu i warunków zewnętrznych).
    Okucia przyzwoicie wyregulowane (również po montażu).
    Wiele lat bezobsługowego użytkowania.
    Jestem bardzo zadowolony, dlatego po raz trzeci kupiłem Peteckiego do domu jednorodzinnego.
    Nie mam zastrzeżeń do produktu i usługi montażu. Może miałem szczęście?..
    Obsługa w punkcie sprzedaży była profesjonalna i rzeczowa. Co można jeszcze dodać?..
    Polecam tą firmę znajomym (jak mnie proszą o radę), bo jestem pewien, że warto. A drobne podknięcia mogą zdarzyć się u każdego.

    Pozdrawiam wszystkich -
    EUROSA

    Cytat Napisał Dyrektor Produkcji Zobacz post
    Witam Szanownych Forumowiczów.

    Zapraszam Wszystkich do kontaktu ze mną w zakresie merytorycznej dyskusji i przekazania wsparcia technicznego tym, którzy go potrzebują.
    Jednocześnie zapewniam, że nasza firma - PETECKI - nigdy dotąd nie stosowała i nie stosuje w budowaniu wizerunku marki na rynku praktyk sugerowanych powyżej.
    Inspiruje nas doskonałość. Każdym działaniem wspieramy naszych Klientów i zapewniamy im najwyższy standard produktu i usługi.
    Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?..

    Pozdrawiam Wszystkich -
    Dyrektor ds. Produkcji PETECKI
    Po latach wróciłem do tematu, bo pojawiły się głosy o rzetelność opinii.. i wyszło że Państwo pracują w jednym biurze.. Nie ma zakazu kupowania okien w firmie w której się pracuje. Nie ma też obowiązku, by szef produkcji miał wiedzę o każdym poście pisanym przez pracowników..
    Tylko tak wspominam, byście mieli pełny obraz..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kuba8815

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Przasnysz
    Kod pocztowy
    06-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafaljezus Zobacz post
    Peteckiego(...)
    A na marginesie tesh mam okna z w/w fabryki, już rok a czy z tym coś się dzieje czy nie to w znacznym stopniu montaż nam powie
    Co powiesz po paru latach użytkowania okien ? Polecasz, odradzasz ?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony