dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Podświetlony sufit czy ściana LED ??

    Witam,

    jest to mój pierwszy post. Chcę sobie troszkę odnowić i unowocześnić pokój. Pokój mam na poddaszu. Zastanawiam się nad podświetleniem ściany na której mam telewizor i dwóch ścian obok. Tylko tak sobie przeglądam różne projekty i nie wiem teraz co będzie lepsze czy podświetlenie sufitu czy samej ściany ??

    Chciałem zrobić tak jak się robi sufit podwieszany półki nie za duże i dać halogeny świecące w dół, a z tyłu przy samej ścianie za halogenami umieścić taśmy LED świecące w dół. I możliwość włączenia osobno halogenów i taśmy. I tak się zastanawiam czy nie lepiej podświetlić sufit czyli LEDy do góry lub bok zamiast w dół?? Co mi poradzicie ?? Co da lepszy efekt ?? Pokój chcę pomalować na dwa odcienie szarości. Sciana z telewizorem ciemna a reszta jaśniejsza. A półkę chcę zrobić czerwoną i dodatki w pokoju na czerwono.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał duri Zobacz post
    Tylko tak sobie przeglądam różne projekty i nie wiem teraz co będzie lepsze czy podświetlenie sufitu czy samej ściany ??
    Jeżeli to oświetlenie ma być jedynie dekoracją to lepsze będzie to co Ci się bardziej podoba, jeżeli ma w całości lub przynajmniej w części spełniać rolę oświetlenia użytkowego to zdecydowanie radzę sprawdzić na żywo jak to działa i wygląda.

    Cytat Napisał duri Zobacz post
    tak się zastanawiam czy nie lepiej podświetlić sufit czyli LEDy do góry lub bok zamiast w dół?? ?? Co da lepszy efekt ??
    pewne jest tylko jedno - światło (zwłaszcza diodowe) umieszczone przy ścianie i świecące w kierunku równoległym do tej ściany bezwzględnie pokaże każdą, nawet najmniejszą wadę tej ściany, żeby to wyglądało fajnie ściana (a nawet jej malowanie) musi być naprawdę bez zarzutu.
    Pewność - uczucie, którego doświadczasz
    zanim w pełni zrozumiesz problem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony