dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Smile Drzwi zewnętrzne Gerda- kolory, pomóżcie!

    Witamy wszystkich.

    Jesteśmy nowi na forum, mało się odzywamy, bo mało się znamy, jednak śledzimy wiele watków. Aktualnie szukamy drzwi zewnętrznych- nasz wybór padł na Gerdę, jednak mamy a właściwie połowa "nas" płci żeńskiej problem

    Mamy okna w kolorze złoty dąb, zastanawiamy się nad dwoma modelami Gerdy: Patra 7 i Nicea 5. Jednak problemem nie jest wzór a kolor.
    Żona optuje za kolorem Orzech brazylisjki natomiast ja za złotym dębem, tak żeby pasował do okien.

    W związku z tym mam pytanie i prośbę natury doradczej: otóż jesli ktoś z was ma którykoliwek z tych kolorów zamontowany u siebie (obojętnie jaki model) i moglibyście wrzucić zdjecia na forum bdź przesłać na maila: [email protected] to bylibyśmy bardzo wdzięczni.

    W naszej okolicy wystwiony jest tylko jednen z tych odcieni- inaczej wyglada na próbce, inaczej w rzecyzwistości a kolory z katalogu to już kompletnie się różnią z realnym kolorem, stąd ta prośba.

    Myslę, że temat przyda się innym uzytkownikom, bo mało jest realnych zdjęc drzwi Gerdy, a wydaje nam się, że dośc dużo osób jednak je kupuje.

    Prosimy o zdjęcia bądź kontakt. Jeśli ktoś ma jakies opinie co do koloru także prosimy o rady

  2. #2

    Domyślnie

    Niech Wasz ręka boska broni przed GERDĄ ! Jest wiele innych marek na rynku. Sam nie wiem czym w swojej głupocie się kierowałem że wybrałem ten szajs a teraz jestem uwikłany w reklamacje które ciągną się bez końca. Jest wiele wątków poświęconych tej pseudo firmie także na innych forach. Poczytajcie zanim popełnicie błąd który będziecie musieli "podziwiać" przez dłuugie lata.
    Co do odcieni to czego byście nie wybrali to i tak Gerda nie daje gwarancji na to że dostaniecie kolor zbliżony do zamówionego. Ja dostałem drzwi dwukolorowe (DRZWI I FUTRYNY RÓŻNIĄ SIĘ ODCIENIAMI) a oni twierdzą że mieszczą się w normach, w dodatku to tylko jeden z kilku powodów reklamacji a drzwi mam zaledwie 3 miesiąc. CYRK !
    Ostatnio edytowane przez arapaho ; 29-08-2014 o 21:11

  3. #3

    Domyślnie

    Może jakieś foto ? Przez 20 lat współpracy z Gerda nigdy kolor skrzydła nie różnił się od ościeżnicy. W drzwiach panelowych czasem sa rózne okleiny skrzydła i futryn ale jest to wyraźnie pokazane w katalogu (inne symbole kolorów)


    Dla Asia Kamil: znalezione w internecie:

    http://montaze.info.pl/wp-content/up...razylijski.jpg
    http://tomex111.home.pl/autoinstalat...A-GTT-PLUS.jpg
    Ostatnio edytowane przez ClNEK ; 30-08-2014 o 09:32

  4. #4

    Domyślnie

    Ja tam stawiam na spójność i wybrałabym złoty dom. Jak będą współgrały z oknami będzie dobrze. A drobnych różnic w kolorze nikt nie zauważy.

  5. #5

    Domyślnie

    Widzicie to nie chodzi o to, że odcień się będzie różnił- chodzi o wygląd. Te drzwi trochę kosztują i nie chcę potem żałować, że nie wzięliśmy innego koloru. Naparwdę nikt nie ma zamontowanych tych dzrwi w obojętnie jakim wzorze. Chodzi tyllo o kolory złoty dąb i orzech brazylijski.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony