dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Najlepsze mieszkania, domy, biura w Oławie

    Ostatnio zakupiłam mieszkanie dzięki pomocy firmy Europacific.pl. Mają świetne oferty i przede wszystkim jest ich dużo. Zależało mi na czasie i wszystko poszło po mojej myśli. Jak ktoś ma podobny problem - polecam!

  2. #2

    Domyślnie

    Możesz napisać coś więcej o tej firmie? Rodzice szukają mieszkania w Oławie. Co to za inwestycja? Wprowadziłaś już się? Jakie masz spostrzeżenia?

  3. #3

    Domyślnie

    obecnie najwieksza ich zaletą jest fakt ze mieszkania już istnieją i są dostepne od reki, bez czekania na finalizację budowy, a do tego wiele jest w promocyjnych cenach

  4. #4

    Domyślnie

    A Ty tam mieszkasz? Jak się mieszka na tym osiedlu? A jak same budynki, skoro już są oddane widać jak pracują. Czy wykonanie jest ok?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    A Ty tam mieszkasz? Jak się mieszka na tym osiedlu? A jak same budynki, skoro już są oddane widać jak pracują. Czy wykonanie jest ok?
    nie mieszkam
    ale z tego co widzialem, to stan techniczny jest w porzadku, zarowno najnowsza nieruchomosc jak i wczesniejsze, nie widac wad konstrukcyjnych

  6. #6

    Domyślnie

    Skoro nie mieszkasz to na pewno nie dostrzeżesz wad czy pozytywów jakie by dostrzegli mieszkańcy A takich opinii właśnie szukam.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    Skoro nie mieszkasz to na pewno nie dostrzeżesz wad czy pozytywów jakie by dostrzegli mieszkańcy A takich opinii właśnie szukam.
    moge ocenic wizualnie, architektonicznie, przestrzennie
    a zeby sie dowiedziec jak sie tam mieszka to wybierz sie w najblizszy weekend tam i porozmawiaj z mieszkancami, to bardzo popularne kupujac od dewelopera

  8. #8

    Domyślnie

    To wiem, ale czasem coś więcej można się dowiedzieć na forum niż twarzą w twarz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony