dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 46 z 50
Pokaż wyniki od 901 do 920 z 987
  1. #901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    No i teraz to co powinno być najlepsze. T-bone z herefordwarmia:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	T-bone.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	63,4 KB
ID:	373354
    Bałem się, bo poprzednie steki z tej firmy były, krótko mówiąc do niczego. Ten niestety nie był lepszy. Polędwica czyli ta mniejsza część dała się jeszcze zjeść, choć była kwaskowata i bez smaku ale rostbef czyli ten większy kawałek był niezjadliwy, bo twardy. Nie dało się go pogryźć. Stary byk, nic więcej. Gdybym dostał takie g... w knajpie zrobiłbym awanturę a tu 80 zł poszło do śmietnika. Został mi jeszcze strip steak ale nawet go nie spróbuję. Przysłała mi firma Herefordwarmia steki, których jakość urąga wszelkim normom w cenie do zaakceptowania może w klasie prime czy choice ale nie w takich odpadach. Omijać z daleka!
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #902
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    dostarczyli dziś do mnie do spróbowania ... (z sieci Publix)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161118_130749.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	373508
    ... jutro upiekę i wydam opinię
    unde venis et quo tendis

  3. #903
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    perm dzięki za recenzję i ostrzeżenie. Z opisu na stronie oczywiście wygląda super, cena też wskazuje że powinien być full wypas, a tu takie g. Nawet jeśli to jednorazowa wpadka, to przy tej cenie nie powinna mieć miejsca. O ile jeszcze jak się kupuje steki w supermarkecie i w supermarketowej cenie. to człowiek się liczy z pewną loterią, raz się trafi pyszny, drugi raz taki sobie, a trzecim słabo jadalny, to przy takich cenach nawet pojedyncze wpadki nie powinny się zdarzać.

  4. #904
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał G.N. Zobacz post
    perm dzięki za recenzję i ostrzeżenie. Z opisu na stronie oczywiście wygląda super, cena też wskazuje że powinien być full wypas, a tu takie g. Nawet jeśli to jednorazowa wpadka, to przy tej cenie nie powinna mieć miejsca. O ile jeszcze jak się kupuje steki w supermarkecie i w supermarketowej cenie. to człowiek się liczy z pewną loterią, raz się trafi pyszny, drugi raz taki sobie, a trzecim słabo jadalny, to przy takich cenach nawet pojedyncze wpadki nie powinny się zdarzać.
    Zimny prysznic. Jak na mój gust przysłali mi steki z byczych emerytów.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #905
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Wczoraj upiekłem te, o których pisałem wcześniej.
    Cenowo były "z górnej półki" i takie również w smaku, łcznie ze strukturą mięsa.

    ps - zdjęcia jeszcze w aparacie (przy "wolnej chwili" wkleję).
    unde venis et quo tendis

  6. #906
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    2 lata temu zamarzył mi się prawdzie stek, a że mieszkałem w Irlandii i w sklepie więcej steków niż drobiu.Więc któregoś pięknego dnia kupiłem 2 piękne steki wołowe do tego angielską przyprawę do steka i wygładzając się cały dzień przystąpiłem do smażenia idealnych dobrej jakości steków.Już dokladnie nie pamiętam jak ale wg miejscowych przepisów smażyłem na patelni z zegarkiem w ręku ( aby dobrze usmażyć i nie przewracać steka przez całkowitym usmażeniem.
    Zasiedliśmy z synem do stołu napaleni na porcje porządnego mięsiwa i......w życiu nie jadlem nic gorszego, wpół surowe twarde łykowate mięso które nawet dla psa się nie nadawało.
    Nie wiem co Wy widzicie w stekach.....mnie to wygląda na dewiacje.
    PS jakość mięsa była podobno przednia( pytałem butchera czy to najlepsze co ma na steki)a irlandzka wołowina uchodzi za jedną z lepszych.

  7. #907
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciuspala Zobacz post
    2 lata temu zamarzył mi się prawdzie stek, a że mieszkałem w Irlandii i w sklepie więcej steków niż drobiu.Więc któregoś pięknego dnia kupiłem 2 piękne steki wołowe do tego angielską przyprawę do steka i wygładzając się cały dzień przystąpiłem do smażenia idealnych dobrej jakości steków.Już dokladnie nie pamiętam jak ale wg miejscowych przepisów smażyłem na patelni z zegarkiem w ręku ( aby dobrze usmażyć i nie przewracać steka przez całkowitym usmażeniem.
    Zasiedliśmy z synem do stołu napaleni na porcje porządnego mięsiwa i......w życiu nie jadlem nic gorszego, wpół surowe twarde łykowate mięso które nawet dla psa się nie nadawało.
    Nie wiem co Wy widzicie w stekach.....mnie to wygląda na dewiacje.
    PS jakość mięsa była podobno przednia( pytałem butchera czy to najlepsze co ma na steki)a irlandzka wołowina uchodzi za jedną z lepszych.
    Większość kobiet uważa, że piwo jest niedobre, bo jest gorzkie. Ze stekami jest podobnie. Jak się jednak rozsmakujesz to będzie ci ich brakowało i to bardzo.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #908
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maciuspala

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Brzesko
    Kod pocztowy
    32-800
    Posty
    1.368
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i ja już smakoszem nie będę, nie skuszę się.Jako amator nie dałbym 80 zł za kawałek mięsa którego nie da się zjeść.Oczywiście rozumiem ludzi co mają pasję i w nią inwestują.
    Jestem człowiekiem który lubi nowości nie ma rzeczy której nie próbuje jeśli mam okazję.Z tym że dużą część próbuje raz i więcej się nie skuszę.

    A z innej beczki (piwnej beczki) mam kolegę wielkiego znawcę piw, więc zauroczony jego opowiadaniami o wspaniałych wyspiarskich piwach kupiłem czarnego Guinnessa schłodziłem do odpowiedniej temperatury i wróciwszy mocno zmęczony z pracy majestatycznie otwarłem sobie piwko w odpowiednio wcześniej przygotowanej szklance, nalałem powąchałem i wypiłem i......piwo jak piwo w smaku harnasia z mojego Okocimia przypominało poprostu takie siki bez smaku.
    Ale po powrocie do Polski kupiłem zestaw 10 wyselekcjonowanych piw wg najlepszych rekomendacji i z tych 10 ciu, 3 były rewelacyjne 2 nijakie a 5 nie dało się wypić.
    Poprostu mocno wędzone piwa o smaku asfaltu mi nie podchodzą.
    Ale rozumiem pasje takich ludzi i bardzo ich szanuje.

  9. #909
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    maciuspala są gusta i guściki, nie lubisz nie musisz. Piszesz że był wpół surowy, cóż taka natura krwistego steka . Jednym to odpowiada innym nie. A że twardy i łykowaty? Skoro krwisty, to przeciągnięty nie był, albo męczyłeś go na zimnej patelni albo rzeźnik jednak wcisnął Ci podłe mięso.
    Jeden lubi steka, drugi krewetki, trzeci jedno i drugie, a czwarty parówki i do półsłodkiej bułki wpycha frytki z majonezem.
    Na szczęście nie ma obowiązku żeby każdy jadł wszystko.

  10. #910
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Podsumowując, z jedzeniem jest tak jak z piosenkami o których mówił Maklakiewicz w Rejsie. Jemy to co lubimy a, że tego co nie jedliśmy lubić nie możemy to i nie jemy.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  11. #911
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Steki o których pisałem w drugiej połowie listopada





    ... ocencie sami
    unde venis et quo tendis

  12. #912
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    ... ocencie sami
    Mniiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm mmmm.

    Ps. Taka refleksja.
    Sporo osób z "obrzydzeniem" patrzy na "krwistość" - ale tatara wpierdziela aż miło.
    Taki paradoks kulinarny.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Steki o których pisałem w drugiej połowie listopada

    ...ocencie sami
    Sam tłuszczyk. Musi być pyszne.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  14. #914
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Tak krótko. Wpadł mi w oko stek ze "Świat szlachetnej wołowiny" czyli zakłady mięsne Łuków. Do tej pory omijałem szerokim łukiem, bo sprzedawali byle co. Na stek zwróciłem uwagę, bo marmurka miał bardzo dużo, antrykot, kawałek ładnie ucięty. Stek był pyszny. Nie smaczny, pyszny! Miękki, kruchy i bardzo smaczny. Pełne zaskoczenie. Wsuwałem jak głupi. Czyżby coś tam drgnęło? No i pytanie na jak długo?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  15. #915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Pewnie do czasu, kiedy na rzeźniczym stole pojawi się następny wół
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Lubo też krowa która przestała już dawać mleko a tylko "buczała" w oborze
    ... a może nie
    ... może dostrzegli swoją szansę z dobrym produktem na rynku
    unde venis et quo tendis

  17. #917
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Tak krótko. Wpadł mi w oko stek ze "Świat szlachetnej wołowiny" ...
    Gdzie???

  18. #918
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nie przebije sie przez gaszcz wpisow. Cos bym powiedzial, ale najpierw chcialbym wiedziec co sadzicie o knajpie w Wawie na zurawiej o nazwie butchery&wine. bo dla mnie poki co to guru.. a steki robione przeze mnie i znajomych sa gdzies mega z tylu.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  19. #919
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    trochi.... drogo?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #920
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Gdzie???
    Carrefour.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

Strona 46 z 50

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony