dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Lightbulb Siatka leśna vs. słupy betonowe - pomoc - metody łączenia

    Witam,
    Potrzebuję porady: czy ktoś już to przerabiał, może mi polecić dobrą metodę na zaczepienie siatki leśnej do słupów betonowych o przekroju prostokątnym?
    Słupy są przewiercone w trzech miejscach (u samej góry, na środku wysokości ogrodzenia i u dołu), ale nie wiem jakie elementy zastosować, żeby chwycić w nie druty siatki i jednocześnie wykorzystać te otwory.

    Widziałem zdjęcia, gdzie problem rozwiązany jest drucianymi obejmami przywiązanymi do siatki, ale rozwiązanie to wydaje mi się zbyt nietrwałe.

    Jakieś śruby z oczkami? Może plastikowe klipsy (ale takich nie znalazłem)? Proszę o radę.

  2. #2

    Domyślnie

    A kolega ogrodzenie z siatki leśnej na 50 lat planuje ???

  3. #3

    Domyślnie

    A jakie znaczenie ma na jak długo planuje ogrodzenie? Sam planuję z betonowych słupów i siatki leśnej. Rozmawiałem z sadownikiem, który tak ogrodził sad - siatka cała, a minęło 30 lat. Mój znajomy ma tak ogrodzone swoje 3 hektary, ale dopiero od 5 lat więc trudno coś powiedzieć, poza tym, że siatka wygląda jakby była wczoraj postawiona. Nie wiem czy autor wątku już znalazł odpowiedź na swoje pytanie, ale za 1-2 tygodnie będę u znajomego to zwrócę uwagę na mocowanie (zrobię zdjęcia), bo teraz już nie pamiętam (byłem tam 2 lata temu).
    Życzę miłego dnia !
    *********************

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony