dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ewka_so

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Parkiet Zobacz post


    Przy wyborze powinniśmy kierować się sposobem wykończenia - ocena subiektywna i ceną - wartość mierzalna.
    Ależ dokładnie to samo powiedziałam :> Dla mnie wykończenie pozostawiało wiele do życzenia (SUBIEKTYWNIE),
    wyboru dokonałam więc w salonie, pod wpływem chwili i momentalnego zauroczenia - uściśliłam?

  2. #42
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marta34

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-001
    Posty
    44

    Domyślnie

    A mam do was pytanie, bo ostatnio widziałam w jednym programie jak zachwalali sidolux chyba do podłóg że niby działa jak cyklinowanie. Ktoś coś słyszał, ktos coś wie? Nie żebym się uskarżała na podłogę ale wzięliśmy kota i cały czas łapy zostawia a wenge ciemny więc widać jak diabli

  3. #43
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DamianD1

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-811
    Posty
    6

    Domyślnie

    Przereklamowane jak zawsze.. Za takie rzeczy się płaci w TV i wciskają ludziom kit. Jak masz Baltica, to od nich używaj produktów do podłogi i wszystko powinno być ok.. A kotu kup kapice

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marta34 Zobacz post
    A mam do was pytanie, bo ostatnio widziałam w jednym programie jak zachwalali sidolux chyba do podłóg że niby działa jak cyklinowanie. Ktoś coś słyszał, ktos coś wie? Nie żebym się uskarżała na podłogę ale wzięliśmy kota i cały czas łapy zostawia a wenge ciemny więc widać jak diabli
    Pielęgnacja to poważniejszy temat niż mi się wydawało. W sklepie pan grzecznie tłumaczył mi, że niewłaściwy środek może wyrządzić podłodze więcej szkody niż pożytku. Nie znam się na tym ale prawdą jest, że większość producentów w swojej gwarancji zawiera punkt o pielęgnacji "właściwymi" środkami pod rygorem jej utraty.
    Może to trochę przesadzone ale zdecydowanie podłoga jest zbyt droga aby na niej eksperymentować, więc będę używać środków zalecanych przez producenta. (Jest ich kilka, różnych producentów ale nie Sidolux czy Pronto).

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    do sidoluxu kiedyś się zraziłam ale była to wersja do wykładziny. Z jednej strony łatwiej się sprzątało, z drugiej na wykładzinie zrobił ten sidolux taką warstwę, która w czasie żółkła. Pewnie trzeba było co 2-3 msc tą warstwę usuwać specjalnym preparatem i impregnować na nowo, ale mnie się nie chciało.

    W ogóle to oprzytomnijcie trochę. podłoga jest DO CHODZENIA. A w domku jeszcze bardziej do chodzenia. Pies włazi mi z błotem, dzieć włazi w butach. Kumpele w szpilkach podkutych. Tata wylał litr coli i rozpuścił wszystkie warstwy oleju. Przecież nie będę płakać. Po imprezie szpilkowej mąż przeleciał papierem ściernym i położyliśmy od nowa olej, po moim ojcu to samo- trzeba było wszystkie warstwy kłaść. Jak ja się cieszę, że mam twardy i gruby egzotyk, który sami olejowaliśmy. Przynajmniej nie mam nerwicy

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marta34

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-001
    Posty
    44

    Domyślnie

    Wypróbowałam sodiluxa powiem że efekt naprawdę mnie zaskoczył Wprawdzie balticwood jako producent zalcał pewną gamę kosmetyków do pielęgnacji moich podłóg, ale ale powiem tak sidolux dał radę Jak ktoś chce moge wrzucić foty przed i po

  7. #47

    Domyślnie

    Nie można tak mówić, że obojętne. Może np. ale tylko w twoim przypadku.

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kaśka_L

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-068
    Posty
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał tony288 Zobacz post
    ja w całym domu mam balitic wood ale nie używamy żadnych specjalnych środków do czyszczenia wydaje mi się te obojętnie jaki środek do drewna się użyje nie będzie żadnej różnicy
    Ja myślę, że mimo wszystko nie powinno się traktować podłóg drewnianych byle czym Ja używam tych polecanych przez producenta i mam nadzieję, że podłogi będą mi służyły lata.

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Adurska

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-806
    Posty
    10

    Domyślnie

    Ja miałam deski od walczaka i byłam bardzo zadowolona, co prawda grubość ok. 21 mm ale za to bardzo, bardzo solidne

  10. #50

    Domyślnie

    Kaśka_L, Adurska a macie ogrzewanie podłogowe pod Waszymi deskami?

  11. #51

    Domyślnie

    Chciałbym zapytać o opinię o prodexpolu - może być na prv.

  12. #52
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ewwa68

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-973
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rozalia88 Zobacz post
    jeśli ktoś chciałby porozmawiać na temat produktów i usług parkieciarskich dostępnych w firmie PRODEXPOL z Warszawy i ich montażysty Andrzeja Łuczaja to serdecznie zapraszam do kontaktu. chętnie podzielę się swoją opinią i doświadczeniem.
    mozna prosic o info ?

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony