dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Zamówiłeś bezpośrednio w Kratkach?

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bulifreeq
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Kostrzyn nad Odrą
    Kod pocztowy
    66-470
    Dzielnica
    oś.Warniki
    Posty
    177

    Domyślnie

    Witam Panów
    posiadam dom z muru i drewna ma być ciepły i trwały pow 120m2
    szukam kozy która ogrzała by mi parter 60m2 , stała by w centralnym punkcie domu,
    cała przestrzeń jest otwarta.. klatka schodowa otwarta..ciepło miało by docierać na górę
    zastanawiam sie na Jotulem lecz moją uwagę zwrocił też produkt kratki K6 i K9
    powiedzmy do dyspozycji 5000zł
    " By dom był prosty i piękny. W nim - wszystko, na swoim miejscu."

    dziennik budowy+ komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ry-amp-Marcina

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bulifreeq
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Kostrzyn nad Odrą
    Kod pocztowy
    66-470
    Dzielnica
    oś.Warniki
    Posty
    177

    Domyślnie

    żadnych odpowiedzi....lipa
    " By dom był prosty i piękny. W nim - wszystko, na swoim miejscu."

    dziennik budowy+ komentarze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ry-amp-Marcina

  4. #24

    Domyślnie

    Nieznam K6 ani K9 pewnie to nowy produkt a palę w Jotul F3 i jestem zachwycony .Kupiłem używkę i potrzebowałem dwa elementy które dokupiłem u pierwszego "napotkanego"dealera marki.Przedtem miałem kominek Hajduka też był ok ale to była kolubryna .A koza robi to samo i nie zajmuje dużo miejsca.

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    profaner

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-681
    Posty
    12

    Domyślnie

    No to i ja się "odezwę "

    Kilka rzeczy się wyjaśniło dla mnie a kilka jest nadal niewiadomą

    Wiem już że mogę zamontować kozę, mam do dyspozycji 3 kominy ceramiczne przewidziane do ogrzewania węglowego.
    To się wyjaśniło, co do możliwych kóz nadal mam pewne wątpliwości na dodatek strasznie spodobały mi się norweskie pełnoletnie kozy.
    Niestety głownie te z "otwartym" paleniskiem tzn. albo ogladasz ogień przez siatkę adym najprawdopodobniej leci na pokój albo zamykasz żeliwne drzwi. Strasznie podobają mi się Jotule szczególnie combifire #1 i #4. Niestety wiąże się to z kupnem używanego egzemplarza w który pewnie będzie trzeba trochę odświeżyć.
    To jedna z możliwych dróg.
    Druga opcja chyba niestety bardziej rozsądna to wybór niewielkiej kozy np Invicta z marketu LM.
    Nie jest już tak fajna - ale ma szybkę i dostaję nowy produkt z gwarancją.

    Powiem szczerze, że nie liczę na odpowiedź ale może ma ktoś doświadczenie z podobnymi paleniskami jak combifire?
    Ostatnio edytowane przez profaner ; 20-12-2014 o 17:59

  6. #26
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Sporo piecyków zwanych kozami możecie zobaczyć , także kupić , na naszej wystawie .
    Nowoczesna koza posiada możliwość doprowadzenia 100% powietrza do spalania z poza budynku i zdolność akumulacji ciepła aby rozłożyć grzanie w czasie , zapobiega to chwilowemu przegrzewaniu pomieszczeń .
    Ceny od 2300 zł brutto .
    Darek B

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony