dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie

    Witam!!!!!
    Moze zaczne od tego ze ta ksywka przylgnela do mnie jakies 12 lat temu i tak zostalo. Mam na imie Tomasz (lat 26) i mieszkamy wraz z zona (przynajmniej na razie w Gdansku - zamierzamy budowac dom pod Gdanskiem). Skonczylem studia na PG (dla niewiedzacych Politechnika Gdanska z pelnym sukcesem - wydzial Elektryczny - kierunek Automatyka i Robotyka). Teraz ciezko pracuje i wraz z malzonka Kasia odkladam pieniadze na wymazony dom. Kupilismy projekt Muratora D12b - moze ktos powie po co taki duzy - no ale jakos tak wyszlo, mamy kupiona dzialke, wszystkie pozwolenia i nawet rozpoczeta budowe. No i wlasnie w przyszlym roku start calosci przedsiewziecia - na razie zbieranie informacji i przygotowywanie sie do calkiem nowego wyzwania w zyciu.
    Do zobaczenia (a moze bardziej przeczytania) na lamach FORUM

    Pa

  2. #2

    Domyślnie

    Już Cię Daszku lubię bardzo, bo mój syn jest po I roku A&R, ale na Politechnice Łódzkiej. Życzę sukcesów i nieustającego optymizmu w radosnej drodze do własnego domku )

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć Daszek! Ciekawe czy tylko my dwaj się budujemy z naszej grupy? A może tylko my dwaj tu trafiliśmy? Jak będziesz przejeżdżał przez Pruszcz zapraszam Jak chcesz namiary daj znać na priv.
    Pozdrawiam Mariusz

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki wszystkim za pare slow.
    Zachar - napisalem Ci cos na priva - jezeli chodzi o namiary na Ciebie to jak najbardziej chcialbym zobaczyc.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony