dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Co może pojawić się w nowym katalogu Wikęd? Czego spodziewać się?

    Podobnie jak większość osób na bieżąco czytam tematy, z których czerpię dużo pożytecznej dla mnie wiedzy. I podobnie jak część osób których czytałem i ja mam podobną rozterkę. Pojawiła się informacja o nowym katalogu Wikędu. Ale to dopiero w październiku. Osoby które mają więcej doświadczenia może podpowiedziały by czy warto czekać, czego można spodziewać się? Czy to ma być nowa oferta, niższe ceny, czy po prostu nowy katalog?
    Czego byście się spodziewali, czy sami czekacie, czy decydujecie się na zakup przed październikiem?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W temacie Wikęd zapytaj Piotra - jest zorientowany najbardziej. W nowych katalogach raczej nie ma niższych cen. Jak jużto niewielkie podwyżki i to też elementow niedoszacowanych, a nie całych drzwi. Pewnie pojawi się parę drobiazgów cieszących bardziej wymagające osoby gotowe zapłacić więcej.
    Dla mnie miłą niespodzianką byłoby wprowadzenie grubszych drzwi.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Sugerując się poprzednimi katalogami firmy Wikęd myślę, że nie będzie to zmiana szaty graficznej, ale coś więcej. W ostatnich latach pojawiły się ościeżnice w technologii termo, poszerzenia, kombinacje kolorystyczne, poprawiły się okucia i odpukać wszystko okazało się sprawdzone i przemyślane. Mam nadzieję, że w nowej edycji katalogu pojawią się drzwi o innej grubości. Często ludzie szukają czegoś, co jest grube ( nie zawsze sugerując się co jest cieplejsze i cichsze ). Niektórzy inni producenci powprowadzali już grubsze drzwi, więc mają z czego czerpać i co udoskonalić. Ciekawe czym więcej nas zaskoczą tym razem, może czymś równie unikatowym jak drzwiczki dla kota w którego sukces nie wierzyłem, a jednak budzi spore zainteresowanie i popyt.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony