dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 149 z 149
  1. #141
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Oj Ivy należysz do niewielkiej grupy ludzi nie mających dzieci i podchodzących do tematu z takim spokojem. Ja ogólenie mam luz jak jest więcej dzieci niż moja trójka. Ze ścian zmywam jogurty, tłuste paluchy, kredki ale i krew bo ktoś se palucha rozwalił i latał mi po domu. Ani mnie to parzy ani ziębi.Trzeba tylko odpowiednie farby dobrać. Ale cechą osób bez dzieci jest wyjątkowa troska o sowoje wnętrza - też staram się żeby moje szkraby nie przeginały. Ale jak już wparzymy do kogoś. Jeden gada przez drugiago a trzecia też swoje trzy grosze dorzuci - dzieci ciekawe nowych miejsc - widzę przerażenie w oczach tych oaób. Nie raz mi się to już zdarzyło - co prawda przyjaciele się już oswoili - przyzwyczajamy ich do roli rodziców, ale pierwszy raz dla wielu to szok i widać że są spięci

  2. #142
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Justyna P Zobacz post
    Oj Ivy należysz do niewielkiej grupy ludzi nie mających dzieci i podchodzących do tematu z takim spokojem. Ja ogólenie mam luz jak jest więcej dzieci niż moja trójka. Ze ścian zmywam jogurty, tłuste paluchy, kredki ale i krew bo ktoś se palucha rozwalił i latał mi po domu. Ani mnie to parzy ani ziębi.Trzeba tylko odpowiednie farby dobrać. Ale cechą osób bez dzieci jest wyjątkowa troska o sowoje wnętrza - też staram się żeby moje szkraby nie przeginały. Ale jak już wparzymy do kogoś. Jeden gada przez drugiago a trzecia też swoje trzy grosze dorzuci - dzieci ciekawe nowych miejsc - widzę przerażenie w oczach tych oaób. Nie raz mi się to już zdarzyło - co prawda przyjaciele się już oswoili - przyzwyczajamy ich do roli rodziców, ale pierwszy raz dla wielu to szok i widać że są spięci
    Staram sie zeby goście czuli sie u nas swobodnie, Ci mali tez Na klatce schodowej mam ślady samochodzików i jakoś z tym żyję Zła farba, nasz błąd- przy kolejnym malowaniu trzeba kupić lepszą Oczywiście bez przegięcia z żadnej strony, rodzice tez powinni odrobinę zapanować nad gromadą, jednak nie ma problemów z powiedzeniem maluchowi ze jesli sa jakieś zasady to dotyczy tez ich Dzieci jakoś lubią u nas być, przeważnie nie chcą wyjeżdżać A tak w ogóle to mam więcej" zniszczeń" przez dorosłych gości, także ten Maluchy nie sa takie straszne

  3. #143
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Pozdrowienia z wakacji. Już się stęskniłam za naszym domkiem.

  4. #144
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5561657578.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	19,6 KB
ID:	325599
    Już dawno do domku nic nie kupowałam a marzy mi się taki fotel do pokoju córki

  5. #145
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    No i po miesiącu zastanawia się czy jednak spełniać swoje marzenia czy nie. Bujak zakupiony - stanie w pokoju Oliwci. Wstawię zdjęcia po lekkim liftingu pokoju.

  6. #146
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    ooo jakie cudo!
    mała zadowolona ?

    buziaki!

  7. #147
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Hm na bujak czekam Mam nadzieje że będzie na dniach.
    Pomimo że mamy "pierwszaka" nie wprowadzałam zmian w jego pokoju. Natomiast naszło mnie na zmiany u Oliwi.
    Koncepcje poprzestawiania "małych" mebli jest, zakupiłam również cotton ball lights - zmieniłam "aranżację okienną" teraz czekam na bujak i zamawiać będę siedzisko.
    Ostatnio edytowane przez Justyna P ; 31-08-2015 o 09:09

  8. #148
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Przemyślenia po ponad dwóch latach mieszkania. Jedną z rzeczy z których jestem bardzo a bardzo zadowolona to rolety zewnętrzne. Jednakże mają jedną bardzo istotną wadę - u nas się bardzo często psują. Organizacyjnie mi to przeszkadzało gdyż min. 4 razy w roku odwiedzał nas serwis. Ale w ramach gwarancji. Teraz już za to musimy płacić 100 zł plus materiał. Biorąc pod uwagę że nie jest to rzadkie w naszym przypadku to tak 600zł rocznie wyrzucać na serwis i materiał Sami rozumiecie. Więc mąż musiał się "nauczyć" pewnie dojdzie do wprawy i zaczniemy sami naprawiać te rolety. Jedna naprawa samodzielna przez mojego męża już za nami Dużo nerwów Ale jest zrobione. Koszt wieszaka 12zł za sztukę do wymiany dwa wieszaki. Czyli 24zł

  9. #149
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Wspomnienia z wakacji. Kiepskiej jakości
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12201039_1087911661265833_1322017708_n.jpg
Wyświetleń:	99
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	336473

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony