dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 12
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 238
  1. #141
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eedytaa

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Kod pocztowy
    05-503
    Posty
    206

    Domyślnie

    Kamila a mi się wydaję, że ta łazienka bedzie piękna, epoxy są prześliczne

  2. #142
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    Hej, witam się i pewnie Cię to nie pocieszy ale chyba taki okres w budowach że sypie.... gdzie nie zajrzę coś się niedobrego dzieje. Trzymaj się cieplutko, zapowiada się ślicznie

  3. #143

    Domyślnie

    Dzieki dziewczyny,

    chcialabym, zeby to byla tylko budowa. Niestety sypnelo sie z roznych stron w roznych tematach. Ot proza zycia.

    Mi sie podobaja te plytki. Po prostu poczatkowa koncepcja byla, zeby troszke mniej przypominaly beton. Ale tak tez jest fajnie. ide walczyc z tematem drzwi

  4. #144
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wesołego Alleluja


  5. #145
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


  6. #146
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eedytaa

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Kod pocztowy
    05-503
    Posty
    206

    Domyślnie

    hej
    Wesołych i Radosnych Świąt życzę

  7. #147

    Domyślnie

    Hej,


    po pierwsze...Marta, Aniko, Edyta dziekuje za zyczenia. Mam nadzieje, ze spedzilyscie urocze swieta w gronie najblizszych.


    Nie bylo mnie troche. Tak sie poukladalo (a wlasciwie posypalo). Coz bywa, wychodzimy na prosta powoli.
    Dom sie wykanczal sam ostatnio. Nie bylo serca ani czasu, zeby sie tym zajac. Zadziwiwajace jak te ''najwazniejsze'' tematy w zyciu potrafia sie zmieniac w te malo istotne

  8. #148

    Domyślnie

    Mam do was mala prosbe. Kiedys buszyjac na fm trafilam na watek domu z takim kominkiem
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dsc0270w.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	83,7 KB
ID:	312684

    niestety nie zapisalam sobie co to byl za watek. Chcemy w ten sposob wykonczyc nasz kominek. Rozpoznaje ktos moze wlasciciela kominka??

  9. #149
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  10. #150

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    Dziekuje!!! Juz lece podpytac jak zmajstrowali ten kominek

  11. #151
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilaa Zobacz post
    Hej,


    po pierwsze...Marta, Aniko, Edyta dziekuje za zyczenia. Mam nadzieje, ze spedzilyscie urocze swieta w gronie najblizszych.


    Nie bylo mnie troche. Tak sie poukladalo (a wlasciwie posypalo). Coz bywa, wychodzimy na prosta powoli.
    Dom sie wykanczal sam ostatnio. Nie bylo serca ani czasu, zeby sie tym zajac. Zadziwiwajace jak te ''najwazniejsze'' tematy w zyciu potrafia sie zmieniac w te malo istotne


    Kamila mam nadzieję,że powoli wszystkie problemy się rozwiążą. Pozdrawiam i w zasadzie przyszłam tylko pomachać... bo przeprowadzka cały czas trwa

  12. #152

    Domyślnie

    Musze sie wziasc wreszcie za sypialnie...nie mam pomysly. Styl chyba raczej prosty i spokojny jak w reszcie domu. Ale nie wiem co z kolorami.
    Postanowilam zrobic to starym sposobem. Poprzegladalam wszystkie zachowane inspiracje pod katem ''powtarzalnosci''.Wybralam te, ktore mi sie najbardziej podobaja. Wyszlo mi, ze chyba w ciemniejszych kolorach chetniej bym przebywala-well coz za odkrycie Ponizej moje typy.


  13. #153

    Domyślnie

    Nie zdawalam sobie z tego sprawy ale chyba podobaja mi sie te lozka z belkami. W zyciu bym nie pomyslala!
    Wychodzi na to, ze kolory ziemi to moj typ. Ale tak urzadzamy caly dol...nie bedzie tego za duzo albo za nudno ze sypialnia rowniez bedzie w tych odcieniach?

    Podloga bedzie w ciemnym brazie, sciany poki co sa biale.. nie wiem jak to ogarnac :/

  14. #154

    Domyślnie

    Ściany pomalowane na dole Podoba mi sie ten efekt. Kuchnia czeka na szafki. Łazienka na gorze czeka na szafke i umywalke. Wszyscy czekamy na drzwi i podłogę..



    Sorry za jakość...
    Ostatnio edytowane przez kamilaa ; 30-04-2015 o 18:04

  15. #155

    Domyślnie

    A teraz sto pytań do...
    1. Będziemy robić szafkę pod umywalkę na zamówienie. Zastanawiam się z czego zrobić blat. Ma być biały. Co byłoby najpraktyczniejsze?
    2. Kominek nie jest wykończony jeszcze...podoba mi się ten efekt. Pewnie bym go tak zostawiła gdyby nie był zielony Podpytywaliśmy o farby strukturalne i betony architektoniczne itd ale jakoś nie możemy znaleźć czegoś co będzie miało odpowiedni kolor. Chcemy czarny-ciemno grafitowy, taki przecierany, a wszystko co widzieliśmy ma w najlepszym wypadku kolor szary ciemny. Zdecydowanie za jasny dla nas. Mój mąż wpadł na pomysł, żeby kupić zaprawę i jakiś pigment do niej czarny. Myślicie, że to by wypaliło?

  16. #156
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilaa Zobacz post
    Ściany pomalowane na dole Podoba mi sie ten efekt. Kuchnia czeka na szafki. Łazienka na gorze czeka na szafke i umywalke. Wszyscy czekamy na drzwi i podłogę..



    Sorry za jakość...
    wow jakie postępy))) co to za płytki w łazience? Super wyglądają

  17. #157
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A fronty w łazience będą z mdfu ?

  18. #158

    Domyślnie

    raczej mdf .. ma być biało i lekko połyskująco a do tego praktycznie. Stolarz patrzył na mnie podejrzliwie jak mu o koszu na pranie mówiłam i cargo na suszarki i duuuużej szufladzie na ręczniki

    płytki to epoxy grey 1. Dolnej łazienki nie pokazywalam bo nie ma co oglądać. Płytki sa co prawda ale ukurzone jak diabły. Ściany nie pomalowane, generalnie nic jeszcze nie ma.

    I oczywiście nie ma sypialni, ani pomysłu...dni mijają a ja jakoś nie mogę się na nic zdecydować :/

  19. #159

    Domyślnie

    ja mam biały akrylowy blat w łazience - czyści się extra! jedyny minus to taki mini rancik na krawędzi, mam nadzieję że z czasem nie zabrudzi się to - zawsze czyszczę by nie zbierał się tam minimalny brudek

    piękny salon się zapowiada!!
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #160
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    Farba strukturalna a na wierzch jakaś inna z kolorem - wtedy masz chropowatą powierzchnie. Mozecie też zamiast farby strukturalnej jakimś tynkiem/gipcem ponakładac wariacje i nierówności.

    Drugą opcją jest pomalowanie jedna warstwę jaśniejsza drugą ciemniejsza i przecieranie - gdy chcesz mieć gładką ścianę

    My pomalowaliśmy czarną farbą ceramiczną Benjamin Moore - bo z kuchni nam sporo zostało. Bardzo fajna i kolorów ma strasznie dużo. Chciałam kupić czarną, to tej czerni mieli z 50 odcieni i wybrałam na chybił trafił a właściwie po nazwie - black
    Tu masz paletę kolorów Najlepiej pojechać do punktu sprzedaży i tam dostaniesz próbki

Strona 8 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony