dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 149
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Justyna, zaloz sobie album na picassaweb.google.com... wchodza zdjecia kazdej wielkosci
    pozniej z tamtego albumu zrobisz opcje kopiuj-wklej tutaj, bez wpisywania linkow miedzy nawiasami bo to dluzej schodzi..

    U mnie tak samo leca teksty-kto te okna bedzie myl... biala kuchnia? kto to bedzie sprzatal itd itp
    wspomnialam o bialej podlodze, to kolejne pytania.. (podloga jeszcze nie zrobiona i myslimy deska czy biala zywica na salon i jadalnie)

    O takim wlasnie lustrze myslalam, za umywalka na calej scianie optycznie lazienka bedzie szersza, chociaz mala ona to nie jest
    z wanny na dole zrezygnowalam sama.. bedzie na gorze u dzieci

  2. #42

    Domyślnie

    Przyszłam się przywitać Podglądam od kilku dni - bardzo fajnie u Ciebie Czy to lustro ogromniaste jest z jednego kawałka? Pytam z ciekawości, bo wygląda, że tak, a szklarze czasami marudzą przy takich gabarytach. U mnie nie będzie takiego wielkiego, więc będę Ci jawnie zazdrościć

  3. #43
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    Tak te lustra są z jednego kawałka - nasz stolarz nam nie wspominał o żadnych problemach. Z tym że na dole w łazience mieliśmy taką sytuacje. Lustro "się wyginało" tak szło je delikatnie na brzegu zgiąć - zwrócił nam na to uwagę stolarz montując szafkę, szklarz, że nie możliwe ale przyjechał zobaczył i stwierdził faktycznie. Podkleił - z tego wynika, że było mało kleju pod spodem.
    Mmelisa - spróbuje z tą galerią. Ale to dopiero wieczorkiem - bo na razie mam oblężenie. Mój starszak ma wycinany migdałek i ma być w domu przez kolejne 3 tygodnie, średni chory, no a Oliwia to standard - więc sama zostałam na placu boju
    Co do Waszych podłóg - ja nie chciałam drewna na podłogach - gdyż widziałam kilka podłóg po najeździe przez dzieci. I nie żałuję - jak widzę moje poobijane schody - choć i tak uczulam dzieci - ale tu jakaś zabawka spadła, tu mężowi płyn do mycia szyb jak mył okno nad schodami, tu których maluch trzaskał zabawką po dolnym schodzie a ja tego nie zauważyłam - już zanim się wprowadziliśmy były trochę zniszczone bo elektryk w traperach z kamieniem który utkwił mu w bucie wszedł na piętro. W D.. oczy trzeba mieć. Ale to moje osobiste odczucia - my mamy białe płytki oraz drewnopodobne. Nie żałuje materiału wybranego na podłogi, schody to inna historia. Ale nie wiem jak zachowuje się żywica. Na forum ktoś miał takie bielutkie całe mieszkanie (czy dom nie pamiętam) w żywicach.

  4. #44

    Domyślnie

    wow, moje gratulacje

    powiedz co to za doniczki w salonie i twojej sypialni?drogie?

  5. #45
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Miło Cię gościć Reni

    Doniczki zakupione z przedinwentaryzacyjnej wyprzedaży - były trochę uszkodzone ale mąż je troszkę podrasował i przemalował lakierem - ze znajomym lakiernikiem. Kupowałam 6 tych wysokich i 2 zestawy 50*50, 40*40 i 30*30 za 1 000zł, koszt "naprawy" to 200 zł. Więc uważam, że okazjonalnie. Część odsprzedałam przyjaciółce. Kupowałam - www.donicestalowe.pl
    Ta w górnej łazience - jasnoszara kupowana oddzielnie kosztowała chyba 230zł w promocji.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) PREZESUM RECORDUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    andariel

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Polska
    Posty
    1.557

    Domyślnie

    rozwaliłaś mi umysł tymi doniczkami, siedzę i się wgapiam i nie wiem które wybrać Jedyna rzecz, która mnie zniechęca to ten kurier DHL jakże ich nie lubię...

  7. #47

    Domyślnie

    Witam, miło mi gościć u Ciebie, na wstępie muszę zaznaczyć jesteś także wsparciem dla innych forumowiczów - dziękuję za podesłanie zdjęć dachówki Oglądając Twoje wnętrza - to widzę też swoje klimaty

  8. #48
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Zapraszam, zapraszam.

    Co do doniczek to z transportem nie było najgorzej dotarły

    Taka mała anegdotka - one dotarły do naszego starego mieszkania - jak rozpakowałam te 6 wysokich donic to zajęły cały nasz jeden pokój Byłam załamana - płakać mi się chciało, że są takie ogromne - obecnie są w sam raz.

    Jak już były i doniczki gotowe i kwiatki to sobie uświadomiłam że przecież trzeba wypełnić tą ponad metrową przestrzeń w donicy żeby włożyć ten kwiatek Wogóle o tym wcześniej nie pomyślałam. Keramzyt jak wsypywaliśmy do środka to się po prostu gubił. Zbankrutowalibyśmy kupując kolejne worki Mąż wpadł na pomysł że na samo dno daliśmy kawałki styropianu - który został nam po budowie - dzięki temu te donice nie są aż takie ciężkie i można je swobodnie przesuwać - jak mam chęć je przestawić, bądź poodkurzać za nimi

    Może ktoś ma również takie problemy jak ja - więc się podzielę naszą akcją z doniczkami.

  9. #49
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Justyna P ; 02-10-2014 o 19:14

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    do takich wysokich donic sa wklady

  11. #51
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Pewnie tak - ale jak była akcja/mobilizacja - bo przecież jak potrzebna jest współpraca z mężem to trzeba łapać okazje. I jeszcze pochwalić za kreatywność : Ale z drugiej strony zastanawiam się jakby to wyglądało - pewnie widać byłoby to na obrzeżach (górze doniczki). Ale nasz dialog z pewnością jest konstruktywny dla takich laików ogrodnictwa jak ja.
    Mmelisa wkleiłam uśmieszek bo mam dalej problem ze zdjęciami - utworzyłam galerię na picasaweb ale nie mogę ładnie tego zdjęcia wkleić.

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Otworz zdjecie na picassa.. i tam kliknij myszka na nie i wybierz kopiuj..
    tutaj w poscie wklej.. (nie klikaj na zadne drzewka itp..bezposrednio to zrob )

    u mnie tak dziala...

    jak nie zadziala, to w wolnej chwili zrobie ci info podgladowe jak sie to robi z wklejaniem linku w formie zdjecia

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    No a u mnie nie - mogę tam skopiować ale tutaj nie mogę wkleić.
    Ostatnio edytowane przez Justyna P ; 02-10-2014 o 19:40

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post




    ale super z tym wieeelkim lustrem!
    ja mam w glowie u siebie w dolnej tak zrobic..ale mysle-jak tu moja druga polowke do tego namowic

    edit. Justyna maksymalnie 5zdjec bezposrednio z komputera mozesz dodac w jednym poscie
    Justyno - Zdradzisz tajemnicę płytek podłogowych w górnej łazience?

  15. #55
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cała górna łazienka jest w płytce casalgrande pietre di sardegna, oczywiście za wyjątkiem drewnopodobnych

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	4.jpg
Wyświetleń:	588
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	282727

  17. #57

    Domyślnie

    nie ma listew przypodłogowych na czarnej ścianie?

    wygląda jak pomalowana farbą, chyba że to płytki, ale fotka nie oddaje? bo tylko przy samym wejściu widać pionowy pas w czarne falki

  18. #58
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF1475.jpg
Wyświetleń:	332
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	282728

  19. #59
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cała dolna łazienka jest w płytkach Porcelanosa, nie pamiętam serii - są one białe i czarne - po lewej jest właśnie czarna płytka. No i tym samym nie ma listew.

  20. #60

    Domyślnie

    no i wszystko jasne

    a pamiętasz jaką masz fugę czarną? że ona jest faktycznie czarna, bo nic a nic nie widać łączeń pytek

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony